Головна Останні новини21 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків (ФОТО.ВІДЕО)

Опубліковано: 21.03.2019, 13:32

Дитина повинна самостійно вирізняти основні небезпечні чинники оточуючого середовища, знати  правила безпечного перебування вдома, у дитячому садку, школі, на вулиці, на воді, на льоду, на спортивному майданчику. Тобто, знати та дотримуватися правил безпеки життєдіяльності.

Перед представниками Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, педагогами та батьками стоять три найважливіші завдання – це створити безпечні умови для життєдіяльності дитини, сформувати в дитини уміння передбачати наслідки своїх вчинків та найголовніше, виробити в дитини навички практичних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Тож рятувальниками Дніпропетровщини вживається багато різних заходів під час яких вони не тільки навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності, а й залучають їх до співпраці.

Одним із таких заходів де діти мають змогу показати, як вони уявляють небезпеку це «Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику»

21 березня в Центральній міській бібліотеці було проведено обласний етап конкурсу під гаслом «Кращий пожежний – це ти  обережний», який проводиться серед дітей з усієї Дніпропетровської області з метою формування  у підростаючого покоління  громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  безпеки в державі.

До урочистого відкриття заходу були запрошені представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, Добровільного пожежного товариства, Дніпропетровської обласної ради, Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної адміністрації, а також центральної міської бібліотеки.

«Від адекватного, безпечного поводження дитини в соціумі залежить її здоров’я, а часто – навіть життя. Одне із провідних завдань надзвичайників - навчити дітей цінувати власне і чуже життя і здоров’я, впевнено почуватися у будь-яких ситуаціях і приходити на допомогу іншим» - запевняють рятувальники області.

На протязі декількох годин суддівська колегія обирала переможців конкурсу малюнки та декоративно-прикладної творчість, яких буде направлено до міста Київ для участі в останньому етапі конкурсу.

Саме для систематичної роботи з маленькими громадянами нашої області, яка дає змогу формувати у дітей навички регулювання власної поведінки у житті і проводяться такі заходи як «Всеукраїнський конкурс  дитячих малюнків та робіт декоративно - прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику», акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», Фестиваль дружин юних пожежних, Тижні знань безпеки життєдіяльності та інші профілактичні роботи. Адже немає більш відповідального завдання, ніж піклуватися про життя і здоров’я дітей. І в цій справі не повинно бути байдужих.

Більше ФОТО

DSC_0136.JPGDSC_0245.JPG

DSC_0212.JPG DSC_0205.JPG

DSC_0207.JPGDSC_0169.JPG

DSC_0223.JPGDSC_0192.JPG

DSC_0175.JPGDSC_0125.JPG

DSC_0253.JPGDSC_0133.JPG


   
Останні новини
24 Квітня18:53 м. Вільногірськ: співробітники ДСНС нагадали громадянам вимоги правил пожежної безпеки під час проведення богослужінь
24 Квітня18:39 Криничанський район: рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми
24 Квітня18:23 м. Павлоград: проведено зональний етап XXV-го Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних
24 Квітня18:10 м. Кривий Ріг: церковнослужителям нагадали основні правила пожежної безпеки в храмі
24 Квітня17:54 м. Кривий Ріг: до рятувальників на екскурсію завітали школярі
24 Квітня17:16 м. Кам’янське: проведено чергові заняття школи підвищення оперативної майстерності
24 Квітня17:05 Дніпропетровська область: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час Великодніх та травневих свят
24 Квітня16:37 м. Жовті Води: відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
24 Квітня16:07 Дніпропетровська область: організовано проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у багатоквартирних житлових будинках підвищеної поверховості та висотних будинках
24 Квітня16:06 Межівський район: громадян та священнослужителів закликали дотримуватись правил пожежної безпеки
24 Квітня15:59 м. Дніпро: проведено заходи з організації проходження переддипломної практики (стажування) курсантів 4-го курсу ЧІПБ
24 Квітня15:59 Петропавлівський район: напередодні Великодня рятувальники спільно з волонтерами провели профілактичну роботу з населенням
24 Квітня15:11 Верхньодніпровський район: вогнеборці закликають дотримуватись правил пожежної безпеки під час Великодніх свят
24 Квітня01:23 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
23 Квітня19:22 м. Кам’янське: рятувальники провели екскурсію підрозділом ДСНС для дошкільнят
Останні новини