Головна Останні новини21 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків (ФОТО.ВІДЕО)

Опубліковано: 21.03.2019, 13:32

Дитина повинна самостійно вирізняти основні небезпечні чинники оточуючого середовища, знати  правила безпечного перебування вдома, у дитячому садку, школі, на вулиці, на воді, на льоду, на спортивному майданчику. Тобто, знати та дотримуватися правил безпеки життєдіяльності.

Перед представниками Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, педагогами та батьками стоять три найважливіші завдання – це створити безпечні умови для життєдіяльності дитини, сформувати в дитини уміння передбачати наслідки своїх вчинків та найголовніше, виробити в дитини навички практичних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Тож рятувальниками Дніпропетровщини вживається багато різних заходів під час яких вони не тільки навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності, а й залучають їх до співпраці.

Одним із таких заходів де діти мають змогу показати, як вони уявляють небезпеку це «Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику»

21 березня в Центральній міській бібліотеці було проведено обласний етап конкурсу під гаслом «Кращий пожежний – це ти  обережний», який проводиться серед дітей з усієї Дніпропетровської області з метою формування  у підростаючого покоління  громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  безпеки в державі.

До урочистого відкриття заходу були запрошені представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, Добровільного пожежного товариства, Дніпропетровської обласної ради, Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної адміністрації, а також центральної міської бібліотеки.

«Від адекватного, безпечного поводження дитини в соціумі залежить її здоров’я, а часто – навіть життя. Одне із провідних завдань надзвичайників - навчити дітей цінувати власне і чуже життя і здоров’я, впевнено почуватися у будь-яких ситуаціях і приходити на допомогу іншим» - запевняють рятувальники області.

На протязі декількох годин суддівська колегія обирала переможців конкурсу малюнки та декоративно-прикладної творчість, яких буде направлено до міста Київ для участі в останньому етапі конкурсу.

Саме для систематичної роботи з маленькими громадянами нашої області, яка дає змогу формувати у дітей навички регулювання власної поведінки у житті і проводяться такі заходи як «Всеукраїнський конкурс  дитячих малюнків та робіт декоративно - прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику», акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», Фестиваль дружин юних пожежних, Тижні знань безпеки життєдіяльності та інші профілактичні роботи. Адже немає більш відповідального завдання, ніж піклуватися про життя і здоров’я дітей. І в цій справі не повинно бути байдужих.

Більше ФОТО

DSC_0136.JPGDSC_0245.JPG

DSC_0212.JPG DSC_0205.JPG

DSC_0207.JPGDSC_0169.JPG

DSC_0223.JPGDSC_0192.JPG

DSC_0175.JPGDSC_0125.JPG

DSC_0253.JPGDSC_0133.JPG


   
Останні новини
18 Липня18:00 м. Дніпро: фахівці ДСНС проводять заняття з населенням
18 Липня17:49 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку закликали молодь дотримуватися правил безпеки
18 Липня17:46 м. Кам`янське: проведено інструктивну нараду з питань забезпечення безпеки під час виборчого процесу
18 Липня17:11 м. Нікополь: рятувальники завітали до дітлахів
18 Липня15:37 м. Синельникове: співробітниками Служби порятунку проводиться профілактична робота, щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Липня15:10 м. Кривий Ріг: психолог провела групову роботу з молодими фахівцями – випускниками ВНЗ ДСНС 2019 року
18 Липня14:59 м. Кам’янське: відбулись заняття школи підвищення оперативної майстерності
18 Липня14:51 Дніпровський район: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу щодо пожежної безпеки в приватному секторі
18 Липня14:21 м. Новомосковськ: рятувальники закликали дотримуватись правил пожежної безпеки
18 Липня14:12 м. Павлоград: вогнеборці провели відпрацювання житлового сектору по пожежній безпеці в побуті та екосистемах
18 Липня14:07 м. Жовті Води: фахівці ДСНС розповіли, як запобігти виникненню пожеж
18 Липня13:45 м. Покров: вогнеборці продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки
18 Липня13:29 У Дніпрі відбулась спільна прес-конференція щодо безпеки громадян під час виборчого процесу
18 Липня12:54 м. Першотравенськ: фахівці Служби порятунку провели профілактичну роботу щодо попередження пожеж в екосистемах
18 Липня11:59 Широківський район: рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки
Останні новини