Головна Останні новини22 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: знання правила пожежної безпеки вбереже Ваше життя від трагедії

Опубліковано: 22.02.2019, 17:43

Шкода, але більшість громадян навіть не уявляють яка біда може статися при порушені правил пожежної безпеки. А найсумніше це те, що вони навіть не знають номер за яким кликати на допомогу представників ДСНС. Саме через таку недбалість часто у вогні гинуть люди.

Приблизно кожна шоста-восьма пожежа в нашій країні виникає від невмілого та необережного поводження з вогнем. З початку 2019 року в області сталося  653 пожежі, де вже загинуло 24 особи.

Саме задля того щоб попередити людей, навчити їх правильним вмінням і навичкам, як діяти під час пожежі і будь-якої надзвичайної ситуації, рятувальники щодня проводять профілактично-інформаційну роботу. Залучають до таких заходів  правоохоронців, волонтерів, представників різних соціальних та державних служб. А все для того щоб пояснити людям, що пожежа - це особлива битва, яка знищує майно і забирає життя, якщо нехтувати правилами безпеки життєдіяльності.

Сьогодні представники Головного управління разом з викладачами навчального пункту ДСНС перевірили знання мешканців мікрорайону Тополя-3, що в обласному центрі.

DSC03374.JPGDSC03390.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фахівці Служби порятунку «101» наголошували своїм співрозмовникам, що при пожежі не можна чекати і бути повільним. Адже підрахунок часу іде на секунди.

Розповідали рятувальники і про те чому саме виникають пожежі в побуті, а саме, через перевантаження електромережі та закликали співрозмовників не вмикати одночасно велику кількість обігрівачів у розетку, пояснили, чому важливо не використовувати газові плити для обігріву кімнати та навіщо треба ставити обігрівачі на достатній відстані від легкозаймистих речей.

Також, одна із вагомих причин виникнення пожежі – це дитячі пустощі з вогнем.

DSC03382.JPGDSC03377.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Завжди і в усьому дорослі повинні бути прикладом для малюків. Необхідно ще з дитинства виробляти у них звичку обережно і вміло поводитися з вогнем та знати правила пожежної безпеки» - зверталися надзвичайники до батьків.

Наостанок кожному співрозмовнику вогнеборці вручили пам’ятки із рекомендаціями щодо безпечної експлуатації печей та використання обігрівальних приладів у побуті. Рятувальники ще раз наголосили громадянам, що пожежі легше запобігти, аніж ліквідувати, і закликали людей бути пильними та відповідально ставитися до дотримання правил безпеки, щоб не допустити виникнення пожежі у власних помешканнях.

DSC03394.JPGDSC03388.JPG

 


   
Останні новини
22 Березня17:31 м. Вільногірськ: до пожежно-рятувальної частини завітали школярі (ФОТО. ВІДЕО)
22 Березня17:20 м. Дніпро: начальники пожежно-рятувальних частин підвищували свої професійні якості
22 Березня16:24 м. Кам’янське: відбувся зональний етап конкурсу художньої самодіяльності серед підрозділів Кам’янської оперативної зони
22 Березня16:23 Надзвичайники навчають містян, як уникнути пожежі
22 Березня16:16 м. Кривий Ріг: вогнеборці провели профорієнтаційну роботу на батьківських зборах у загальноосвітній школі
22 Березня15:50 м. Павлоград: психолог надав консультацію провідникові індивідуально-виховної роботи
22 Березня15:21 м. Павлоград: рятувальники провели дружню зустріч з ветеранами пожежної охорони
22 Березня15:10 м. Покров: рятувальники провели роз’яснювальну роботу в центрі надання адміністративних послуг
22 Березня14:50 м. Покров: фахівці Служби порятунку взяли участь у груповій роботі
22 Березня14:30 м. Кривий Ріг: рятувальники взяли участь у груповому занятті
22 Березня14:20 м. Нікополь: проведено інструктаж з головами виборчих дільниць, щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час проведення виборів
22 Березня13:53 м. Кривий Ріг: вогнеборці провели пізнавальну екскурсію для підростаючого покоління
22 Березня12:27 Покровський район: школярі завітали до рятувальників
22 Березня06:38 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
21 Березня17:47 м. Кам’янське: вогнеборці нагадують правила пожежної безпеки в побуті
Останні новини