Головна Останні новини22 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: знання правила пожежної безпеки вбереже Ваше життя від трагедії

Опубліковано: 22.02.2019, 17:43

Шкода, але більшість громадян навіть не уявляють яка біда може статися при порушені правил пожежної безпеки. А найсумніше це те, що вони навіть не знають номер за яким кликати на допомогу представників ДСНС. Саме через таку недбалість часто у вогні гинуть люди.

Приблизно кожна шоста-восьма пожежа в нашій країні виникає від невмілого та необережного поводження з вогнем. З початку 2019 року в області сталося  653 пожежі, де вже загинуло 24 особи.

Саме задля того щоб попередити людей, навчити їх правильним вмінням і навичкам, як діяти під час пожежі і будь-якої надзвичайної ситуації, рятувальники щодня проводять профілактично-інформаційну роботу. Залучають до таких заходів  правоохоронців, волонтерів, представників різних соціальних та державних служб. А все для того щоб пояснити людям, що пожежа - це особлива битва, яка знищує майно і забирає життя, якщо нехтувати правилами безпеки життєдіяльності.

Сьогодні представники Головного управління разом з викладачами навчального пункту ДСНС перевірили знання мешканців мікрорайону Тополя-3, що в обласному центрі.

DSC03374.JPGDSC03390.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фахівці Служби порятунку «101» наголошували своїм співрозмовникам, що при пожежі не можна чекати і бути повільним. Адже підрахунок часу іде на секунди.

Розповідали рятувальники і про те чому саме виникають пожежі в побуті, а саме, через перевантаження електромережі та закликали співрозмовників не вмикати одночасно велику кількість обігрівачів у розетку, пояснили, чому важливо не використовувати газові плити для обігріву кімнати та навіщо треба ставити обігрівачі на достатній відстані від легкозаймистих речей.

Також, одна із вагомих причин виникнення пожежі – це дитячі пустощі з вогнем.

DSC03382.JPGDSC03377.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Завжди і в усьому дорослі повинні бути прикладом для малюків. Необхідно ще з дитинства виробляти у них звичку обережно і вміло поводитися з вогнем та знати правила пожежної безпеки» - зверталися надзвичайники до батьків.

Наостанок кожному співрозмовнику вогнеборці вручили пам’ятки із рекомендаціями щодо безпечної експлуатації печей та використання обігрівальних приладів у побуті. Рятувальники ще раз наголосили громадянам, що пожежі легше запобігти, аніж ліквідувати, і закликали людей бути пильними та відповідально ставитися до дотримання правил безпеки, щоб не допустити виникнення пожежі у власних помешканнях.

DSC03394.JPGDSC03388.JPG

 


   
Останні новини
19 Червня18:43 Юр’ївський район: під час екскурсії до підрозділу ДСНС малеча дізналася багато цікавого та корисного
19 Червня18:29 м. Дніпро: психолог провів групову роботу з вогнеборцями
19 Червня18:14 Юр’ївський район: мешканцям розповіли про важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті
19 Червня17:54 Покровський район: вогнеборці провели екскурсію для маленьких гостей
19 Червня17:29 П’ятихатський район: проведено рейд у стихійних місцях відпочинку громадян біля води
19 Червня17:07 м. Вільногірськ: до пожежно-рятувальної частини завітали школярі
19 Червня15:54 П'ятихатський район: розпочилась підготовка до збирання врожаю ранніх зернових культур
19 Червня15:14 м. Першотравенськ: працюючому населенню розповіли як уникнути травмування дітей влітку
19 Червня14:48 Широківський район: рятувальники нагадують населенню порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
19 Червня13:00 Магдалинівський район: фахівці ДСНС спілкувались із трудовим колективом стосовно безпеки життєдіяльності дітей
19 Червня10:22 м. Кам’янське: населенню роз’яснили правила поведінки, яких необхідно дотримуватись в літню пору року
19 Червня09:41 Криворізький район: відпочиваючим біля водоймищ нагадали правила безпеки
19 Червня09:22 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
18 Червня17:57 Томаківський район: з метою запобігання пожеж під час жнив рятувальники проводять профілактичну роботу на сільгосппідприємствах
18 Червня17:46 м. Дніпро: в ході громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники знайомили діток із пожежно-рятувальною справою
Останні новини