Головна Останні новини11 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: рятувальники опанували нові способи психічної саморегуляції

Опубліковано: 11.02.2019, 15:08

8.jpg11 лютого, з метою збереження та зміцнення психічного здоров'я працівників, психологом Дніпровської зони проведена групова робота з особовим складом 5 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

У ході групової роботи рятувальники відновлювали у пам'яті свої знання про поняття «синдром емоційного вигорання» та обговорювали його негативні наслідки.

Психолог розповів присутнім про прояви емоційного вигорання саме у діяльності пожежного-рятувальника, а також ознайомив особовий склад підрозділу з методами самодіагностики емоційного вигорання.

Тож, під час зустрічі, рятувальники аналізували власні джерела негативних переживань та виявляли у собі ресурси для подальшого здійснення ефективної професійної діяльності.

За рахунок висловлювання накопичених негативних емоцій, вогнеборці долали напругу, а психологом була надана індивідуальна психологічна підтримка кожному, хто її потребував.

Загалом, виконана групова робота базувалася на принципі відкритої взаємодії співробітників, тобто повноцінного міжособистісного спілкування, заснованого на повазі, емпатії та довірі один до одного.

Завдяки цій зустрічі рятувальники успішно опанували нові способи психічної саморегуляції, направлені на активізацію власних особистісних ресурсів.


   
Останні новини
25 Травня16:26 м. Новомосковськ: вогнеборці закликають громадян відпочивати на природі безпечно
25 Травня14:11 Софіївський район: проведено профілактичний рейд щодо безпеки громадян під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів
25 Травня13:09 Дніпровський район: рятувальники здійснили профілактичний рейд щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів
25 Травня12:11 П’ятихатський район: популяризація Служби порятунку «101» (ВІДЕО)
24 Травня22:17 м. Кам’янське: співробітники ДСНС провели рейд щодо профілактики виникнення пожеж у екосистемах та безпечного відпочинку біля води
24 Травня15:33 м. Зеленодольськ: на території ВП «Криворізька ТЕС» АТ «ДТЕК Дніпроенерго» відбулись тактико–спеціальні навчання
24 Травня15:00 м. Синельникове: працівниками Служби порятунку проводиться профілактична робота з метою зменшення пожеж в екосистемах
24 Травня14:26 Дніпровський район: Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
24 Травня12:16 Верхньодніпровський район: вогнеборці провели об’єктові тренування по ліквідації умовної пожежі в урочищі «Римський ліс»( ФОТО.ВІДЕО)
24 Травня12:05 Широківський район: рятувальники проводять профілактичні бесіди у житловому секторі з літніми людьми
24 Травня11:48 м. Жовті Води: фахівці ДСНС провели бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки
24 Травня08:48 Увага: літо! Небезпека, яка підстерігає дітей на канікулах (ФОТО. ВІДЕО)
23 Травня17:50 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку завітали в дошкільні навчальні заклади
23 Травня17:40 м. Дніпро: школярі завітали до вогнеборців на екскурсію
23 Травня17:28 м. Кам’янське: рятувальники та поліцейські провели пізнавально-профілактичний захід «Безпечні канікули»
Останні новини