Головна Останні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники міст Покров та Першотравенськ взяли участь у заняттях з психологами

Опубліковано: 08.02.2019, 17:24

Праця рятувальників дуже складна та небезпечна і саме від їхньої командної роботи та злагодженості дій залежить чиєсь життя. Команда являє собою групу людей, об'єднану спільними цілями, цінностями, нормами і правилами поведінки. Вони розподіляють між собою ролі, підтримують відкрите та чесне спілкування, несуть колективну відповідальність за результат своєї діяльності.

Тому, 8 лютого з метою покращення ефективності командної роботи, психологом Нікопольської оперативної зони, проведено тренінгове заняття з рятувальниками 44 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області на тему «Дружба і довіра – основа згуртованого караулу».

Під час заняття рятувальники виконували вправи спрямовані на підвищення довіри один до одного, ефективності спілкування та взаємодії між членами колективу у важких умовах, при обмеженому доступі до засобів спілкування.

Такі вправи важливі тим, що від того, наскільки згуртованою є група, залежить і якість виконання завдань та рівень досягнення поставлених цілей.

До особливостей роботи рятувальників слід віднести і вміння поводження з людьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

Тож, 8 лютого психологом проведено заняття з особовим складом чергового караулу 47 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони міста Першотравенськ.

Співробітників пожежно-рятувального підрозділу ознайомлено з методами оцінки стану людей які пережили стресову ситуацію та принципами надання першої психологічної допомоги.

Особливу увагу, під час заняття, психолог приділив питанню ефективного поводження при виникнення конфліктних ситуацій та пояснив, що необхідно робити, аби опанувати власні емоції.

Наприкінці заняття учасники висловили подяку за проведену розмову та за отримані нові корисні навики, які допоможуть їм у подальшому виконувати роботу на найвищому рівні.

18.jpg19.jpg


   
Останні новини
25 Травня16:26 м. Новомосковськ: вогнеборці закликають громадян відпочивати на природі безпечно
25 Травня14:11 Софіївський район: проведено профілактичний рейд щодо безпеки громадян під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів
25 Травня13:09 Дніпровський район: рятувальники здійснили профілактичний рейд щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів
25 Травня12:11 П’ятихатський район: популяризація Служби порятунку «101» (ВІДЕО)
24 Травня22:17 м. Кам’янське: співробітники ДСНС провели рейд щодо профілактики виникнення пожеж у екосистемах та безпечного відпочинку біля води
24 Травня15:33 м. Зеленодольськ: на території ВП «Криворізька ТЕС» АТ «ДТЕК Дніпроенерго» відбулись тактико–спеціальні навчання
24 Травня15:00 м. Синельникове: працівниками Служби порятунку проводиться профілактична робота з метою зменшення пожеж в екосистемах
24 Травня14:26 Дніпровський район: Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
24 Травня12:16 Верхньодніпровський район: вогнеборці провели об’єктові тренування по ліквідації умовної пожежі в урочищі «Римський ліс»( ФОТО.ВІДЕО)
24 Травня12:05 Широківський район: рятувальники проводять профілактичні бесіди у житловому секторі з літніми людьми
24 Травня11:48 м. Жовті Води: фахівці ДСНС провели бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки
24 Травня08:48 Увага: літо! Небезпека, яка підстерігає дітей на канікулах (ФОТО. ВІДЕО)
23 Травня17:50 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку завітали в дошкільні навчальні заклади
23 Травня17:40 м. Дніпро: школярі завітали до вогнеборців на екскурсію
23 Травня17:28 м. Кам’янське: рятувальники та поліцейські провели пізнавально-профілактичний захід «Безпечні канікули»
Останні новини