Головна Останні новини25 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Про підготовку до чергового етапу декларування

Опубліковано: 25.10.2018, 10:27

У відповідності до норм частини 1 статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” (далі — Закон), суб'єкти декларування, які проходять службу в органах та підрозділах цивільного захисту, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.

З 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону. У зв’язку з цим НАЗК розробило Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні. Зазначені матеріали розміщено на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/ у розділі “Декларування”.

Упродовж жовтня — грудня поточного року, тобто на етапі підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, кожному суб'єкту декларування рекомендовано виконати такі дії:

1) перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті суб'єкта декларування, що створений для роботи з Реєстром;

2) перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) суб'єкта декларування для роботи з Реєстром.

Також, НАЗК пропонує для застосування перелік відповідей на найбільш поширені запитання при роботі з Реєстром; такий перелік містить порядок дій суб'єкта декларування, що можуть бути виконані ним особисто з метою виправлення помилок при роботі з Реєстром.

За повною інформацією звертайтесь на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/ у розділ “Декларування”.

Слід врахувати також, що проблемні питання щодо використання особистого ЕЦП при роботі з Реєстром, які невирішені суб'єктом декларування своєчасно та заздалегідь, можуть стати причиною несвоєчасного подання декларації. Вказане порушення норм статті 45 Закону є адміністративним правопорушенням, пов'язаним з корупцією. Відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


   
Останні новини
18 Липня18:00 м. Дніпро: фахівці ДСНС проводять заняття з населенням
18 Липня17:49 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку закликали молодь дотримуватися правил безпеки
18 Липня17:46 м. Кам`янське: проведено інструктивну нараду з питань забезпечення безпеки під час виборчого процесу
18 Липня17:11 м. Нікополь: рятувальники завітали до дітлахів
18 Липня15:37 м. Синельникове: співробітниками Служби порятунку проводиться профілактична робота, щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Липня15:10 м. Кривий Ріг: психолог провела групову роботу з молодими фахівцями – випускниками ВНЗ ДСНС 2019 року
18 Липня14:59 м. Кам’янське: відбулись заняття школи підвищення оперативної майстерності
18 Липня14:51 Дніпровський район: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу щодо пожежної безпеки в приватному секторі
18 Липня14:21 м. Новомосковськ: рятувальники закликали дотримуватись правил пожежної безпеки
18 Липня14:12 м. Павлоград: вогнеборці провели відпрацювання житлового сектору по пожежній безпеці в побуті та екосистемах
18 Липня14:07 м. Жовті Води: фахівці ДСНС розповіли, як запобігти виникненню пожеж
18 Липня13:45 м. Покров: вогнеборці продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки
18 Липня13:29 У Дніпрі відбулась спільна прес-конференція щодо безпеки громадян під час виборчого процесу
18 Липня12:54 м. Першотравенськ: фахівці Служби порятунку провели профілактичну роботу щодо попередження пожеж в екосистемах
18 Липня11:59 Широківський район: рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки
Останні новини