Головна Останні новини25 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Про підготовку до чергового етапу декларування

Опубліковано: 25.10.2018, 10:27

У відповідності до норм частини 1 статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” (далі — Закон), суб'єкти декларування, які проходять службу в органах та підрозділах цивільного захисту, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.

З 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону. У зв’язку з цим НАЗК розробило Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні. Зазначені матеріали розміщено на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/ у розділі “Декларування”.

Упродовж жовтня — грудня поточного року, тобто на етапі підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, кожному суб'єкту декларування рекомендовано виконати такі дії:

1) перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті суб'єкта декларування, що створений для роботи з Реєстром;

2) перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) суб'єкта декларування для роботи з Реєстром.

Також, НАЗК пропонує для застосування перелік відповідей на найбільш поширені запитання при роботі з Реєстром; такий перелік містить порядок дій суб'єкта декларування, що можуть бути виконані ним особисто з метою виправлення помилок при роботі з Реєстром.

За повною інформацією звертайтесь на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/ у розділ “Декларування”.

Слід врахувати також, що проблемні питання щодо використання особистого ЕЦП при роботі з Реєстром, які невирішені суб'єктом декларування своєчасно та заздалегідь, можуть стати причиною несвоєчасного подання декларації. Вказане порушення норм статті 45 Закону є адміністративним правопорушенням, пов'язаним з корупцією. Відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


   
Останні новини
26 Жовтня12:17 Рятувальники Дніпропетровщини звітують про події минулого тижня
26 Жовтня06:34 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
25 Жовтня20:55 Надзвичайники Дніпропетровщини продовжують інформувати населення щодо необхідності дотримання карантинних заходів
25 Жовтня20:10 На виборчих дільницях Дніпропетровщини рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку
25 Жовтня18:08 Увага! Пожежна небезпека
25 Жовтня10:32 Рятувальники Дніпропетровщини несуть службу в посиленому режимі
25 Жовтня09:07 Шановні водії!
24 Жовтня15:27 Надзвичайники Дніпропетровщини продовжують проводити протиепідемічні заходи
24 Жовтня09:45 ДСНС інформує: правила пожежної безпеки під час виборів
24 Жовтня04:12 Дніпровські рятувальники провели санітарну обробку територій, прилеглих до виборчих дільниць (ФОТО, ВІДЕО)
23 Жовтня20:34 Увага! Попередження про туман!
23 Жовтня18:11 Надзвичайники закликають мешканців Дніпропетровщини дотримуватись режиму карантину (ФОТО, ВІДЕО)
23 Жовтня17:07 Новомосковський район: співробітники ДСНС провели інструктаж з головами виборчих дільниць
23 Жовтня16:54 м. Нікополь: мешканцям надали рекомендацій, як уникнути зараження коронавірусною інфекцією 2019-nCoV
23 Жовтня16:08 м. Покров: громадянам нагадали правила поводження під час виявлення вибухонебезпечних предметів
Останні новини