Головна Останні новини25 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Про підготовку до чергового етапу декларування

Опубліковано: 25.10.2018, 10:27

У відповідності до норм частини 1 статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” (далі — Закон), суб'єкти декларування, які проходять службу в органах та підрозділах цивільного захисту, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.

З 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону. У зв’язку з цим НАЗК розробило Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні. Зазначені матеріали розміщено на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/ у розділі “Декларування”.

Упродовж жовтня — грудня поточного року, тобто на етапі підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, кожному суб'єкту декларування рекомендовано виконати такі дії:

1) перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті суб'єкта декларування, що створений для роботи з Реєстром;

2) перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) суб'єкта декларування для роботи з Реєстром.

Також, НАЗК пропонує для застосування перелік відповідей на найбільш поширені запитання при роботі з Реєстром; такий перелік містить порядок дій суб'єкта декларування, що можуть бути виконані ним особисто з метою виправлення помилок при роботі з Реєстром.

За повною інформацією звертайтесь на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua/ у розділ “Декларування”.

Слід врахувати також, що проблемні питання щодо використання особистого ЕЦП при роботі з Реєстром, які невирішені суб'єктом декларування своєчасно та заздалегідь, можуть стати причиною несвоєчасного подання декларації. Вказане порушення норм статті 45 Закону є адміністративним правопорушенням, пов'язаним з корупцією. Відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


   
Останні новини
25 Квітня02:19 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
24 Квітня19:20 м. Кам’янське: до вогнеборців на екскурсію завітали дошкільнята
24 Квітня19:12 м. Павлоград: відбулись тактико–спеціальні навчання на території виробничого підприємства
24 Квітня19:06 м. Кам’янське: рятувальники провели змагання добровільних пожежних дружин
24 Квітня18:59 м. Покров: в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, вогнеборці провели лекцію зі школярами
24 Квітня18:53 м. Вільногірськ: співробітники ДСНС нагадали громадянам вимоги правил пожежної безпеки під час проведення богослужінь
24 Квітня18:39 Криничанський район: рятувальники дбають про безпеку дітей
24 Квітня18:23 м. Павлоград: проведено зональний етап XXV-го Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних
24 Квітня18:10 м. Кривий Ріг: церковнослужителям нагадали основні правила пожежної безпеки в храмі
24 Квітня18:02 м. Новомосковськ: співробітники ДСНС надали методичну та консультаційну допомогу
24 Квітня17:54 м. Кривий Ріг: до рятувальників на екскурсію завітали школярі
24 Квітня17:16 м. Кам’янське: проведено чергові заняття школи підвищення оперативної майстерності
24 Квітня17:05 Дніпропетровська область: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час Великодніх та травневих свят
24 Квітня16:37 м. Жовті Води: відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
24 Квітня16:07 Дніпропетровська область: організовано проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у багатоквартирних житлових будинках підвищеної поверховості та висотних будинках
Останні новини