ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 15366

Останні новини

30 Жовтня17:01 Царичанський район: профілактична робота з дотримання правил безпеки на присадибних ділянках
30 жовтня інспекторским складом Царичанського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичний рейд щодо дотримання вимог пожежної безпеки на присадибних ділянках.
30 Жовтня16:56 м. Першотравенськ: рятувальники провели рейд щодо попередження пожеж в екосистемах
30 жовтня рятувальники Першотравенська провели профілактичний рейд на вулицях міста.
30 Жовтня14:43 м. Кам’янське: про COVID-19 від надзвичайників
30-го жовтня інспекторським складом 45-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів на ПрАТ «ДКХЗ» було проведено профілактичний рейд щодо недопущення поширення гострої респіраторної інфекції COVID-19
30 Жовтня14:42 У Дніпрі відбулись обласні змагання серед ланок ГДЗС (ФОТО, ВІДЕО)
30 жовтня на базі учбового полігону 25 державної пожежно-рятувальної частини міста Дніпро відбулись обласні змагання серед ланок газодимозахисної служби. Основним завданням газодимозахисної служби є забезпечення безпечної роботи пожежних у задимлених приміщеннях з метою проведення розвідки під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, і головне, рятування людей.
30 Жовтня14:39 м. Нікополь: психологом проведено професійно-психологічний відбір
Робота людини у надзвичайних ситуаціях пов’язана з мобілізацією її функціональних резервів, певним рівнем розвитку психофізіологічних властивостей і психоемоційної стійкості, що дозволяють надійно та ефективно здійснювати професійну діяльність в екстремальних і аварійних ситуаціях при забезпеченні особистої та колективної безпеки. Специфічні умови роботи у пожежонебезпечному середовищі пред’являють підвищені вимоги до майбутніх співробітників Служби «101»
30 Жовтня06:44 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
За минулу добу (29.10.2020) на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 14 пожеж на загальній площі 5 га.
30 Жовтня06:01 Увага! Пожежна небезпека
Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології оголошено попередження про метеорологічні та стихійні явища: 30-31 жовтня на території Дніпропетровській області збережеться висока (IV класу) пожежна небезпека.
29 Жовтня21:22 Надзвичайники Дніпропетровщини продовжують інформувати населення щодо необхідності дотримання карантинних заходів
Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку із зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію, Дніпропетровська область відноситься до дії адаптивного карантину «помаранчевої зони».
29 Жовтня20:19 Томаківський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпеки в побуті
З метою запобігання виникнення пожеж в приватному секторі 29 жовтня співробітниками 56 ДПРЧ було проведено профілактичну бесіду з населенням селища міського типу Томаківка, щодо дитячих пустощів з вогнем.
29 Жовтня16:34 м. Дніпро: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно виявлення підозрілих предметів
29 жовтня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, з метою підвищення обізнаності при виявленні підозрілих предметів для мешканців Шевченківського району було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему: «Дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів».
29 Жовтня16:17 м. Нікополь: фахівці Служби порятунку «101» нагадали громадянам правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Вибухонебезпечні предмети створюють смертельну загрозу для життя людей. Так наприклад, ручна граната чи артилерійський снаряд ,у раз і детонації, здатні вбити десятки людей. На жаль не всі громадяни усвідомлюють їхню небезпеку. Саме тому 29 жовтня співробітниками Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичні бесіди з громадянами щодо правил безпеки при виявленні підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні
29 Жовтня16:09 м. Синельникове: вогнеборці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в житловому секторі
29 жовтня працівники Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з місцевими мешканцями міста Синельникове.
29 Жовтня15:52 м. Покров: рятувальники провели профілактичний рейд щодо пожежної безпеки в екосистемах
Рятувальники з міста Покров приділяють чимало уваги запобіганню пожеж в екосистемах. Так, 29 жовтня співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели у парку імені Б. Мозолевського бесіди серед громадян, аби навчити їх більш відповідальному ставленню до навколишнього середовища.
29 Жовтня15:22 Магдалинівський район: надзвичайники роз’яснили громадянам правила безпеки під час опалювального сезону
29 жовтня надзвичайники Магдалинівщини вкотре поспілкувалися з громадянами на дану тематику.
29 Жовтня15:16 м. Верхньодніпровськ: рятувальники провели профілактичну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки на присадибних ділянках
29 жовтня співробітники Верхньодніпровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу з дотримання правил пожежної безпеки на присадибних ділянках серед населення міста Верхньодніпровська.
29 Жовтня09:37 м. Жовті Води: фахівці ДСНС разом з волонтерами провели бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
29 жовтня рятувальники 39-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області вийшли на вулиці міста, щоб розповісти громадянам про необхідність дотримання пожежної безпеки у власних домоволодіннях. До заходу було залучено волонтерів міської молодіжної організації.
28 Жовтня18:26 м. Кам’янське: надзвичайники провели просвітницьку роботу з батьками
Сьогодні, 28-го жовтня співробітники ДСНС міста Кам’янське провели просвітницьку роботу з питань безпеки життєдіяльності підростаючого покоління для батьків і дорослих, що проводили своє дозвілля в парку культури та відпочинку міста.
28 Жовтня15:34 м. Синельникове: фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу
28-го жовтня інспекторський склад Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста Синельникове.
28 Жовтня14:17 м. Павлоград: надзвичайники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу в громадських місцях
З метою недопущення поширення гострої респіраторної інфекції COVID-19, вогнеборці 27-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального згону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у місцях масового скупчення людей у місті Павлоград.
28 Жовтня13:57 П'ятихатський район: вогнеборці провели профілактичну роботу з мешканцями міста щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті
28-го жовтня рятувальники П'ятихатського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно - профілактичний рейд з мешканцями міста в ході якого було роз’яснено основні протипожежні заходи та роздано листівки з інформацією щодо правил безпечної життєдіяльності.
28 Жовтня13:28 Рятувальники Дніпропетровщини проводять заходи щодо профілактики поширення коронавірусу (ВІДЕО)
Кожного дня вулицями населених пунктів Дніпропетровщини курсують автомобілі ДСНС, обладнані гучномовцями. Вони транслюють повідомлення про необхідність дотримання умов карантину.
28 Жовтня12:19 Психологічна самодопомога при COVID-19
Паніка виникає тоді, коли ми чітко не можемо зрозуміти, якою точно є небезпека, але емоції нам говорять, що відбувається щось страшне. І ми починаємо ірраціонально боятися. Тому насамперед потрібно вгамувати емоції. Що ми можемо для цього зробити?
27 Жовтня17:32 м. Дніпро: мешканцям радили додержуватись правил пожежної безпеки в побуті
27 жовтня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з мешканцями Індустріального району на тему: «Бережіть своє житло від пожеж».
27 Жовтня17:14 м. Синельникове: надзвичайники попередили людей бути обережними під час обігріву помешкань
27 жовтня, з метою запобігання виникнення пожеж у приватному житловому секторі, співробітниками Синельниківського міськрайонного відділу здійснено профілактичне відпрацювання вулицями міста.
27 Жовтня16:33 м. Нікополь: напочатку опалювального сезону громадян закликали дотримуватись правил пожежної безпеки
27 жовтня співробітники Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактично-інформаційний рейд серед жителів вулиць Микитинська та Кріпака в місті Нікополь.

    Твіт