ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 15725

Останні новини

4 Грудня15:04 м. Нікополь: інспектори провели профілактичну роботу в громадських місцях щодо попередження інфікування коронавірусною інфекцією 2019-nCoV.
4-го грудня інспекторський склад Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу в громадських місцях міста Нікополь стосовно дотримання основних правил, спрямованих на попередження поширенню коронавірусної інфекції.
4 Грудня14:53 м. Кам’янське: рятувальники взяли участь у проведенні протипожежного об`єктового тренування на ПАТ «ДМК».
4-го грудня відбулося протипожежне об`єктове тренування в цеху підготовки виробництва ПАТ «Дніпровського меткомбінату», в якому брала участь 35-та державна пожежно-рятувальна частина 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів.
4 Грудня11:24 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку «101» закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
З метою навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, виховання у населення свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, недопущення виникнення пожеж під час осінньо-зимового періоду, 4-го грудня рятувальники 38-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели відпрацювання приватного сектору міста Жовті Води.
4 Грудня11:17 Дніпровський район: проведено профілактичний захід щодо пожежної безпеки в осінньо-зимовий період
4-го грудня особовим складом 60-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичний рейд з населенням міста Підгородне Дніпровського району, щодо пожежної безпеки під час осінньо-зимового періоду.
4 Грудня11:10 Широківський район: проведено рейд щодо збереження майна та присадибних ділянок від пожеж
4-го грудня співробітники Широківського районного сектору та 61-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління України у Дніпропетровській області провели рейд щодо збереження майна та присадибних ділянок від пожеж.
4 Грудня10:59 м. Марганець: продовжується профілактика попередження інфікування на COVID-19
Щодня в Україні виявляють нові випадки зараження на COVID-19. Тому, фахівці Марганецького міського відділу та 33-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, 4-го грудня провели спільне з Національною поліцією профілактичне відпрацювання магазинів, аби запобігти розповсюдження вірусу.
3 Грудня17:09 м. Кам’янське: надзвичайники провели профілактичну роботу з правил поведінки в побуті у зимовий період
3-го грудня фахівцями з попередження надзвичайних ситуацій місті Кам’янське Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичну роботу серед населення міста.
3 Грудня15:35 м. Нікополь: рятувальники провели профілактичний рейд у житловому секторі щодо недопущення випадків дитячого травматизму
3-го грудня інспекторським складом Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями приватного сектору по вулицях Шевченка та Поштова.
3 Грудня15:04 м. Кам’янське: надзвичайники провели роз’яснювальну роботу із працівниками центрального ринку
3-го грудня співробітниками ДСНС проведено роз’яснювальну роботу для працівників центрального ринку, що у м. Кам'янське.
3 Грудня14:32 Надзвичайники інформують громадян щодо дотримання карантинних заходів (ВІДЕО)
3-го грудня автомобілі оперативно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області продовжують курсування населеними пунктами, де здійснюють інформування населення щодо заходів безпеки та дотримання режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусної інфекції.
3 Грудня14:13 м. Покров: рятувальники спільно з поліцією провели роз’яснювальні заходи з профілактики пожеж у побуті
3-го грудня співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представником Національної поліції провели профілактичне відпрацювання серед населення, аби закликати їх не допускати пожеж в побуті.
3 Грудня14:08 м. Синельникове: проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота в житловому секторі
3-го грудня фахівці Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області поспілкувалися з жителями міста Синельникове на тему пожежної безпеки у побуті.
3 Грудня14:04 П’ятихатський район: рятувальники разом з представниками Національної поліції та волонтерами провели роз’яснювальну роботу
3-го грудня рятувальники П’ятихатського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представниками Національної поліції та волонтерами з метою недопущення пожеж у житловому секторі, провели профілактичні бесіди серед населення щодо основних правил пожежної безпеки в побуті на території міста П’ятихатки.
3 Грудня12:33 м. Новомосковськ: вогнеборці нагадують мешканцям міста правила пожежної безпеки у побуті в опалювальний період
3–го грудня інспекторським складом Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області, з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням по вулицях: Сильвестрова; Центральна та Ковалева в місті Новомосковськ.
3 Грудня12:26 Петриківський район: вогнеборці разом із волонтерами навчали громадян пожежній безпеці в побуті
3-го грудня інспекторським складом Петриківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та волонтерами Служби порятунку «101» було проведено профілактичне рейдове відпрацювання серед жителів Петриківського краю.
3 Грудня12:17 м. Дніпро: рятувальники провели профілактичну бесіду у приватному секторі
3-го грудня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактичну бесіду з мешканцями Новокодацького району на тему: «Правила пожежної безпеки в приватному секторі».
3 Грудня12:16 м. Покров: фахівці ДСНС застерігають мешканців міста від небезпеки ви-бухонебезпечних предметів
3-го грудня співробітники Покровського міського відділу Головного управлін-ня ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу на тему: «Небезпека вибухонебезпечних предметів» серед населення міста Покров.
3 Грудня12:03 м. Кривий Ріг: надзвичайники запобігають виникненню пожеж навчаючи населення
Аби запобігти виникненню пожеж, попередити загибель і травмування людей, співробітники 14-ої та 17-ої держаних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели відпрацювання житлового сектору на території Саксаганського та Інгулецького районів міста Кривий Ріг щодо дотримання правил пожежної безпеки при користуванні побутовими електроприладами, пічним опаленням та відкритим вогнем.
3 Грудня11:55 м. Вільногірськ: фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди з населенням міста на тему правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період
3-го грудня інспекторським складом Вільногірського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено рейд з населення міста Вільногірськ щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.
3 Грудня11:47 м. Першотравенськ: співробітники Служби порятунку продовжують проводити профілактичні бесіди щодо попередження пожеж в побуті
3-го грудня фахівці Першотравенського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з працівниками поліції вкотре провели профілактичні бесіди з населення у житловому секторі. Актуальною темою під час відпрацювання житлового сектору залишається попередження пожеж у побуті.
3 Грудня11:31 м. Марганець: продовжується профілактична робота в житловому секторі
3-го грудня співробітники Марганецького міського відділу та 33-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадали жителям міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Профілактичні заходи з населенням проводилися за вулицями Єдності та Садова.
3 Грудня11:21 П'ятихатський район: фахівці ДСНС провели профілактичний рейд з громадянами спрямований на протидію поширенню COVID-19
3-го грудня рятувальники 54-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з населенням на тему: «Як захистити себе та рідних від коронавірусної інфекції».
3 Грудня11:18 м. Павлоград: психолог разом з рятувальниками оновляли та ознайомлювались з інформацією на стенді
3-го грудня психолог запропонувала співробітникам 27-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-годержавного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом оновити інформацію та ознайомити співробітників з нею.
3 Грудня09:31 м. Тернівка: вогнеборці спільно з волонтером «Служби порятунку» повели профілактичне інформування населення
3-го грудня, рятувальники 50-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з волонтером «Служби порятунку» провели практичне відпрацювання серед мешканців міста Тернівка.
2 Грудня17:57 м. Новомосковськ: співробітники ДСНС та поліції продовжують проводити профілактичні заходи із попередження поширення COVID-19
2 грудня мобільною групою у складі співробітників Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та співробітників Національної поліції проведено чергове відповідне відпрацювання об’єктів торгівлі, розташованих в місті Новомосковськ.

    Твіт