ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 12854

Останні новини

23 Жовтня18:41 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку «101» закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
З метою навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, виховання в населення свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих особливо не допущення виникнення пожеж під час осінньо-зимового періоду. 23-го жовтня рятувальники 39-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели відпрацювання приватного сектору міста Жовті Води.
23 Жовтня17:53 Магдалинівський район: надзвичайники спільно з представниками соціальних служб провели бесіди з малозахищеними верствами населення
23 жовтня рятувальники спільно з представниками служби у справах дітей та Магдалинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактичний рейд з мало захищеними верствами населення.
23 Жовтня17:38 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками територіального центру відвідали людей які потребують соціальної підтримки
З літніми людьми, які потребують соціальної підтримки співробітники Покровського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками територіального центру постійно відвідують одиноких пенсіонерів, які стоять на обліку у Покровському територіальному центрі соціального обслуговування населення та проводять з ними всебічну роботу.
23 Жовтня15:26 Дніпро: делегація з Естонії поділилась досвідом розвитку волонтерства в пожежній охороні (ВІДЕО.ФОТО)
23 жовтня до Дніпра з робочим візитом прибула делегація з Естонії у складі Янека Лаева – екс-директора центру реагування на надзвичайні ситуації, його заступниці Єви Рінне та радника рятувального центру Естонії Марта Хальястена.
23 Жовтня13:58 м. Кам'янське: проведено профілактичні бесіди із співробітниками підприємства
22 жовтня 2019 року рятувальники 22-ї державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів, провели профілактичні бесіди із співробітниками підприємства, що охороняється, ПрАТ «ЮЖКОКС» у місті Кам’янське. Фахівці ДСНС нагадали про основні причини отруєння, симптоми отруєння дикорослими грибами, та першу допомогу при отруєнні.
23 Жовтня11:27 Дніпровський район: проведено профілактичну роботу з населенням в житловому секторі
23 жовтня рятувальники 60-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу у приватному житловому секторі селища «Перемога» Дніпровського району.
23 Жовтня10:07 Солонянський район: співробітники Служби порятунку провели заходи з профілактики пожеж в побуті
23 жовтня рятувальники Солонянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу щодо запобігання виникнення пожеж.
22 Жовтня17:09 м. Синельникове: рятувальники провели бесіди з населенням щодо правил безпечної життєдіяльності
22-го жовтня інспекторський склад Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели тематичну бесіду з мешканцями міста Синельникове.
22 Жовтня16:37 “За даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано”, - Микола Кульбіда
Осінні погодні умови - тумани, наявність приземних інверсій, коли при землі утворюється затримуючий шар повітря, можуть сприяти накопичуванню забруднювальних речовин. Проте, за даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано.
22 Жовтня16:17 м. Дніпро: надзвичайники перевіряли у мешканців знання телефонів екстрених служб
22-го жовтня особовим складом 19-ої державної пожежно-рятувальної частини 8-го державно пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області була проведена профілактична бесіда з жителями Шевченківського району міста Дніпро на тему: «Знання населенням номерів телефонів виклику екстрених служб».
22 Жовтня15:42 Томаківський район: співробітники Служби порятунку провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22-го жовтня до Томаківського району завітав Дніпропетровський академічний театр опери та балету з тематичною виставою на пожежну тематику «Пригоди Річчі та Спіччі».
22 Жовтня14:55 м. Новомосковськ: рятувальники навчають малечу основам безпеки життєдіяльності
22-го жовтня з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій) різного виду, інспекторський склад Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дитячого садка № 8 «Черемушки».
22 Жовтня14:40 м. Марганець: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22-го жовтня співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій міста Марганець, для школярів та педагогів загальноосвітніх шкіл влаштували свято.
22 Жовтня11:20 м. Вільногірськ: вогнеборці провели спеціальне об’єктове навчання на складах паливно-мастильних матеріалів
22-го жовтня на території складів паливно-мастильних матеріалів Філії «Вільногірського гірничо-металургійного комбінату» Акціонерного товариства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» рятувальниками 52-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему «Дії пожежно-рятувального підрозділу, спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту у разі ліквідації пожеж на об’єктах зберігання ПММ».
21 Жовтня16:56 м. Дніпро: надзвичайники провели профілактичні бесіди з населенням
Одне із основних завдань рятувальників – це профілактика виникнення пожеж у житловому секторі та попередження загибелі людей на них.
21 Жовтня16:30 м. Дніпро: рятувальники провели захоплюючу екскурсію для підростаючого покоління
З нагоди проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності 21-го жовтня до 25-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали на екскурсію учні Навчально-виховного комплексу № 87.
21 Жовтня16:15 м. Дніпро: в Дніпропетровській облдержадміністрації відбулась нарада щодо екологічного стану області
21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації відбулась нарада щодо екологічного стану області в рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області Голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олега БОНДАРЕНКА
21 Жовтня15:59 Адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією
Адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією. У статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) визначено: правопорушення, пов’язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.
21 Жовтня14:03 м. Дніпро: в медіа-центрі «Інформатор» проведено прес-конференцію про надзвичайні події за минулий тиждень (ВІДЕО)
21-го жовтня в інформаційному агентстві «Інформатор» проведено брифінг на тему: «Підсумки минулого тижня від рятувальників та патрульних поліцейських».
18 Жовтня17:55 м. Кривий Ріг: 50 років на варті спокою Тернівського району
18-го жовтня пройшли урочисті заходи з нагоди 50-ти літнього ювілею 16-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
18 Жовтня16:35 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку нагадали мешканцям житлового сектору правила пожежної безпеки в побуті
18-го жовтня з метою запобігання загибелі людей на пожежах, співробітники Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз'яснювальну роботу з громадянами міста Синельникове.
18 Жовтня16:31 м. Кам`янське: дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті закликали рятувальники під час профілактичної роботи
18-го жовтня співробітники 9-ої державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу серед населення у приватному житловому секторі Дніпровського району міста Кам`янського.
18 Жовтня14:55 м. Нікополь: вогнеборці провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
18-го жовтня на базі Нікопольської загальноосвітньої школи №9, проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
18 Жовтня14:47 Васильківський район: фахівці ДСНС провели заняття с дітьми
18-го жовтня фахівцями Васильківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено виступи в Васильківській середній загальноосвітній школі №2, з учнями 2-х та 3–х класів.
18 Жовтня14:14 м. Покров: співробітники Служби порятунку зустрілися з трудовим колективом пенсійного фонду
18-го жовтня співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну бесіду на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки в побуті» з трудовим колективом пенсійного фонду міста Покров.

    Твіт