ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 12435

Останні новини

18 Серпня07:24 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
Тепла і ясна погода призводить до підвищення класу пожежонебезпеки. У зв'язку з цим збільшується небезпека виникнення пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі.
17 Серпня15:16 м. Покров: рятувальники спільно з працівниками Національної поліції провели патрулювання в екосистемах
17 серпня співробітники Покровського міськвідділу та 44-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області спільно з працівниками Національної поліції провели патрулювання на території угідь Нікопольського лісництва державного підприємства «Марганецьке лісове господарство» у місті Покров.
16 Серпня17:01 Дніпропетровська область: відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО, ФОТО)
16 серпня на базі навчально-спортивного комплексу 10 державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області серед рятувальників області відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту.
16 Серпня16:10 м. Кам`янське: рятувальники відвідали центр безпритульних тварин
Щорічно у третю суботу серпня відзначається Всесвітній день безпритульних тварин, який було засновано на початку 1990-х років на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду
16 Серпня16:06 м. Покров: рятувальники навчають дітлахів безпечному поводженню
З метою навчання дітей дошкільного віку основам безпеки життєдіяльності, а також надання їх вихователям консультаційної допомоги в формуванні навичок безпечної поведінки у підростаючого покоління 16 серпня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відвідали дитячий навчальний заклад № 22 «Усмішка»
16 Серпня15:16 м. Павлоград: вогнеборці провели відпрацювання житлового сектору по пожежній безпеці в побуті та природних екосистемах
Співробітники ДСНС систематично проводять просвітницьку роботу з населенням
16 Серпня15:11 смт. Софіївка: порушення пожежної безпеки призводить до трагедії в родинах
15 серпня інспекторським складом Софіївського районного сектору та 41 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено бесіди з малозабезпеченими верствами населення. Захід був спрямований на недопущення зростання кількості пожеж в Софіївському районі. Одна з основних причин виникнення пожеж в побуті – власна необережність та необачність громадян
16 Серпня11:28 Проведено турнір з пляжного волейболу присвячений Дню Незалежності України
16 серпня відповідно до Календарного плану Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області на 2019 рік проведено турнір з пляжного волейболу присвячений Дню Незалежності України
15 Серпня17:43 м. Кам’янське: фахівці ДСНС спілкувались із людьми про безпечний відпочинок на природі й на водоймах
15-го серпня інспекторський склад 9-ої державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській провели профілактичне спілкування із людьми на території Лівобережної зони відпочинку.
15 Серпня17:05 м. Павлоград: психологом проведено заняття з особовим складом
15-го серпня у рамках проведення групової роботи зі співробітниками 37-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області психологом було запропоновано провести проективну психодіагностику із використанням кольорів на вибір.
15 Серпня16:55 м. Синельникове: вогнеборці нагадали мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті
15-го серпня з метою запобігання загибелі людей на пожежах, співробітники Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз'яснювальну роботу з громадянами міста Синельникове з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності і профілактики виникнення надзвичайних ситуацій.
15 Серпня15:58 Апостолівський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами
15-го серпня співробітниками Апостолівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичну роботу в місті Зеленодольськ Апостолівського району щодо правил використання первинних засобів пожежогасіння.
15 Серпня15:17 м. Дніпро: співробітники Служби порятунку розповіли городянам про правила пожежної безпеки
15-го серпня особовий склад 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представниками Національної поліції та соціальними робітниками міста здійснили інформаційно-профілактичну роботу з городянами щодо правил пожежної безпеки у побуті.
15 Серпня13:01 Покровський район: фахівці ДСНС проводять серед населення масово роз’яснювальну роботу
15-го серпня особовим складом 21-ої державної пожежно-рятувальної частини та Покровського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з жителями приватного житлового сектору селища Покровське.
15 Серпня12:42 м. Жовті Води: вогнеборці провели профілактичні бесіди з населенням міста щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах
15-го серпня, рятувальники 39-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області вийшли на вулиці міста поспілкуватися з населенням щодо безпечного відпочинку на природі та нагадати правила пожежної безпеки.
15 Серпня11:53 Царичанський район: психолог надав консультацію керівникам підрозділів
15-го серпня психологом надано консультацію начальникам Царичанського районного сектору та 24-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
15 Серпня09:24 Криничанський район: рятувальники провели профілактичну роботу серед населення
15-го серпня співробітниками 65-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичну роботу серед мешканців селища міського типу Кринички, щодо дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.
14 Серпня19:20 Солонянський район: проведено профілактичні бесіди із малозабезпеченими родинами
14 серпня співробітниками Солонянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, спільно з представниками Солонянського відділу поліції та соціального відділу об’єднаної територіальної громади Солонянського району, відвідано малозабезпечені сім’ї, що мешкають у селі Малозахарине.
14 Серпня16:02 м. Вільногірськ: рятувальники розповіли як врятуватись під час пожежі у багатоповерховому будинку
14 серпня, з метою запобігання виникненню пожеж та інших надзвичайних подій, особовим складом 52 державної пожежно-рятувальної частини проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з власниками помешкань у багатоквартирних будинках міста Вільногірськ.
14 Серпня14:50 Криворізький район: відбулась повчальна зустріч надзвичайників з вихованцями дитячого садочка
Щоб уберегти підростаюче покоління від нещасних випадків, 14 серпня співробітники Криворізького районного сектору Головного Управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу з вихованцями комунального закладу «Христофорівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Буратіно».
14 Серпня14:09 Петропавлівський район: вогнеборці проводять роботу щодо популяризації власної професії
З метою популяризації професії та підняття рівня обізнаності дітей про роботу рятувальника, 14 серпня співробітники 57 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області приймали до себе у гості вихованців Петропавлівського дитячого садочка №3 «Тополька».
14 Серпня13:25 м. Дніпро: рятувальники розповіли, що робити у разі виявлення підозрілих предметів
Як правило, при виявленні серійних мін, снарядів або гранат дорослі люди негайно викликають фахівців, які убезпечують район і знешкоджують небезпечні знахідки в установленому порядку. Інша справа – діти. Природна цікавість спонукає їх на страшні експерименти.
14 Серпня12:57 Верхньодніпровський район: населенню нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті
14 серпня рятувальники 46 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Верхньодніпровськ, з метою запобігання виникненню пожеж в побуті та недопущення загибелі людей на них.
14 Серпня12:29 м. Покров: мешканців застерегли щодо небезпеки підозрілих предметів
14 серпня, з метою недопущення виникнення нещасних випадків з людьми, у разі виявлення вибухонебезпечних пристроїв, співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного житлового сектору міста Покров.
14 Серпня11:47 м. Марганець: проведено заняття з трудовим колективом відділу культури
14 серпня співробітники Марганецького міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели заняття з керівним складом відділу культури виконавчого комітету Марганецької міської ради з дотримання правил пожежної безпеки.

    Твіт