ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 13993

Останні новини

30 Березня16:07 Рятувальники у складі мобільних груп перевіряють дотримання карантинних заходів
На виконання протоколу наради керівництва Національної поліції за участю керівництва Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я України створено мобільні групи, до складу яких залучено працівників Держспоживслужби, ДСНС, медичних працівників, з метою контролю за безумовним виконанням положень постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 щодо заборони роботи суб’єктів господарювання
30 Березня15:11 м. Дніпро: відбулась прес-конференція щодо ситуації з коронавірусом в Україні (ФОТО, ВІДЕО)
30-го березня в інформаційній агенції «МОСТ-Днепр» рятувальники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області взяли участь у прес-конференції на тему: «Ситуація з коронавірусом в Україні та Дніпропетровській області».
30 Березня14:14 ПАНІКА STOP! Психологи ДСНС рекомендують
Зараз ми всі переживаємо непростий і тривожний «карантинний» період. Деякі люди реагують на вимушені зміни звичного образу життя з роздратованістю і злістю, деякі - з острахом та розгубленістю, а є й такі, які взагалі ведуть себе неадекватно - накидуються з кулаками на незнайомця, що чхнув, чи кондуктора, що не пускає до маршрутки без маски. Важко зберігати психічну рівновагу в непростих умовах.
30 Березня13:52 м. Дніпро: психологом Головного Управління проведена психопрофілактична робота
Психолог провів психопрофілактичну роботу зі співробітниками Головного Управління, яка була спрямована на боротьбу з емоційним напруженням та зменшенням рівня тривоги.
30 Березня13:43 м. Кривий Ріг: фахівці ДСНС провели дезінфекцію (ФОТО, ВІДЕО)
30-го березня з дотриманням усіх вимог біологічного захисту особового складу співробітників ДСНС, здійснено дезінфекцію центральними вулицями Кривого Рогу.
30 Березня07:08 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля
Тільки за минулу добу (29.03.2020) на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 22 пожежі на загальній площі 27 га.
29 Березня21:35 м. Дніпро: фахівці ДСНС провели санітарну обробку транспортних засобів (ВІДЕО)
29 березня групою радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області проведено дезінфекцію транспортних засобів, на яких пасажири, що прибули сьогодні вранці із закордону до Києва, були транспортовані до міста Дніпро.
29 Березня20:45 Рятувальники встановили намети для тимчасових пунктів сортування хворих
Сьогодні, 29 березня, на території визначених лікувальних закладів рятувальники встановили намети, в яких планується облаштувати тимчасові пункти прийому та сортування хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію.
28 Березня01:28 м. Дніпро: рятувальники провели інформаційну роботу з населенням
27-го березня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області продовжили проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням стосовно карантинних заходів та коронавірусу.
28 Березня00:39 Дніпропетровщина продовжує профілактичні заходи із санітарної обробки вулиць (ВІДЕО, ФОТО)
27 березня, в обласному центрі Дніпропетровщини продовжено роботу із санітарної обробки вулиць міста з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.
27 Березня18:00 Дніпропетровська область: надзвичайники провели профілактичні санітарні заходи та нагадали населенню правила дотримання умов карантину (ФОТО. ВІДЕО)
27-го березня рятувальники Дніпропетровщини провели санітарну обробку місць скупчення та відпочинку людей та нагадали населенню правила дотримання карантину, щоб запобігти занесенню і поширенню на території Дніпропетровської області гострої респіраторної хвороби, За допомогою пожежно-рятувальної техніки, використовуючи спеціальний дезінфікуючий засіб.
27 Березня13:26 м. Дніпро: рятувальники розповіли про профілактичні заходи із запобігання короновірусу
Перед представниками засобів масової інформації виступив заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко.
27 Березня11:10 м. Кам`янське: надзвичайники проводять протидіючі заходи поширенню вірусної інфекції (ФОТО. ВІДЕО)
Ввечері, 26-го березня, з дотриманням усіх вимог біологічного захисту особового складу співробітників ДСНС, було продовжено чергову дезінфекцію вулиць та проспектів Південного та Дніпровського районів Кам'янського.
27 Березня06:07 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля (ФОТО, ВІДЕО)
Тільки за минулу добу (26.03.2020) на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 22 пожежі на загальній площі 16 га.
26 Березня17:08 Дніпро: Червоний Хрест передав рятувальникам захисні маски
Взаємодопомога надзвичайно важлива в критичних ситуаціях. Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області вдячне, що має перевірених друзів, які не залишаються осторонь.
26 Березня13:17 м. Вільногірськ: рятувальники проводять дезінфекцію на вулицях міста (ФОТО, ВІДЕО)
26-го березня співробітники 52-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з комунальними службами та волонтерами залучалися до проведення дезінфекції тротуарів та вулиць міста Вільногірськ, щоб не допустити поширення коронавірусу. Були оброблені тротуари найбільш жвавих вулиць та місця можливого скупчення людей.
26 Березня11:31 Рятувальники власним прикладом нагадують про необхідність берегти здоров'я
Наразі країна перебуває на карантинних заходах, спрямованих на зменшення поширення коронавірусу COVID-19. Громадянам наполегливо радять залишатися вдома. Рятувальники в цей час не можуть перебувати вдома та продовжують свою роботу, аби кожен із мешканців міста почував себе у безпеці.
26 Березня07:49 Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 25 березня.
25 Березня15:01 В інформаційному агенстві «Мост-Днепр» відбулась прес-конференція на тему «Ситуація з коронавірусом в Україні та Дніпропетровській області»
У середу, 25 березня, в прес-центрі ІА «Мост-Днепр» відбулася прес-конференція на тему «Ситуація з коронавірусом в Україні та Дніпропетровській області»
25 Березня14:29 м. Кривий Ріг: у місті посилюють заходи боротьби з коронавірусом
25 березня пожежно-рятувальні підрозділи Кривого Рогу продовжують дезінфікувати тротуари і зупинки міста. Для знезараження використовують хлорний розчин, безпе-чний для людей, тварин і рослин
25 Березня11:17 Не паліть суху траву! Бережіть природу!
Шановні громадяни! Відразу про головне - під час випалювань сухостою гине насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, найгрубіша трава і бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору
25 Березня03:05 м. Вільногірськ: рятувальники проводять дезінфекцію на вулицях міста
У місті Вільногірськ, з початку введення карантину на території України, організовано постійне інформування населення за допомогою пожежно-рятувальної техніки та міської системи оповіщення щодо дій на час оголошення карантину спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією.
24 Березня17:52 П'ятихатський район: проведено дезінфекцію території медичних закладів
За звернення П'ятихатської районної державної адміністрації, 24-го березня, рятувальники 54-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели дезінфекцію на території двох медичних закладів міста.
24 Березня15:26 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують інформувати громадян про небезпеку коронавірусу (ВІДЕО)
Впродовж дня, 24 березня, рятувальники Дніпропетровщини інформують громадян щодо профілактичних заходів із попередження поширення коронавірусної інфекції. Сьогодні здійснено 23 виїзди на інформування громадян, до яких залучено 23 одиниці техніки 96 співробітників Служби порятунку.
24 Березня10:38 Співробітники Служби порятунку «101» проводять санітарну обробку вулиць (ВІДЕО)
Рятувальники продовжують долучатися до комплексної роботи, яка спрямована на протидію поширення коронавірусної інфекції на території країни. Із залученням пожежно-рятувальної техніки та ручних оприскувачів співробітники ДСНС проводять дезінфекцію вулиць та споруд, а також здійснюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед людей.

    Твіт