ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 17630

Останні новини

5 Серпня16:47 м. Кривий Ріг: психолог провела групове заняття з рятувальниками
5 серпня психолог Криворізької оперативної зони відвідала співробітників 61 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
5 Серпня16:38 Нікопольський район: співробітники ДСНС проводять заходи з профілактики пожеж у житловому секторі
5 серпня рятувальники Нікопольського району провели роз’яснювальну роботу в житловому секторі в містах: Нікополь, Покров, Марганець та смт. Томаківка під час яких нагадали як правильно поводити себе в побуті, щоб кожна людина знала ці вкрай важливі аспекти безпеки життєдіяльності та не панікувала в разі виникнення пожежі, а діяла впевнено і грамотно.
5 Серпня16:26 м. Марганець: вогнеборці провели профілактичний рейд щодо пожежної безпеки в екосистемах
З метою попередження виникнення пожеж в природних екосистемах, їх розповсюдження на населенні пункти співробітники 33 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області 5 серпня провели профілактичну роботу серед населення у міському парку.
5 Серпня16:20 м. Дніпро: психологом проведено комплекс діагностичних заходів з молодими фахівцями
Сьогодні, окрім планового обов’язкового психологічного обстеження, на співробітника 8 ДПРЗ, очікувала індивідуальна бесіда з приводу визначення його особистісного зростання і діагностики емоційного стану за методом кольорового вибору Макса Люшера.
5 Серпня15:35 м. Кам’янське: працівники ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему «Пожежна безпека в екосистемах»
5-го серпня було проведено масово-ро’зяснювальну роботу серед мешканців м. Камянське щодо правил пожежної безпеки в екосистемах.
5 Серпня15:22 Кам'янський район: надзвичайники провели рейди щодо безпечного поводження на воді
5 серпня інспекторський склад Кам'янського району вирушив у профілактичний рейд на водоймах у містах: Камянське, Верхньодніпровськ та смт Кринички.
5 Серпня15:07 Дніпровський район: вогнеборці провели профілактичну роботу з малозахищеними верствами населення
5 серпня фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Дніпровського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу з малозахищеними верствами населення
5 Серпня14:52 м. Кривий Ріг: рятувальники нагадали , що відпочинок на воді повинен бути безпечним
Упродовж літа фахівці ДСНС,та співробітники Національної поліції постійно нагадують громадянами про дотриманням правил безпечної поведінки на воді.
5 Серпня14:38 Синельниківський район: рятувальники спільно з представниками поліції дбають про дитячу безпеку влітку
5-го серпня фахівці Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області міста Першотравенськ та Синельникове, спільно з представниками ювенальної поліції відвідали місцевий парк.
5 Серпня14:27 м. Дніпро: надзвичайники провели інформаційну роботу з мешканцями міста
5 серпня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено рейдове відпрацювання в Індустріальному районі міста Дніпро по вулицям Далекосхідна, Марка Вовчка, Хабарівська та Араратська.
5 Серпня13:53 Павлоградський район: вогнеборці провели профілактичну роботу з населенням щодо попереджання пожеж в побуті
5 серпня співробітниками відділення ресурсного забезпечення та особовим складом 27 та 50 державних пожежно-рятувальних частин 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, було проведено інформаційну роботу з мешканцями щодо попередження пожеж в побуті.
5 Серпня13:23 м. Вільногірськ: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо виявлення ВНП
5 серпня головним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кам’янського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичний рейд серед населення різних вікових категорій по вулиці Центральній міста Вільногірськ щодо правил безпеки у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
5 Серпня11:46 м. Кам’янське: фахівці ДСНС роз’яснювальну роботу серед працівників
5-го серпня інспекторським складом 45-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів було проведено зустріч з працівниками цеху уловлювання хімічних продуктів коксування ПрАТ «ДКХЗ» на тему «обережно ВНП».
5 Серпня09:11 м. Дніпро: рятувальники спільно з представниками міграційної служби доправили хворого до кордону з РФ
4-го серпня рятувальники міста Дніпро допомогли колегам з міграційної служби передати хворого громадянина РФ до рідної країни.
4 Серпня16:55 м. Кривий Ріг: рятувальники здійснюють профілактичні рейди та проводять інструктажі з малозахищеними верстави населення
З початку року фахівці ДСНС відвідують людей похилого віку та багатодітні сім’ї, розповідають їм про правила безпеки життєдіяльності, аби убезпечити таких громадян від нещасних випадків. Так, 4-го серпня рятувальники 11-ої, 14-ої та 16-ої пожежних частин міста Кривий Ріг провели планове пожежно-профілактичне відпрацювання з малозахищеними верстави населення.
4 Серпня16:40 м. Нікополь: співробітники Служби порятунку провели рейд щодо недопущення нещасних випадків на воді
У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.
4 Серпня16:34 м. Вільногірськ: рятувальники нагадали мешканцям міста про безпеку дітей під час канікул
4-го серпня представники інспекції Кам’янського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провів бесіди з населенням міста Вільногірськ, на тему:«Безпечні канікули».
4 Серпня15:40 Синельниківський район: рятувальники нагадали громадянам основні правила пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів та поводження в природних екосистемах
З настанням сухої спекотної погоди, значно збільшується кількість пожеж у природних екосистемах, переважно з вини людей, виникають загорання в лісах, на присадибних ділянках, відкритих територіях.
4 Серпня15:10 м. Кривий Ріг: психолог провела заходи з психологічного супроводження співробітників ДСНС
4-го серпня психолог Криворізької оперативної зони провела психопрофілактичні співбесіди з представниками підпорядкованих підрозділів 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
4 Серпня14:25 м. Кам’янське: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
4-го серпня, з метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та ознайомлення з професією рятувальника, співробітники 7-ої державної пожежно-рятувальної частини, разом з інспекції Кам’янського району Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, провели для дітлахів дошкільних навчальних закладів громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
4 Серпня13:48 Кам’янське: надзвичайники провели інформаційну роботу щодо збереження екосистем у трудовому колективі ПрАТ «ДКХЗ»
З метою недопущення пожеж в екосистемах, 4-го серпня інспекторський склад 45-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів проводив роз’яснювальну роботу серед працівників ПрАТ «ДКХЗ», Південного району міста Кам’янське.
4 Серпня13:15 Павлоградський район: фахівці ДСНС провели інформаційну роботу серед населення щодо безпечної поведінки під час виявлення ВНП
4-го серпня співробітники відділу цивільного захисту Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та вогнеборці 37-ої і 67-ої державних пожежно-рятувальних частин провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Юр’ївщини та міста Павлоград, щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.
4 Серпня09:47 м. Новомосковськ: співробітники ДСНС розповіли мешканцям міста про правила пожежної безпеки у побуті
Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян. Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку. Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу формують значне горюче навантаження та створюють умови для швидкого поширення пожежі.
3 Серпня14:55 Павлоградський район: рятувальники нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час жнив
3 серпня співробітниками відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Павлоградського районного управління та особовим складом 27-ї та 50-ї державних пожежно-рятувальних частин 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно-профілактичну роботу щодо попередження займань на полях під час жнив на території Павлоградського району
3 Серпня14:12 м. Жовті Води: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста
«Служба порятунку» приділяє велику увагу інформуванню населення щодо правил пожежної безпеки у побуті, адже чимала кількість горючих матеріалів в оселях створює умови для швидкого поширення пожежі. Наш сучасний побут насичений різними електроприладами, що за неправильної експлуатації, пошкодження чи роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожеж. Однак у більшості випадків вирішальним є особиста обережність та уважність кожного до власної безпеки

    Твіт