ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 17120

Останні новини

14 Травня15:26 Межівський район: небезпека вибухонебезпечних та підозрілих предметів
З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та дитячих пустощів з вибухонебезпечними предметами, 14 травня співробітники Межівського районного сектору головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу серед жителів села Іванівка Межівського району.
14 Травня15:18 м. Павлоград: вогнеборці провели рейдовий захід щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах
З метою зменшення виникнення пожеж в природних екосистемах співробітники ДСНС систематично проводять просвітницьку роботу з населенням.
14 Травня14:57 м. Марганець: хлопчики та дівчатка завітали до рятувальників
Сьогодні 14-го травня до 33-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали дітлахи 5-6-го класу загальноосвітньої школи № 12 міста Марганець.
14 Травня14:12 Томаківський район: інспекторський склад провів профілактично-роз’яснювальну роботу зі школярами (ВІДЕО)
З метою запобігання надзвичайним ситуаціям у навчальних закладах освіти з 12-14 травня інспекторський склад Томаківського районного сектору Головного управління ДСНС України провів профілактично-роз’яснювальну роботу з учнями 2, 4, 7, 8 та 10 класів Томаківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» № 1, щодо основних правил безпеки життєдіяльності.
14 Травня13:47 м. Дніпро: надзвичайники разом з поліцією нагадали громадянам про правила пожежної безпеки у побуті (ФОТО. ВІДЕО)
14 травня співробітники Дніпровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, ініціювали проведення профілактичного рейду, з метою попередження пожеж в побуті та загибелі людей на них
14 Травня13:45 м. Новомосковськ: фахівці Служби порятунку «101» навчили дітей основам безпеки життєдіяльності
14-го травня вогнеборці 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій), навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття дітьми практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, завітали з проведенням профілактичного заходу до «Закладу загальної середньої освіти№ 1 І-ІІІ ступенів міста Новомосковськ».
14 Травня13:37 м. Новомосковськ: психолог провів тестування та перевірив соціально-психологічний клімат серед співробітників
Підтримання органів та підрозділів ДСНС в постійній готовності до виконання покладених на них професійних завдань постійно вимагає подальшого вдосконалення системи їх психологічного забезпечення.
14 Травня13:23 м. Синельникове: співробітники ДСНС підвищують рівень обізнаності громадян щодо правил пожежної безпеки
14-го травня співробітники Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання аби підвищити обізнаність жителів щодо правил пожежної безпеки і тим самим зменшити статистику загорань та наслідків від них.
14 Травня12:05 м. Нікополь: рятувальники провели профілактичний рейд у житловому секторі щодо дотримання правил пожежної безпеки
З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та травмування на них людей, 14 травня рятувальники Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Нікополь.
14 Травня10:00 м. Апостолове: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату серед співробітників ДСНС
Соціально-психологічний клімат проявляється у трудовій мотивації, спілкуванні співробітників один з одним, міжособистісних взаємостосунках та безпосередньо впливає на прийняття та реалізацію спільних рішень, спрямованих на досягнення ефективної спільної діяльності та позитивного кінцевого результату. При цьому атмосфера у різних караулах одного й того ж підрозділу може відрізнятися від загальної та дуже залежить від особистості керівника.
14 Травня09:03 м. Нікополь: рятувальники завітали до учнів школи на інтерактивно-спортивний захід
В рамках проведення Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей та молоді #OlympicLab (напрямку Олімпійський екомодуль «ECOlympiс») у комунальному закладі «Нікопольська середньо загальна школа № 10» проведено урок «Турбуємося про майбутнє».
14 Травня08:55 м. Дніпро: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності
13 травня психолог Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відвідала співробітників 25 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону.
14 Травня08:46 Апостолівський район: співробітники Служби порятунку «101» нагадали громадянам правила пожежної безпеки
З початку 2021 року в Апостолівському районі сталося 21 пожежа, на яких 2 особи загинуло. Саме тому, 14 травня з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, співробітниками Апостолівського районного сектору та 20 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста Зеленодольськ.
13 Травня23:00 Увага! Надзвичайна пожежна небезпека!
Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології в період з 14 по 16 травня оголошено попередження про метеорологічні явища: на території Дніпропетровської області збережеться надзвичайна (V класу) пожежна небезпека. Рівень небезпечності 1 (жовтий).
13 Травня19:20 м. Дніпро: рятувальники провели інформаційно - роз’яснювальну з городянами щодо небезпеки випалювання сміття та сухостою на відкритих територіях та дачних ділянках.
13 травня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено плановий рейд в Індустріальному районі міста Дніпро по вулицях Березинська та проспект Миру.
13 Травня19:12 м. Кам`янське: працівники ДСНС провели профілактичний захід щодо запобігання пожежам в екосистемах
13 травня інспекторським складом 35-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів, було проведено профілактичний захід з працівниками ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат».
13 Травня19:07 м. Дніпро: фахівці Служби порятунку «101» провели бесіди з мешканцями міста
13 травня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели бесіду з населенням в Амур- Нижньодніпровському районі міста Дніпро на тему: «Пожежна безпека в побуті».
13 Травня18:52 Васильківський район: проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед місцевих мешканців
13 травня, особовим складом Васильківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведені заходи, спрямовані на забезпечення безпеки поводження населення селища Васильківка в житловому секторі.
13 Травня18:12 м. Вільногірськ: проведено заходи профілактики в житловому секторі щодо правил пожежної безпеки
13-го травня інспекторським складом Вільногірського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичний рейд з населенням міста на тему: “Пожежна безпека в побуті”.
13 Травня18:06 м. Кам`янське: рятувальники дбають про пожежну безпеку природних екосистем
13-го травня співробітники ДСНС міста здійснили рейдовий обхід територій, де найчастіше збираються охочі до відпочинку на свіжому повітрі в Лівобережній частини Кам`янського.
13 Травня18:02 П'ятихатський район: надзвичайники провели роз’яснювальну роботу серед містян по дотриманню правил пожежної безпеки в побуті
13 травня, рятувальники 54-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу у житловому секторі міста П’ятихатки по вулиці Садова.
13 Травня17:56 Магдалинівський район: вогнеборці провели роботу серед населення щодо попередження виникнення пожеж
13 травня співробітники Магдалинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичне відпрацювання житловим сектором Магдалинівського району.
13 Травня17:52 м. Покров: рятувальники проводять заходи з профілактики пожеж у житловому секторі
13 травня співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели черговий рейд біля багатоквартирних житлових будинків міста Покров
13 Травня16:00 На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб'єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
13 Травня14:54 м. Павлоград: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах та в побуті
13 травня рятувальники 27 державної пожежно-рятувальної частини 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС провели профілактичні інструктажі з мешканцями міста Павлоград

    Твіт