ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 18597

Останні новини

8 Грудня11:38 Кам’янський район: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед трудових колективів
8 грудня співробітники Кам’янського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу серед трудових колективів підприємств.
7 Грудня15:32 Нікопольський район: представники ДСНС провели профілактичну бесіду з батьками у «Томаківському ліцеї № 2»
7-го грудня рятувальник Нікопольського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області завітав на батьківські збори до «Томаківського ліцею № 2», з метою проведення профілактичної роботи серед батьків для запобігання виникнення пожеж через необережне поводження чи пустощі з вогнем дітей.
7 Грудня15:28 Кам’янський район: надзвичайники поспілкувалися з учнями щодо безпеки життєдіяльності
Сьогодні співробітники Кам’янського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представниками Національної поліції завітали до Новомиколаївської Гімназії № 2 щоб поспілкуватись з учнями та вчителями стосовно правил безпеки життєдіяльності.
7 Грудня15:27 м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичну бесіду із працівниками підприємства
7-го грудня рятувальники 22-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів провели бесіду з працівниками підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС» щодо правил поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів.
7 Грудня15:20 Нікопольський район: надзвичайники провели профілактичну роботу з малозахищеними верствами населення
7-го грудня надзвичайники 7-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в області, спільно зі співробітниками служби соціального захисту, провели профілактичну бесіду з малозахищеними верствами населення в місті Покров та селищі міського типу Томаківка.
7 Грудня15:12 Криворізький район: рятувальники проводять рейди серед сімей, які опинились в складних життєвих обставинах
Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України – є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі. З настанням опалювального сезону значно погіршується статистика щодо кількості займань у помешканнях громадян.
7 Грудня15:10 Новомосковський район: співробітники ДСНС розповіли мешканцям села про правила пожежної безпеки у побуті
7-го грудня рятувальники Новомосковського районного управління, разом з вогнеборцями 11-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з мешканцями села Котівка, з метою попередження пожеж у побуті та надзвичайних ситуацій,а також загибелі людей на них.
7 Грудня15:04 Синельниківський район: рятувальники відвідали будинок сімейного типу та розповіли правила безпеки життєдіяльності.
7-го грудня співробітники Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну-роз`яснювальну роботу з дітьми та батьками будинку сімейного типу міста Першотравенськ та селища міського типу Покровське та розповіли правила безпеки життєдіяльності.
7 Грудня14:32 Синельниківський район: працівники ДСНС нагадують про дотримання карантинних заходів
Статистика захворюваності на Сovid-19 продовжує зростати. Вірус забирає життя и здоров`я людей великими темпами. Тому, 7-го грудня фахівці Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційні бесіди з населенням міста Синельникове, Першотравенськ та селищ міського типу Васильківка і Межова з приводу дотримання карантинних заходів.
7 Грудня14:21 Павлоградський район: рятувальники провели інформаційні бесіди з населенням щодо небезпечних знахідок
07 грудня, з метою попередження нещасних випадків у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, рятувальники 50-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону та співробітники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міст Павлоград та Тернівка.
7 Грудня14:04 Рятувальники розповіли, як використовувати піротехніку безпечно.
07 грудня в студії телеканалу «Відкритий» відбулась прес-конференція на тему: «Безпечне поводження з петардами та феєрверками». У прес-конференції взяв участь провідний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Качан.
6 Грудня20:30 Увага! Попередження про туман
Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 7 грудня 2021року оголошено попередження про метеорологічне явище: вночі та вранці у м. Дніпро та по Дніпропетровській області очікується туман. Видимість в тумані 200-400 м. Рівень небезпечності 1 (жовтий).
6 Грудня16:08 м. Дніпро: рятувальники провели бесіду з дітьми в ліцеї «Сокіл»
6-го грудня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Дніпровського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснено профілактичну бесіду з дітьми в ліцеї «Сокол», що розташований в Соборному районі міста Дніпро.
6 Грудня16:03 м. Дніпро: надзвичайники провели бесіди в торгівельних колективах на тему виявлення застарілих боєприпасів
6-го грудня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Дніпровського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою підвищення рівня обізнаності населення діям у разі виявлення підозрілих предметів проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на території Центрального району міста Дніпро.
6 Грудня15:59 м. Новомосковськ: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста щодо профілактичних заходів корона вірусу
6-го грудня інспекторським складом Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою профілактики корона вірусу та дотримання вимог карантинних заходів, було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід в місті Новомосковськ, в торгівельних магазинах на вулиці Кулебівській.
6 Грудня15:52 Кам’янський район: надзвичайники провели профілактичну роботу з малозахищеними верствами населення
06-го грудня співробітники Служби порятунку «101» разом з представниками соціальних служб Кам’янської районної державної адміністрації поспілкувались з одинокими людьми похилого віку та батьками будинків сімейного типу щодо дотримання правил пожежної безпеки та попередження пожеж в житловому секторі.
6 Грудня15:49 м. Нікополь: інспекторським складом завітали до школярів на тематичний урок з безпеки життєдіяльності
6-го грудня інспекторський склад Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів 9 класу «Середньої загальноосвітньої школи №4», з метою навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, вмінню діяти і не розгубитися в будь-яких небезпечних ситуаціях.
6 Грудня15:47 Увага!
Робота лінії спецзв'язку 101 відновлено!
6 Грудня15:40 м. Нікополь: рятувальники закликають мешканців берегти житло від пожеж
6-го грудня співробітниками Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейдове відпрацювання з мешканцями м. Нікополь щодо безпеки в побуті у житловому секторі.
6 Грудня15:38 Нікопольський район: профілактична робота з сім`ями, які опинилися у складних життєвих обставинах
Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, особливо під час похолодання. З метою зменшення кількості пожеж та загибелі людей від їх наслідків, співробітники 7 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області в міста Нікополі та міста Марганець спільно з працівниками Служб соціального захисту 06 грудня провели профілактичні бесіди з родинами, які опинилися у складних життєвих обставинах.
6 Грудня15:17 Увага! Тимчасово не працює лінія спецзв'язку!
Тимчасово не працює лінія спецзв'язку «101» на території Дніпропетровської області, окрім міста Дніпро
6 Грудня15:04 м. Кривий Ріг: співробітники Служби порятунку здійснюють превентивну роботу серед населення
6-го грудня здійснили профілактичний рейд серед населення в житловому секторі. Вони нагадали, щоб уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі.
6 Грудня14:57 м. Кам’янське: вогнеборці взяли участь у проведенні протипожежного об’єктового тренування
6-го грудня в управлінні залізничного транспорту ПрАТ «Дніпровського коксохімічного заводу» металургійного виробництва» відбулося протипожежне об’єктове тренування, в якому брала участь 35-а державна пожежно-рятувальна частина 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів.
6 Грудня14:52 Павлоградський район: фахівці ДСНС відвідали будинки сімейного типу
6-го грудня, з метою проведення перевірок дотримання правил і норм пожежної безпеки в дитячих будинках сімейного типу, інспекторський склад Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та співробітники Служби у справах дітей Павлоградської районної державної адміністрації відвідали дві родини на території Юр’ївської селищної ради.
6 Грудня14:44 Синельниківський район: надзвичайники провели профілактичну роботу з населенням
6-го грудня рятувальники Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дитячого будинку сімейного типу села Маломихайлівка та розповіли про правила пожежної безпеки та як діяти в разі пожежі, а також відвідали людей похилого віку селища міського типу Межова.

    Твіт