ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 11298

Останні новини

22 Березня17:31 м. Вільногірськ: до пожежно-рятувальної частини завітали школярі (ФОТО. ВІДЕО)
22 березня до 52 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали на екскурсію учні Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.
22 Березня17:20 м. Дніпро: начальники пожежно-рятувальних частин підвищували свої професійні якості
22 березня на базі 25 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено оперативні навчання з керівниками підрозділів.
22 Березня16:24 м. Кам’янське: відбувся зональний етап конкурсу художньої самодіяльності серед підрозділів Кам’янської оперативної зони
22 березня на базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості міста Кам’янського проходив огляд-конкурс художньої самодіяльності серед підрозділів Кам’янської оперативної зони Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. В заході брали участь рятувальники, діти та родичі співробітників ДСНС.
22 Березня16:23 Надзвичайники навчають містян, як уникнути пожежі
Лише від початку року на Дніпропетровщині зафіксовано 1564 випадків виникнення пожеж внаслідок яких загинуло вже 64 особи, а постраждало - 57. Тож, заважаючи на вкрай невтішну та трагічну статистику, представники, Служби порятунку Дніпропетровщини, щодня проводять з населенням профілактичне відпрацювання та звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки
22 Березня16:16 м. Кривий Ріг: вогнеборці провели профорієнтаційну роботу на батьківських зборах у загальноосвітній школі
З метою популяризації служби порятунку та для роз’яснення умов вступу до навчальних закладів ДСНС України, рятувальники 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали на збори батьків учнів випускних класів Криворізької загальноосвітньої школи № 62.
22 Березня15:50 м. Павлоград: психолог надав консультацію провідникові індивідуально-виховної роботи
Серед багатьох форм та методів виховання рятувальників важливе місце належить індивідуальній виховній роботі. В діяльності начальників її організації та проведенню необхідно надавати важливе значення, враховуючи її дієвість у вихованні та неможливість охопити масовими формами виховної роботи весь особовий склад.
22 Березня15:21 м. Павлоград: рятувальники провели дружню зустріч з ветеранами пожежної охорони
Історія пожежної охорони має давні та славетні корені, оскільки перші пожежні частини на території України з’явились ще в середині 19-го століття. Вона пройшла довгий шлях становлення і розвитку. Змінювались її назви, відомча належність, поступово розширювалось коло обов’язків. Незмінним залишалось головне завдання – порятунок життя, захист населення і території від наслідків надзвичайних ситуацій.
22 Березня15:10 м. Покров: рятувальники провели роз’яснювальну роботу в центрі надання адміністративних послуг
22 березня на базі центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Покровської міської ради було проведено роз’яснювальну роботу. Під час заходу були присутні адміністратор центру та фахівці служб міста, які безпосередньо надають адміністративні послуги громадянам та підприємцям.
22 Березня14:50 м. Покров: фахівці Служби порятунку взяли участь у груповій роботі
Колектив відіграє величезну роль у житті кожної людини, адже у його межах задовольняється природна потреба людини у спілкуванні і діловій взаємодії; в колективі людина у необхідних випадках знаходить підтримку і захист, визнання своїх успіхів і досягнень.
22 Березня14:30 м. Кривий Ріг: рятувальники взяли участь у груповому занятті
27 лютого психологом Криворізької оперативно зони проведено групове заняття з черговим караулом 14 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
22 Березня14:20 м. Нікополь: проведено інструктаж з головами виборчих дільниць, щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час проведення виборів
22 березня на загальних зборах голів виборчих дільниць начальником Нікопольського міськрайонного відділу Головного Управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено інструктаж з головами виборчих дільниць щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях під час проведення виборів Президента України.
22 Березня13:53 м. Кривий Ріг: вогнеборці провели пізнавальну екскурсію для підростаючого покоління
Сьогодні в гості до рятувальників 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали учні Криворізької загальноосвітньої школи № 8.
22 Березня12:27 Покровський район: школярі завітали до рятувальників
22 березня учні комунального закладу освіти «Коломийцівської ЗОШ I-III ст. Покровської селищної ради Дніпропетровської області» завітали до 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області.
22 Березня06:38 Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля.
З настанням весни набуває актуальності проблема стихійного спалювання сухої трави. Тепла і ясна погода призводить до підвищення класу пожежонебезпеки. У зв'язку з цим збільшується небезпека виникнення пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі. Тільки за минулу добу (21.03.2019) на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 39 пожеж на загальній площі 51 га. Найпоширеніші пожежі в екосистемах - це трав'яні підпали. У більшості випадків причиною загорянь є людський фактор. Громадяни спалюють сміття і торішню траву на своїх городах і присадибних ділянках, а діти підпалюють траву біля доріг і на пустирях. Все це призводить до серйозної пожежі, і під загрозою може опинитися чиєсь життя та житло.
21 Березня17:47 м. Кам’янське: вогнеборці нагадують правила пожежної безпеки в побуті
Аби нагадати мешканцям міста Кам’янського правила пожежної безпеки в побуті, 21 березня співробітники 9 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд на території Дніпровського району міста.
21 Березня17:40 м. Синельникове: рятувальники проводять профілактичні відпрацювання з метою недопущення пожеж у житловому секторі
21 березня інспекторський склад Синельниківського міськрайоного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели просвітницький захід з мешканцями міста Синельникове, по вулиці Осипенко, де нещодавно сталася пожежа.
21 Березня16:55 м. Жовті Води: фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
З метою недопущення виникнення пожеж у житловому секторі та на відкритій території фахівці Служби порятунку «101» щотижнево проводять профілактичні бесіди з мешканцями міста.
21 Березня16:46 м. Кам’янське: рятувальники завітали до дітей з синдромом Дауна
21 березня в світі відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. З цієї нагоди співробітники ДСНС міста Кам’янського відвідали навчально-реабілітаційний центр «Мрія» міста, який опікується підростаючим поколінням дітей з особливими потребами.
21 Березня16:32 Петропавлівський район: фахівці ДСНС разом із поліцією провели роз’яснювальну роботу з пенсіонерами щодо недопущення пожеж у побуті
21 березня поточного року, рятувальники 57 Державної пожежно – рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області разом із поліцією провели чергові профілактичні рейдові заходи серед пенсіонерів селища Петропавлівка та селища Осадче, щодо додержання вимог пожежної безпеки у побуті.
21 Березня16:26 м. Вільногірськ: надзвичайники в черговий раз провели роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в побуті
21-го березня керівним складом Вільногірського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено бесіди з населенням на протипожежну тематику. Захід був спрямований на недопущення зростання кількості пожеж в місті Вільногірськ.
21 Березня16:22 м. Павлоград: тривають відпрацювання в житловому секторі щодо запобігання виникнення пожеж у побуті та природних екосистемах
21-го березня рятувальниками Павлоградського міськрайонного управління та 27 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичні бесіди з мешканцями приватного житлового сектору міста Павлоград і Троїцької об’єднаної територіальної громади щодо дотримання основних правил пожежної безпеки в побуті та в природних екосистемах.
21 Березня16:16 Томаківський район: проведено інструктажі щодо дотримання вимог пожежної безпеки на виборчих дільницях
20 та 21 березня 2019 року інспекторським складом Томаківського районного сектору ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області було проведено інструктажі з питань пожежної безпеки з головами та членами виборчих дільниць розташованих в Томаківському районі.
21 Березня15:46 Межівський район: рятувальники разом з поліцією провели рейд
З метою запобігання виникнення пожеж в житловому секторі працівники Межівського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представниками Межівського відділення поліції провели відпрацювання приватного житлового сектору.
21 Березня15:32 Томаківський район: вогнеборці навчали дошкільнят правилам безпеки при виникненні аварії на АЕС
21-го березня 2019 року з метою навчання дітей правилам безпеки при аварії на атомній електростанції, інспекторський склад Томаківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до закладу дошкільної освіти «Казка» Томаківської селищної ради.
21 Березня15:06 Апостолівський район: співробітники Служби порятунку нагадали правила пожежної безпеки у житловому секторі
З метою попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей у Апостолівському районі співробітниками Апостолівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення з питань дотримання вимог пожежної безпеки.

    Твіт