ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 13531

Останні новини

20 Січня17:05 м. Дніпро: вогнеборці провели роз’яснювальні роботи з мешканцями міста
20 січня рятувальники 19 та 25 державних пожежно-рятувальних частин 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з жителями Шевченківського та Самарського району на тему: «Виявлення вибухонебезпечних предметів» а також провели бесіди з мешканцями висотних будинків та будинків підвищеної поверховості.
20 Січня15:47 Петриківський район: співробітники ДСНС провели профілактичні бесіди з малозахищеними верствами населення
Профілактичні відпрацювання є одним із методів запобігання пожеж у житловому фонді. У зимовий період, основними причинами пожеж в будинках є нехтування громадянами елементарних правил безпеки під час користування пічного опалення та не правильною експлуатацією електрообігрівальних приладів.
20 Січня15:08 м. Павлоград: рятувальники поспілкувалися зі школярами про пожежну безпеку
20 січня співробітники Павлоградського міськрайонного управління та 27 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області завітали до навчально-виховного комплексу № 2 міста Павлоград. А все для того, щоб поспілкуватися з учнями та педагогічним колективом про дотримання правил пожежної безпеки під час навчального процесу.
20 Січня14:54 м. Дніпро: надзвичайниками підведено підсумки тижня (ВІДЕО. ФОТО)
20-го січня в інформаційному агентстві «Інформатор» відбулась прес-конференція на тему «Підсумки тижня від рятувальників та поліції» за участю начальника Сектору зв’язків зі ЗМІ та РГ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Дар’ї Гречищевої
20 Січня14:50 м. Покров: співробітники ДСНС проводять профорієнтаційну роботу з учнями старших класів
20 січня співробітники Покровського міського відділу та 44 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профорієнтаційну роботу серед учнів 11 класів навчальних закладів міста Покров та розповіли про вступ до вищих навчальних закладів цивільного захисту України.
20 Січня14:25 м. Вільногірськ: рятувальники та волонтери провели роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж у побуті
20-го січня співробітники Вільногірського міського відділу Головного управління ДСНС України в області спільно з волонтерами, провели бесіди у житловому секторі міста Вільногірськ. Подібні заходи регулярно проводяться з метою всебічного навчання громадян правилам пожежної безпеки та життєдіяльності у побуті.
20 Січня11:33 м. Марганець: про правила пожежної безпеки у школі
Співробітники Марганецького міський відділ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та 33 державної пожежно-рятувальної частини, 20 січня відвідали загальноосвітню школу I-III ступенів №11 і провели урок на тему: «Пожежна безпека у побуті», щоб нагадати учням про основні правила пожежної безпеки, поведінки при надзвичайних ситуаціях та адміністративну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки.
19 Січня13:59 Дніпропетровська область: рятувальники стежать за безпекою Хрещенських обрядів під час святкування Водохреща (ФОТО. ВІДЕО)
19 січня віряни відзначають в усіх куточках України одне з найбільших свят – Водохреща. Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби. Для здійснення обряду занурення у водоймище на території області визначено 90 місць, з яких 10 – у місті Дніпро.
18 Січня16:18 Дніпровський район: фахівці ДСНС провели профілактичний рейд
18-го січня співробітниками Дніпровського районного сектору та 60-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичну роботу у приватному житловому секторі Дніпровського району.
18 Січня16:13 м. Нікополь: вогнеборці провели профілактичні бесіди щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності
18-го січня, з метою забезпечення пожежної безпеки в житловому секторі, фахівці Служби порятунку провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Нікополь.
17 Січня17:15 м. Кам’янське: рятувальники перевіряють заклади освіти, соціальної сфери та медицини
На виконання розпорядження вищого керівництва країни, у місті Кам’янське тривають позапланові перевірки закладів з масовим перебуванням людей - закладів освіти, соціальної сфери, медицини тощо.
17 Січня16:01 м. Кам’янське: співробітники ДСНС навчали людей правилам безпеки життєдіяльності
17 січня рятувальники 7 та 9 державних пожежно-рятувальних частин 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, спільно з поліцейськими, волонтерами та знімальною групою Міської інформаційної служби, провели інформаційно-профілактичну роботу з мешканцями міста Кам’янського.
17 Січня13:22 Межівський район: рятувальники нагадали мешканцям, як поводитись на зимових водоймах
З метою попередження загибелі людей на водних об'єктах в зимовий період, 17 січня працівники Межівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу з мешканцями селища Межова.
17 Січня10:25 Покровський район: надзвичайники розповіли про правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів
З метою попередження загибелі людей під час виявлення вибухонебезпечних предметів, 17 січня співробітники 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу серед мешканців селища Покровське Покровського району.
17 Січня09:56 Солонянський район: вогнеборці закликали мешканців підтримувати належний протипожежний стан помешкань
17 січня рятувальники Солонянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті.
17 Січня09:28 м. Павлоград: фахівці ДСНС дбають про безпеку населення
16 січня співробітники Павлоградського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактично-роз’яснювальну роботу з мешканцями багатоповерхівок по вулицям Дніпровська, Добролюбова та Центральна в місті Павлоград.
16 Січня18:29 м. Дніпро: з метою запобігання надзвичайним ситуаціям рятувальники провели роз’яснювальні бесіди у житловому секторі
16-го січня особовим складом 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представниками Національної поліції з метою попередження пожеж та загибелі людей на них проведено профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору.
16 Січня18:16 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку «101» провели профілактичне відпрацювання
16-го січня фахівцями Синельниківського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області організовано пожежно-профілактичне відпрацювання по вулиці Музична, аби підвищити обізнаність жителів щодо правил пожежної безпеки, і тим самим зменшити статистику загорань та наслідків від них.
16 Січня18:11 м. Кам’янське: психолог провів дослідження у колективі рятувальників
Найважливіший показник позитивного клімату – довіра й висока вимогливість співробітників один до одного, доброзичлива, ділова й конструктивна критика, вільне вираження своєї думки під час обговорення питань, що стосуються всього колективу, відсутність тиску керівника на підлеглих і визнання за ними права приймати значимі для групи рішення.
16 Січня18:09 Новомосковський район: рятувальники наголошують обігрівати своє житло безпечно!
16-го січня керівництво Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з інспекторським складом, з метою попередження пожеж у побуті в зимовий період та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з мешканцями села Піщанка по вулиці Центральна та села Орлівщина по вулиці Монастирська.
16 Січня17:46 Дніпровський район: фахівці ДСНС розповіли про вимоги правил пожежної безпеки в побуті
З метою попередження виникнення пожеж у помешканнях громадян в осінньо-зимовий період, 16 січня фахівці 60 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу з питань дотримання вимог пожежної безпеки серед мешканців міста Підгородне Дніпровського району.
16 Січня17:27 Петриківський район: вогнеборці продовжують навчати громадян пожежній безпеці в побуті
У зв’язку зі значним збільшенням кількості пожеж у приватному житловому секторі Петриківського краю, рятувальники постійно проводять цілеспрямовану роботу по забезпеченню пожежної безпеки в оселях громадян, шляхом їх навчання елементарним правилам поведінки.
16 Січня17:20 Широківський район: рятувальники нагадали жителям правила пожежної безпеки
Зимовий період вважається одним із самих пожежонебезпечних. Це аргументовано тим, що випадки виникнення загорянь у житловому секторі та загибелі людей в цей час зростає. Основними причинами їх виникнення стає необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок.
16 Січня16:58 Апостолівський район: рятувальники нагадали мешканцям району правила пожежної безпеки
З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі Апостолівського району та недопущення травмування та загибелі мешканців на пожежах, 16 січня керівний склад Апостолівського районного сектору 51-ї та 20-ї державної пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України в області провели профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення міста Апостолове та міста Зеленодольськ.
16 Січня16:36 м. Покров: співробітники ДСНС провели профілактичні заходи в приватному житловому секторі (ВІДЕО)
Запобігання пожежам в житловому секторі в опалювальний період одне з пріоритетних завдань для рятувальників. В цей період в житловому секторі виникає найбільша кількість пожеж. Так 16 січня керівним складом Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичну роботу з населенням в приватному житловому секторі місті Покров з метою підвищення рівня пожежної безпеки.

    Твіт