ГоловнаДіяльністьМедичне забезпечення особового складу
 Версія для друку

 

 

Інформація щодо роботи медичних підрозділів ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

 

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області (далі- Головне управління), на які покладені завдання з медичного забезпечення осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту, ветеранів служби цивільного захисту, особи, які відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального статусу” мають право на користування закладами охорони здоров'я ДСНС України, особи, звільнені зі служби цивільного захисту, визнані інвалідами війни внаслідок захворювання, каліцтва, пов'язаного з виконанням службових обов'язків, члени сімей осіб рядового та начальницького складу, курсантів навчальних закладів цивільного захисту, загиблих під час проходження служби (далі - прикріплений контингент) є:

 

1. Сектор медичного забезпечення та медико-біологічного захисту Головного управління

Адреса: м. Дніпро, вулиця Короленко, 4, кабінет 105-а.

Завідувач сектору - Дороніна Олена Миколаївна, контактний телефон (056) 745-26-20.

Сектор, відповідно до свого Положення, є самостійним структурним підрозділом та головною організаційно-методичною структурою з питань охорони здоров'я та медичного забезпечення прикріпленого контингенту.

 

2. Медико-санітарна частина (з денним стаціонаром) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління (Положення про яку затверджено наказом Головного управління від 10.08.2020 № 748, штат затверджено наказом ДСНС від 10.02.2020 № 125, ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики АРЗ СП (наказ МОЗ України від 01.06.2018 № 1043 «Про ліцензування з медичної практики», (реєстраційне досьє від 22.05.2018 № 2205,01-М) - є чинною, згідно вимог законодавства у сфері ліцензування яке зареєстровано МОЗ України від 08.12.2020 № 8358/0/14-20 (Перелік повідомлень, що надійшли до МОЗ України від ліценціатів на виконання вимог законодавства у сфері ліцензування станом на 31.12.2020). Адреса МСЧ: м. Дніпро, вулиця Любарського, 6.

Начальник частини - Івашина Володимир Іванович.

Медико-санітарна частина (з денним стаціонаром) є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров'я, призначений для надання медичної допомоги прикріпленому контингенту.

 

 

В Головному управлінні у 2021 році на медичному забезпеченні знаходяться :

 

- 2843 - особи рядового та начальницького складу;

- з них 253 особи - учасники бойових дій;

- та 65 осіб - ветерани служби цивільного захисту.

 

Головне управління отримало 24 санаторно-курортних путівок для забезпечення санаторно-курортним лікуванням прикріпленого контингенту в медико -реабілітаційному центрі “Одеський” у II- IV кварталах, а саме:

- 25% від вартості путівки — 6 шт. (для забезпечення санаторно- курортним лікуванням осіб рядового та начальницького складу, ветеранів служби ЦЗ);

- 50 % від вартості путівки — 7 шт. ( для забезпечення санаторно- курортним лікуванням членів сімей осіб рядового та начальницького складу, ветеранів служби ЦЗ);

- 0 % від вартості путівки — 11шт. (для забезпечення санаторно- курортним лікуванням учасників бойових дій, учасників війни, інвалідів війни)

У третьому кварталі забезпечено санаторно - курортним лікуванням в медико - реабілітаційному центрі “Одеський” - 20 осіб прикріпленого контингенту та направлено на санаторно-курортне лікування до санаторію “Шаян” 2 ветерана служби цивільного захисту та члени їх сімей (дружини)

Для осіб, які безпосередньо брали участь у проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт або залучалися до цілодобового чергування, пов'язаного з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, отримано направлень на медико -психологічну реабілітацію у кількості - 20 направлень.

Впродовж третього кварталу 2021 року 13 осіб направлено на медико -психологічну реабілітацію до МРЦ “Одеський”.

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, пов'язаної із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та з метою недопущення масового поширення цієї небезпечної хвороби серед особового складу підпорядкованих підрозділів Головного управління, фахівцями сектору медичного забезпечення та медико- біологічного захисту Головного управління постійно контролюється проведення протиепідемічних заходів, здійснюється забезпечення особового складу засобами індивідуального захисту, ведеться моніторинг захворювання.

За III квартал поточного року серед особового складу і працівників зареєстровано випадків захворювання на коронавірусну хворобу - 13 осіб, з них одужало - 7 осіб.

 

 

Станом на 08.10.21 серед осіб рядового та начальницького складу і працівників організовано проведення вакцинації у відповідь на пандемію COVID -19 у кількості - 2935 осіб.

 

 

 

Інформація

щодо спектру медичних послуг, які надаються медико-санітарною частиною (з денним стаціонаром) АРЗ СП Головного управління

 

Інформація стосовно наявних спеціалістів та графіка їх прийому

 

з/п

П . І. Б.

Посада

Часи прийому

Обідня перерва

1.

Івашина

Володимир Іванович

Начальник МСЧ

8.00-17.00

 

12.00-12.45

2.

Герасимов Олександр Анатолійович

Начальник амбулаторно-поліклінічного відділення (лікар-невідкладних станів)

8.00-17.00

 

12.00-12.45

3.

Гракова Тетяна Миколаївна

Начальник відділення денного стаціонару (лікар-терапевт)

8.00-17.00

 

12.00-12.45

4.

Агафонов Микита Володимирович

Лікар дерматовенеролог

8.00-17.00

 

12.00-12.45

5.

Полонська Альона Федорівна

Лікар-отоларинголог

8.00-17.00

 

12.00-12.45

6.

Бурдіашвілі Нані Чічіковна

Лікар невропатолог

8.00-17.00

 

12.00-12.45

7.

Зубенко Лариса Анатоліївна

Лікар офтальмолог

8.00-17.00

 

12.00-12.45

8.

Скалицький

Миколай Ігорович

Лікар хірург

8.00-17.00

 

12.00-12.45

 

 

 

Звіт щодо проведеної роботи фахівцями медико — санітарної частини з питань медичного забезпечення прикріпленого контингенту

 

1. Кількість осіб із прикріпленого контингенту, які пройшли щорічний медичний огляд впродовж III кварталу складає - 206 осіб.

2. Кількість осіб, у яких виявлені захворювання, під час проходження щорічного медичного огляду, поставлені на диспансерний облік -38 осіб.

3. Кількість осіб, які отримали медичні послуги у III кварталі , а саме:

- звернулися за медичною допомогою до лікарів-спеціалістів (окрім проведення щорічного медичного огляду) :

ЛОР- 6 осіб, невропатолог- 10 осіб, дерматолог -6 осіб, терапевт- 5 осіб, хірург -5 осіб.

- направлено на стаціонарне лікування до інших закладів охорони здоров'я- 0 осіб;

- надано невідкладної медичної допомоги - 3 особам;

- направлено до інших закладів охорони здоров'я, або проведено в МСЧ, профільної діагностики — 5 особам;

- забезпечено безкоштовними лікарськими засобами та виробами медичного призначення- 32 особи;

- проведено процедур в денному стаціонарі МСЧ - 5 особам;

- проведено експрес- тестувань на COVID-19 - 25 особам;

- направлено на ЛЕК - 7 осіб .

 

4. Лікарськими засобами, виробами медичного призначення, перев'язувальним матеріалом, медико-санітарна частина, забезпечена згідно визначеним нормам, затверджених наказом ДСНС від 14.12.2018 № 739 “Про забезпечення органів та підрозділів (формувань)цивільного захисту, закладів освіти сфери управління ДСНС лікарськими засобами, медичними виробами та медичною технікою поточного постачання”.

5. Надання першої невідкладної допомоги постраждалим здійснюється медичними фахівцями під час здійснення медичного супроводу бойових виїздів аварійно - рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління (далі - АРЧ АРЗ СП ).

 

 

 

Робота медичних працівників на окремих медичних посадах з медичного забезпечення особового складу під час здійснення ним завдань за призначенням у III кварталі 2021 року

 

 

АРЧ АРЗ СП

Піротехнічні підрозділів

Водолазні підрозділів

Аварійно рятувальні підрозділів

Інші

(медико-санітарна частина АРЗСП)

Кількість виїздів працівників для здійснення медичного супроводу

0

20

73

3

Кількість випадків надання невідкладної допомоги під час здійснення медичного супроводу бойових виїздів

0

0

2

3

 

 

Завідувач сектору медичного забезпечення

та медико-біологічного захисту Олена ДОРОНІНА

 

 

    Твіт