ГоловнаБізнесуАдміністративні послугиЦентри надання адміністративних послуг
 Версія для друку

Дніпропетровська область:  куди звертатися підприємцям до початоку роботи підприємств та використання об’єктів нерухомості

IMG_1279.jpgКожен підприємець, який розпочинає свою діяльнісьть та є власником чи орендатором об’єкту нерухомості, згідно зі статтею 57 Кодексу цивільного захисту України повинен подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки до державного адміністратора або центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки. Декларація реєструється дозвільним органом на безоплатній основі впродовж 5 днів з дня її надходження.

Суб’єкт господарювання з високим ступенем прийнятного ризику разом з декларацією подає позитивний висновок за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення. Позитивний висновок видається суб’єктом господарювання, який одержав відповідну ліцензію за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки та діє до реєстрації декларації.

Якщо декларацію подано чи оформлено з порушенням установлених вимог, дозвільний орган відмовляє в реєстрації декларації та повертає її суб’єкту господарювання для доопрацювання.

На території Дніпропетровської області у кожному місті та районі працюють центри надання адмінністративних послуг, де підприємець може заповнити декларацію.

Центри надання адміністративних послуг Дніпровської міської ради мають статус Регіонального.

1 листопада у місті Дніпро на Слобожанському проспекті відкрився    об'єднаний Сервісний центр МВС України та Центр надання адміністративних послуг, де городяни можуть швидко та зручно отримати адміністративні послуги. Серед основних переваг сервісного центру  -  cучасні технології, електронна черга, все працює за принципом єдиного вікна у прозорих кабінетах.

З початку цього року в Регіональному центрі надання адіміністративних послуг прийнято від підприємців 255 декларацій, при цьому було надано 49 консультацій.

             По заповненню декларацій у центрах надання адміністративних послуг консультування населення проводять співробітники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Адреси Центрів надання адміністративних послуг Дніпровської міської ради:

    Твіт