Головна Актуально23 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Результати проведення перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об'єктів, які приймають і обслуговують людей похилого віку

Опубліковано: 23.04.2021, 11:33

Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки  готелів, пансіонатів, хостелів, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Головним управлінням ДСНС України у Дніпропетровській області на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 27.01.2021 №2768/1/1-21, окремого доручення першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Мельчуцького О.Г. від 27.01.2021 №В-25 "Про позапланові перевірки" здійснено позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб'єктами господарювання у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Перевіркам підлягають 212 зазначених об’єктів (12 нововиявлених) з них: 123 готелі, 7 пансіонатів, 18 хостелів, 64 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Станом на 23 квітня 2021 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки  на 130 об’єктах суб’єктів господарювання з них: 62 готелі, 7 пансіонатів, 8 хостелів та 53 будинкам для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

По 82 об’єктам складено акти неможливості з них: по 61 готелю, 10 хостелам та 11 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 135 керівників закладів та відповідальних посадових осіб, підготовлено та подано 17 позовних заяв до Дніпропетровського окружного адміністративного суду на призупинення будівель та споруд, з них: будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю 7, готелів 5, хостелів 3, пансіонатів 2.

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаних закладах органами ДСНС проведено профілактично-роз’яснювальну роботу. Опубліковано матеріалів в засобах масової інформації: 3 – в журналах, 24 - на телебаченні, 15 – на радіо, 37 в інтернет-виданнях.

Розповсюджено серед населення 247 примірників друкованої продукції (листівки, тощо), проведено з обслуговуючим персоналом закладів 130 інструктажів.


   
Актуально
Актуально