Головна Актуально3 Лютого, 2021р.
 Версія для друку

Інформація щодо проведення перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об'єктів, які приймають і обслуговують людей похилого віку

Опубліковано: 03.02.2021, 09:56

На території Дніпропетровської області на виконання доручення уряду 1 лютого 2021 розпочалися позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб'єктами господарювання у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю і триватимуть до квітня місяця.

Перевіркам підлягають 200 зазначених об’єктів, а саме: 63 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, 114 готелей, 7 пансіонатів, 16 хостелів.

Під час такої роботи фахівці ДСНС перевіряють стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під’їзду до будівель і до пожежних гідрантів спеціальної техніки, проводять інструктажі з відповідальними за протипожежний стан.

Крім перевірок інспектори пожежного нагляду нагадують персоналу закладів, як слід поводитися у разі виникнення пожежі. Так, співробітники ДСНС розповідають, як правильно провести евакуації людей з будівлі та як слід користуватися вогнегасниками.

Графік проведення позапланових перевірок готелів, пансіонатів, хостелів, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю згідно з дорученням Прем’єр-міністра України від 27.01.2021 №_2768/1/1-21

 


   
Актуально
Актуально