Контраст
Шрифт

Професійне (професійно-технічне) навчання

Навчальний пункт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області (далі - Навчальний пункт) є закладом професійної (професійно-технічної) освіти цивільного захисту ДСНС України, що здійснює професійне (професійно-технічне) навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації фахівців у галузі цивільного захисту держави, а також реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров’я.

Навчальний пункт належить до навчальних закладів першого атестаційного рівня.

Згідно наказу МОН України від 17.05.2016 року №966л та протоколу Акредитаційної комісії України від 26.04.2017 року №125 Навчальному пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було надано ліцензію на провадження освітньої діяльності пов’язаної з наданням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до кваліфікованих робітників з професій, а саме:

  • 5161 Пожежний-рятувальник;
  • 5169 Рятувальник;
  • 5169 Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту;
  • 4223 Радіотелефоніст;
  • 8333 Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу.

Мова освітнього процесу – українська.
Відповідно до Конституції, Закону України «Про освіту» мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

Згідно зі ст. 10, р. 1 Конституції України «державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України».

Навчальний пункт забезпечено приміщеннями для проживання здобувачів освіти, з одночасним розміщенням 68 осіб. Проживання у даних приміщеннях для здобувачів освіти за державним замовленням – безкоштовне.

План-графік професійного (професійно-технічного) навчання  здобувачів освіти з робітничих професій на базі навчального пункту АРЗСП на 2024 рік

Звіт виконання плану роботи навчального пункту АРЗСП за 2023 рік

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Методичні рекомендації

Робочі навчальні плани

Освітні програми

Розпорядок дня

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Правила поведінки та протидія булінгу

Результати моніторингу якості освіти

Навчання працівників МПО, ДПО