Контраст
Шрифт

Павлоградський район: рятувальники продовжують навчати громадян мінної безпеки

clock
27.02.2024 14:42

У зв’язку з реаліями сьогодення, правила мінної безпеки повинен знати кожен, і не лише дорослі, а й діти. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. 

27-го лютого, щоб запобігти нещасним випадкам під час виявлення вибухонебезпечних предметів, надзвичайниками було проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення міста Павлоград та Тернівка.

Фахівці ДСНС наголосили, що  у разі виявлення підозрілого предмету, схожого на вибухонебезпечний, категорично забороняється чіпати його! Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет. Їх активація відбувається від найменшого зовнішнього впливу: удар, тертя, струс, нагрівання. Необхідно попередити про небезпечну знахідку інших осіб та відійти на безпечну відстань. Негайно сповістити про це поліцію за номером “102” або Службу порятунку за номером “101”.

Після проведених бесід, надзвичайники залишали громадянам профілактичні листівки з основними правилами  поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та прохали населення бути обачними та обережними.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Схожі матеріали