Павлоградський район: фахівці ДСНС розповіли громадянам про наслідки підпалу сухої рослинності

clock
24.05.2024 17:01

Пожежі сухої трави не вщухають на Павлоградщині. В зв’язку з цим, вкотре закликали мешканців району дотримуватися правил поводження з вогнем, та не спалювати суху рослинність.

Трав’яні пожежі поширюються надзвичайно швидко, особливо у вітряні дні. Зважаючи на це надзвичайники провели профілактичні бесіди з мешканцями району та нагадали їм правила безпеки, які допоможуть  попередити виникнення займянь в природних екосистемах.

Під час профілактичного заходу рятувальники радили громадянам дотримуватись правил безпеки та з обережністю ставитись до відкритого вогню. Під час прибирання ділянок радили не випалювати сміття на присадибних ділянках та слідкувати, щоб діти не гралися з вогнем.

«Застерігаємо усіх громадян, що за спалювання сухої трави, сміття, стерні, поживних залишків, пасовищ та за порушення Правил пожежної безпеки в Україні є кримінальна та адміністративна відповідальність» -зазначили рятувальники під час розмови з громадянами.

По завершенню бесіди співробітники ДСНС надали громадянам поліграфічну продукцію з корисною інформацією та попросили бути обережними, не провокувати пожежі в екосистемах. У разі виявлення пожежі  чи палія негайно дзвоніть до Служби порятунку за номером  «101».

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Схожі матеріали