Контраст
Шрифт

Новомосковський район: надзвичайники та поліцейські закликали громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

clock
27.02.2024 16:05

З метою запобігання пожежам в екосистемах, фахівці Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та співробітники Національної поліції, Новомосковського районного відділу поліції, 27 лютого провели  роз’яснювальну роботу з громадянами Піщанської селищної територіальної громади, аби нагадати вимоги пожежної безпеки в екосистемах.

Під час профілактичного рейду фахівці Служби порятунку пояснювали співрозмовникам, що у більшості випадків причиною виникнення пожеж в екосистемах – діяльність громадян, які необережно поводяться з вогнем та не дотримуються вимог пожежної безпеки.

Надзвичайники розповідали, що випалювання сухої трави та очерету може призвести до масштабних пожеж, завдати непомірних збитків природі. Трагічними наслідки можуть бути й для людей – вогонь з відкритої території перекидається на присадибні ділянки, будинки.

При цьому працівники ДСНС наголосили на забороні спалювання залишків сухої рослинності на присадибних ділянках. Адже навіть одна іскра може спровокувати виникнення пожежі, що знищить цілі будинки.

По завершенню бесід рятувальники закликали, в разі виникнення займання в екосистемах не панікувати, а одразу телефонувати до Служби порятунку за номером «101».

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Схожі матеріали