Нікопольський район: фахівці ДСНС провели протипожежні інструктажі зі священнослужителями

clock
17.04.2024 16:48

Напередодні Великодня, інспекторський склад Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проводить ряд заходів, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних подій у храмах під час богослужінь.

17 квітня такі заходи були проведені в культових спорудах міста Нікополь та Покровської сільської громади.

Під час бесід фахівці ДСНС нагадали настоятелям храмів правила пожежної безпеки, дії на випадок виникнення займання, а також порядок використання вогнегасників.

Звернули увагу на відсутність захаращених шляхів евакуації з храму та перевірили наявність вогнегасників. Наголосили на тому, що під час богослужіння евакуаційні виходи мають бути відкритими. Також зазначили, що по завершенню служби слід обов’язково загасити всі свічки, лампадки, вимкнути електропобутові та освітлювальні прилади.

Священнослужителів закликали довести до вірян інформацію щодо заборони відвідування лісопаркових зон та лісових масивів, з метою попередження пожеж в природних екосистемах.

Духовенству радили не нехтувати сигналом «Повітряна тривога» під час богослужінь і обов’язково проводити евакуацію людей з храмів до найближчого укриття.

По завершенню бесід інспектори ДСНС вручили настоятелям храмів пам’ятки з правилами пожежної безпеки для розміщення їх на видних місцях.

img-4212.JPG

img-4209.JPG

img-4220.JPG

img-4234.JPG

Схожі матеріали