Контраст
Шрифт

м. Павлоград: рятувальники провели урок безпеки з використанням Мобільного класу безпеки

clock
27.02.2024 10:18

З метою навчання дітей правилам безпечної поведінки та діям у надзвичайних ситуаціях, рятувальники разом з поліцейськими за допомогою Мобільного класу безпеки провели інформаційно – просвітницький захід для учнів 3 – 5 класів одного з навчальних закладів Павлоградської громади. 

Через сигнал «повітряної тривоги», вже традиційно, захід довелося розпочинати в укритті. Фахівці ДСНС, разом зі своїми помічниками - «юними рятувальниками», розповіли школярам правила безпечної поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів, продемонстрували їх вигляд. Наголосивши при цьому, що при виявленні таких небезпечних «знахідок», ні в якому разі їх не чіпати, не переміщати, а відразу викликати Службу порятунку або поліцію. Говорили також про пожежну безпеку, про правила поведінки вдома та на вулиці, правила дорожнього руху тощо. 

У навчанні рятувальникам та поліціянтам допомагали стенди, макети, облаштовані безпекові локації, якими укомплектований Мобільний клас безпеки. 

По закінченню, кожна дитина, за бажанням, мала змогу одягнути обладунки рятувальників та поліцейських та спробувати надати допомогу, потренуватись ліквідовувати пожежу, в’язати рятувальні вузли, відточили навички надання першої домедичної допомоги та згадали правила використання первинних засобів пожежогасіння. 

А на згадку про зустріч учні отримали корисні буклети розроблені спільно ДСНС України з UNICEF Ukrainе.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Схожі матеріали