Контраст
Шрифт

Кам’янський район: вогнеборці нагади громадянам про дотримання основних правил пожежної безпеки в житловому секторі

clock
27.02.2024 15:26

27-го лютого рятувальники провели профілактичну роботу в житловому секторі серед мешканців Кам’янського району, з метою запобігання пожежам в екосистемах та на території приватних домоволодінь.

Фахівці ДСНС велику увагу приділили мешканцям селищ та сіл, де нагадали населенню основні правила пожежної безпеки та закликали мешканців бути обачними і не спалювати суху траву й сміття, адже це завдає шкоди довкіллю, здоров’ю людей, шкодить тваринам та забруднює атмосферу повітря, а також вогонь може перекинутись на споруди та будівлі, які знаходяться поруч. 

Рятувальники зауважили, що знання і дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на території житлового сектору, може зберегти не тільки життя та здоров’я громадян, а й уберегти матеріальні цінності від втрат.

Крім цього за випал сухої рослинності, палії будуть нести покарання згідно з адміністративним кодексом України. 

Тому по завершенню бесіди вогнеборці надали громадянам попереджувальну агітацію у вигляді листівок з корисною інформацією та попрохали населення у випадку виявлення фактів спалення сухої рослинності негайно телефонувати за номером Служби порятунку «101».

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Схожі матеріали