Контраст
Шрифт

До громади Криворізького району завітав Мобільний клас безпеки

clock
02.12.2023 08:00

Рятувальники та поліцейські в рамках спільного проєкту, створеного за ініціативи МВС та підтримки ЮНІСЕФ, завітали до школярів Глеюватської громади Криворізького району, де  ознайомили школярів з оснащенням пересувного інтерактивного класу та правилами безпечної поведінки в умовах воєнного стану.

Під час заходу школярі дізналися більш детально правила пожежної та мінної безпеки, зокрема як діяти у разі виявлення займання, підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Також дітям розповіли обов’язки та права пішоходів, правила руху для велосипедистів. 

Учні мали змогу приміряти форму працівників оперативних служб і перевтілитися в рятувальну команду. Хлопці та дівчатка дізналися, що рятувальники мають бути сильними, сміливими та витривалими. А щоб здобуті знання не забувалися, діти отримали від фахівців буклети та наочність з протимінної тематики.

Дітлахи із великим задоволенням слухали фахівців, які доступно пояснювали за допомогою стендів, відеороликів, друкованої поліграфічної продукції життєво важливі правила безпечної поведінки. 

img-6587.jpg

img-6599.jpg

img-6608.jpg

img-6618.jpg

img-6653.jpg

img-6736.jpg

img-6827.jpg

img-7013.jpg

Схожі матеріали