м. Кривий Ріг: проведено зональний етап XIX Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних

clock
19.04.2013 15:19

19 квітня у місті Кривий Ріг відбувся зональний етап XIX Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних (ДЮП) у Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба».  Основною метою фестивалю стало залучення широкого загалу школярів щодо вивчення правил безпеки життєдіяльності, розкриття творчих здібностей учнів, формування у дітей та підлітків навичок  поводження в умовах надзвичайних ситуацій, а також формування у молодого покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник.

Головним організатором проведення дитячого заходу стало управління цивільного захисту у місті Кривий Ріг. До складу журі були запрошені співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області та представники управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Запекла боротьба велася серед семи районних команд міста Кривий Ріг та команд з  Криворізького та Широківського районів.

Школярі показали свої таланти й знання  у рятувальній справі, у таких конкурсах, як «Безпечна прогулянка», «Орієнтування на місцевості», «Влучний ствольщик» та «Медичний». Показуючи свою майстерність, швидкість, влучність, кожен із учасників намагався якнайкраще виконати завдання, розуміючи моральну відповідальність перед своєю командою.

Кожна команда представила виступ у вигляді музичної мініатюри в конкурсі «Домашнє завдання». Всі учасники мали прекрасні вокальні дані і хореографічну підготовку й гумор, то з цього виходила запальна й іскрометна суміш десятихвилинного виступу, на який так само бурхливо й емоційно реагували присутні в залі глядачі.

За підсумками змагань, переможцем в зональному етапі Фестивалю була визнана команда Довгинцівського району міста Кривий Ріг. Саме ця команда-переможець буде приймати участь в обласних змаганнях XIX Всеукраїнського фестивалю ДЮП у місті Дніпропетровськ.

Схожі матеріали