Дніпропетровськ: рятувальники навчають дітей правилам безпечної поведінки (ВІДЕО)

clock
19.04.2013 12:23

Тиждень знань безпеки життєдіяльності триває! З кожним днем ​​все більше і більше дівчат і хлопців знайомляться з рятувальною справою, дізнаються нові правила безпеки.

Так, 19 квітня у загальноосвітньому навчально-виховному комплексі №99 Бабушкінського району міста Дніпропетровськ в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності пройшов День цивільного захисту.

Проводили заняття спільно з викладачами співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

На початку занять учні молодших класів підгодовували цікаві театралізовані виступи. В інсценованій формі діти показали всі події, які можуть трапитись у побуті та основні правила безпеки.

В актовому залі школи співробітники служби цивільного захисту за допомогою навчальних відеофільмів та презентацій розповіли дітям правила пожежної безпеки, роз’яснили порядок дій на випадок надзвичайних ситуацій та у випадку виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

Після трьох довгих дзвінків у приміщенні будівлі школи учні під керівництвом педагогів та адміністрації школи відпрацювали дії з евакуації.

Під час практичного виступу вогнеборці показали учням школи як рятують людину під час ліквідації пожежі у будівлі за допомогою рятувальної автодрабини. На спортивному майданчику учні змогли ознайомитись з роботою рятувальних підрозділів, засобами пожежогасіння та спеціальним обладнанням для проведення аварійно-рятувальних робіт.

 «Подібні навчально-пізнавальні заходи спрямовані на засвоєння дітьми та підлітками елементарних правил безпечної життєдіяльності, оскільки саме у вигляді вікторин та конкурсів діти краще їх запам’ятовують. Тому така співпраця є дуже ефективною та плідною», – зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській  області полковник служби цивільного захисту Ігор Романюк.

 

 

 

Схожі матеріали