Дніпропетровський район: стартувала Всеукраїнська громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

clock
16.04.2013 15:23

Під таким гаслом 16 квітня в місті Підгородне Дніпропетровського району стартувала Всеукраїнська громадська акція, яка має на меті нагадати усім громадянам правила безпечної поведінки та навчити діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, глибше познайомити з історією виникнення та розвитку пожежно-рятувальної справи.

Аби люди могли ближче подивитися на щоденну роботу рятувальників, під час акції на подвір’ї загально освітньої школи №2 міста Підгородне рятувальники організували показ пожежної техніки та аварійно-рятувального обладнання. Крім того, фахівці служби цивільного захисту Дніпропетровського району, під час показу відеофільму, ознайомили учнів з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та з порядком дій під час їх виникнення. Також рятувальники розповіли про пожежі та інші надзвичайні ситуації, які їм доводилося ліквідовувати під час бойових чергувань,  ознайомили учнів як треба правильно поводитися в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

Крім традиційних заходів, у рамках акції серед учнів відбулись конкурси на кращий час одягання бойового одягу та влучний ствольщик, надана можливість особисто попрацювати з пожежним стволом під час подачі води та піноутворювача, з рятівним гідравлічним інструментом, спробувати зав’язати пожежно-рятувальні вузли за конструкцію пожежною мотузкою.

Такі заходи не тільки вчать дітей обережності, вмінню правильно реагувати в складних ситуаціях, а й мають профорієнтаційну направленість, що допомагає їм у майбутньому визначитися із справою, якою займатимуться в дорослому житті.

Схожі матеріали