Накази (з основної діяльності)

Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг" №584 від 16 листопада 2023 р.

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про призначення службової перевірки" №275 від 13 липня 2022 р.

Про призначення службової перевірки

стрілочка вправо
наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження Положення про атестаційну комісію ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області" №60 від 24 січня 2022 року № 60 від 24 січня 2022 р.

"Про затвердження Положення про атестаційну комісію ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області"

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження персонального складу атестаційної комісії Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області №59 № 59 від 24 січня 2022 р.

"Про затвердження персонального складу атестаційної комісії Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження рішень Колегії Головного управління «Про підсумки діяльності підрозділів Головного управління за 2021рік та визначення завдань на 1 квартал 2022 року" № 47 від 19 січня 2022 р.

Про затвердження рішень Колегії Головного управління «Про підсумки діяльності підрозділів Головного управління за 2021рік та визначення завдань на 1 квартал 2022 року

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про організацію перевірок джерел зовнішнього протипожежного водопостачання та заходи щодо покращення стану їх утримання" № 9 від 5 січня 2022 р.

Про організацію перевірок джерел зовнішнього протипожежного водопостачання та заходи щодо покращення стану їх утримання

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративної послуги" № 601 від 29 грудня 2021 р.

Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративної послуги

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження адміністративного регламенту служби охорони праці Головного управління" № 594 від 28 грудня 2021 р.

Про затвердження адміністративного регламенту служби охорони праці Головного управління

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження адміністративного регламенту сектора житлового забезпечення центру забезпечення діяльності Головного управління" № 592 від 28 грудня 2021 р.

Про затвердження адміністративного регламенту сектора житлового забезпечення центру забезпечення діяльності Головного управління

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про затвердження адміністративного регламенту служби безпеки дорожнього руху Головного управління" № 591 від 28 грудня 2021 р.

Про затвердження адміністративного регламенту служби безпеки дорожнього руху Головного управління

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про введення в дію Порядку оперативного реагування органів та підрозділів цивільного захисту на повідомлення про виявлення ВНП" № 589 від 21 грудня 2021 р.

Про введення в дію Порядку оперативного реагування органів та підрозділів цивільного захисту на повідомлення про виявлення ВНП

стрілочка вправо
Наказ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області "Про внесення змін до наказу Головного управління від 16.06.2021 № 264 «Про закріплення за районними гарнізонами та підрозділами Головного управління» № 561 від 1 грудня 2021 р.

Про внесення змін до наказу Головного управління від 16.06.2021 № 264 «Про закріплення за районними гарнізонами та підрозділами Головного управління

стрілочка вправо