Абітурієнту

Запрошуємо на навчання

 

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснює відбір та оформлення кандидатів на денну форму навчання за державним замовленням до вишів ДСНС України за наступними спеціальностями та у такій кількості

З терміном навчання 4 роки (освітній рівень «бакалавр»):

Національний університет цивільного захисту України

(далі – НУЦЗ)

Черкаський інститут пожежної безпеки

ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

(далі – ЛДУБЖД)

м. Харків

м. Черкаси

м. Львів

www.nuczu.edu.ua

https://chipb.dsns.gov.ua/ 

www.ldubgd.edu.ua

 navch_hark.jpg

 navch_cherk.jpg

 navch_lviv.jpg

-     пожежна безпека - 11;

-     цивільна безпека - 1;

-     інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт - 1.

-     пожежна безпека - 5;

-     цивільна безпека - 1.

 

-     пожежна безпека - 1;

 

З терміном навчання 2,5 роки (освітній рівень «молодший спеціаліст»):

Вище професійне училище ЛДУБЖД

м. Вінниця

www.vpu.ldubgd.edu.ua 

 navch_vinn.jpg

-     пожежна безпека - 4;

-     цивільна безпека - 2.

Варто знати: 

Після зарахування на денну форму навчання за державним замовленням для здобуття освітнього ступеня бакалавра з курсантом укладається контракт на навчання (проходження служби цивільного захисту) в межах виділеної ДСНС для Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області  (замовнику підготовки, що відібрав вступника) квоти та відповідно до вступного рейтингу. У випадку проходження конкурсу та вступу на навчання, але понад виділену для Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області квоту, може бути запропоновано вступ від іншого територіального органу ДСНС України (інша область). У такому випадку після закінчення навчання випускник направляється до того територіального органу ДСНС України, від якого він вступив та з яким уклав контракт (як із замовником).

Для отримання необхідної інформації та оформлення особової справи на вступника, необхідно звернутись до найближчого пожежно-рятувального (аварійно-рятувального) підрозділу Дніпропетровської області (адресу можна дізнатись на сайті Головного управління www.dp.dsns.gov.ua в розділі «Контакти»), або до Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області (м. Дніпро, вул. Короленка, 4, каб. 603, тел. (056) 376-10-22).