Головна Останні новини12 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

м. Вільногірськ: проведено міський етап конкурсу малюнків «Кращий пожежний - це ти обережний»

Опубліковано: 12.02.2019, 16:10

12-го лютого на базі Центру профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради Дніпропетровської області було проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний».

Журі складалось з представників Вільногірського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та членів педагогічного колективу.

Отримавши всі творчі роботи школярів, комісією було визначено найкращі з них. Вибір був не з легких, адже було підготовлено більше 70-ти робіт і кожна з них була особливою. Визначення кращих малюнків проводилось за наступними критеріями:

- змістовність;

- оригінальність ідеї;

- художній рівень;

- кольорове вирішення.

Всі роботи дітей були виконані на високому рівні. Проведення такого роду конкурсів сприяє кращому засвоєнню дітлахами правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, а також формує у них навички обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища і помешкань. Додатково, з метою закріплення знань, з підростаючим поколінням було проведено бесіду з дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Вже по завершенню конкурсу співробітники ДСНС отримали бажаний результат, коли діти відмінно дали відповіді на всі питання рятувальників. Додатково, з метою закріплення знань, з підростаючим поколінням було проведено бесіду з дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

SAM_1155.JPGSAM_1153.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAM_1161.JPGSAM_1163.JPG


   
Останні новини
18 Лютого18:27 м. Дніпро: обігрівайте житло безпечно!
18 Лютого18:03 Апостолівський район: проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»!
18 Лютого17:52 м. Кам’янське: рятувальники спілкувались з городянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті
18 Лютого17:07 Відбулась колегія начальницького складу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за підсумками роботи у 2018 році
18 Лютого16:45 м. Новомосковськ: вогнеборці навчали дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Лютого15:33 У Дніпропетровській області підведені підсумки роботи системи цивільного захисту за 2018 рік та визначені пріоритетні напрямки (ФОТО, ВІДЕО)
18 Лютого15:30 м. Жовті Води: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Лютого14:20 м. Дніпро: фахівці ДСНС познайомили дошкільнят з правилами пожежної безпеки
18 Лютого12:04 м. Павлоград: інспекторський склад провів профілактичні бесіди з працюючим персоналом дитячого садочку
18 Лютого11:55 м. Марганець: рятувальники завітали до школи
17 Лютого15:13 Дніпро: рятувальники взяли участь в акції «День доброти» (ФОТО. ВІДЕО)
15 Лютого21:39 Васильківські рятувальники розповіли громадянам про особливості безпеки життєдіяльності взимку
15 Лютого21:00 м. Синельникове: мешканцям нагадали правила пожежної безпеки у побуті
15 Лютого20:46 м. Кам’янське: проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками учбових закладів міста
15 Лютого20:30 Криничанський район: надзвичайники спілкувались з малюками щодо правил безпечної поведінки
Останні новини