Головна Останні новини11 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

м. Дніпро: рятувальники опанували нові способи психічної саморегуляції

Опубліковано: 11.02.2019, 15:08

8.jpg11 лютого, з метою збереження та зміцнення психічного здоров'я працівників, психологом Дніпровської зони проведена групова робота з особовим складом 5 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

У ході групової роботи рятувальники відновлювали у пам'яті свої знання про поняття «синдром емоційного вигорання» та обговорювали його негативні наслідки.

Психолог розповів присутнім про прояви емоційного вигорання саме у діяльності пожежного-рятувальника, а також ознайомив особовий склад підрозділу з методами самодіагностики емоційного вигорання.

Тож, під час зустрічі, рятувальники аналізували власні джерела негативних переживань та виявляли у собі ресурси для подальшого здійснення ефективної професійної діяльності.

За рахунок висловлювання накопичених негативних емоцій, вогнеборці долали напругу, а психологом була надана індивідуальна психологічна підтримка кожному, хто її потребував.

Загалом, виконана групова робота базувалася на принципі відкритої взаємодії співробітників, тобто повноцінного міжособистісного спілкування, заснованого на повазі, емпатії та довірі один до одного.

Завдяки цій зустрічі рятувальники успішно опанували нові способи психічної саморегуляції, направлені на активізацію власних особистісних ресурсів.


   
Останні новини
18 Лютого18:27 м. Дніпро: обігрівайте житло безпечно!
18 Лютого18:03 Апостолівський район: проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»!
18 Лютого17:52 м. Кам’янське: рятувальники спілкувались з городянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті
18 Лютого17:07 Відбулась колегія начальницького складу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за підсумками роботи у 2018 році
18 Лютого16:45 м. Новомосковськ: вогнеборці навчали дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Лютого15:33 У Дніпропетровській області підведені підсумки роботи системи цивільного захисту за 2018 рік та визначені пріоритетні напрямки (ФОТО, ВІДЕО)
18 Лютого15:30 м. Жовті Води: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Лютого14:20 м. Дніпро: фахівці ДСНС познайомили дошкільнят з правилами пожежної безпеки
18 Лютого12:04 м. Павлоград: інспекторський склад провів профілактичні бесіди з працюючим персоналом дитячого садочку
18 Лютого11:55 м. Марганець: рятувальники завітали до школи
17 Лютого15:13 Дніпро: рятувальники взяли участь в акції «День доброти» (ФОТО. ВІДЕО)
15 Лютого21:39 Васильківські рятувальники розповіли громадянам про особливості безпеки життєдіяльності взимку
15 Лютого21:00 м. Синельникове: мешканцям нагадали правила пожежної безпеки у побуті
15 Лютого20:46 м. Кам’янське: проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками учбових закладів міста
15 Лютого20:30 Криничанський район: надзвичайники спілкувались з малюками щодо правил безпечної поведінки
Останні новини