Головна Останні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Психолог Криворізької оперативної зони взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

Опубліковано: 08.02.2019, 19:17

7 лютого на базі Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України, розташованого у місті Кривий Ріг, відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів».

Захід відбувався  за участі міжнародних представників. Його учасницею стала і психолог Криворізької оперативної зони Брагарь Світлана.

На конференції було розглянуто ряд важливих питань, пов’язаних з діагностикою та методиками дослідження і позитивного впливу на психологічний стан працівників правоохоронних органів та споріднених відомств.

Крім того було розглянуто питання проявів агресії в нашому суспільстві, у порівнянні з іншими країнами світу, та причинно-наслідковий зв’язок таких проявів.

Після закінчення теоретичної частини заходу, яка включала в себе виступи учасників конференції з підготовленими доповідями на відповідні тематики та їх послідуюче обговорення, присутні фахівці долучились до проведення практичних психологічних тренінгів.

Тож, завдяки участі в даному заході, психологи мали змогу поділитися досвідом власної практики та розширили свої знання за рахунок досвіду психологічної діяльності іноземних колег.

24.jpg25.jpg


   
Останні новини
18 Лютого18:27 м. Дніпро: обігрівайте житло безпечно!
18 Лютого18:03 Апостолівський район: проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»!
18 Лютого17:52 м. Кам’янське: рятувальники спілкувались з городянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті
18 Лютого17:07 Відбулась колегія начальницького складу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за підсумками роботи у 2018 році
18 Лютого16:45 м. Новомосковськ: вогнеборці навчали дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Лютого15:33 У Дніпропетровській області підведені підсумки роботи системи цивільного захисту за 2018 рік та визначені пріоритетні напрямки (ФОТО, ВІДЕО)
18 Лютого15:30 м. Жовті Води: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Лютого14:20 м. Дніпро: фахівці ДСНС познайомили дошкільнят з правилами пожежної безпеки
18 Лютого12:04 м. Павлоград: інспекторський склад провів профілактичні бесіди з працюючим персоналом дитячого садочку
18 Лютого11:55 м. Марганець: рятувальники завітали до школи
17 Лютого15:13 Дніпро: рятувальники взяли участь в акції «День доброти» (ФОТО. ВІДЕО)
15 Лютого21:39 Васильківські рятувальники розповіли громадянам про особливості безпеки життєдіяльності взимку
15 Лютого21:00 м. Синельникове: мешканцям нагадали правила пожежної безпеки у побуті
15 Лютого20:46 м. Кам’янське: проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками учбових закладів міста
15 Лютого20:30 Криничанський район: надзвичайники спілкувались з малюками щодо правил безпечної поведінки
Останні новини