Головна Останні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники міст Покров та Першотравенськ взяли участь у заняттях з психологами

Опубліковано: 08.02.2019, 17:24

Праця рятувальників дуже складна та небезпечна і саме від їхньої командної роботи та злагодженості дій залежить чиєсь життя. Команда являє собою групу людей, об'єднану спільними цілями, цінностями, нормами і правилами поведінки. Вони розподіляють між собою ролі, підтримують відкрите та чесне спілкування, несуть колективну відповідальність за результат своєї діяльності.

Тому, 8 лютого з метою покращення ефективності командної роботи, психологом Нікопольської оперативної зони, проведено тренінгове заняття з рятувальниками 44 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області на тему «Дружба і довіра – основа згуртованого караулу».

Під час заняття рятувальники виконували вправи спрямовані на підвищення довіри один до одного, ефективності спілкування та взаємодії між членами колективу у важких умовах, при обмеженому доступі до засобів спілкування.

Такі вправи важливі тим, що від того, наскільки згуртованою є група, залежить і якість виконання завдань та рівень досягнення поставлених цілей.

До особливостей роботи рятувальників слід віднести і вміння поводження з людьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

Тож, 8 лютого психологом проведено заняття з особовим складом чергового караулу 47 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони міста Першотравенськ.

Співробітників пожежно-рятувального підрозділу ознайомлено з методами оцінки стану людей які пережили стресову ситуацію та принципами надання першої психологічної допомоги.

Особливу увагу, під час заняття, психолог приділив питанню ефективного поводження при виникнення конфліктних ситуацій та пояснив, що необхідно робити, аби опанувати власні емоції.

Наприкінці заняття учасники висловили подяку за проведену розмову та за отримані нові корисні навики, які допоможуть їм у подальшому виконувати роботу на найвищому рівні.

18.jpg19.jpg


   
Останні новини
18 Лютого18:27 м. Дніпро: обігрівайте житло безпечно!
18 Лютого18:03 Апостолівський район: проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»!
18 Лютого17:52 м. Кам’янське: рятувальники спілкувались з городянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті
18 Лютого17:07 Відбулась колегія начальницького складу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за підсумками роботи у 2018 році
18 Лютого16:45 м. Новомосковськ: вогнеборці навчали дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Лютого15:33 У Дніпропетровській області підведені підсумки роботи системи цивільного захисту за 2018 рік та визначені пріоритетні напрямки (ФОТО, ВІДЕО)
18 Лютого15:30 м. Жовті Води: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Лютого14:20 м. Дніпро: фахівці ДСНС познайомили дошкільнят з правилами пожежної безпеки
18 Лютого12:04 м. Павлоград: інспекторський склад провів профілактичні бесіди з працюючим персоналом дитячого садочку
18 Лютого11:55 м. Марганець: рятувальники завітали до школи
17 Лютого15:13 Дніпро: рятувальники взяли участь в акції «День доброти» (ФОТО. ВІДЕО)
15 Лютого21:39 Васильківські рятувальники розповіли громадянам про особливості безпеки життєдіяльності взимку
15 Лютого21:00 м. Синельникове: мешканцям нагадали правила пожежної безпеки у побуті
15 Лютого20:46 м. Кам’янське: проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками учбових закладів міста
15 Лютого20:30 Криничанський район: надзвичайники спілкувались з малюками щодо правил безпечної поведінки
Останні новини