Головна Останні новини18 Січня, 2019р.
 Версія для друку

м. Павлоград: психолог провів групову роботу з фахівцями Служби порятунку «101»

Опубліковано: 18.01.2019, 13:16

8.jpgВажливим аспектом життєдіяльності кожного колективу є міжособистісні стосунки у групі.

Ці стосунки неминуче виникають між членами колективу на ґрунті їхнього спілкування та взаємодії у процесі реалізації завдань, на виконання яких спрямовуються їхні зусилля.

Цілі професійної діяльності, її мотиви, організація дій співучасників визначають характер стосунків, що складаються між колегами.

Тому, з метою згуртування та поліпшення взаємостосунків у колективі, зонально закріпленим психологом 18 січня було проведено групове заняття з рятувальниками 37 державної пожежно-рятувальної частини 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Під час заняття рятувальники виконували спеціальні вправи, які спрямовані на підвищення довіри один до одного, ефективності спілкування та взаємодії між членами колективу, а також вміння знаходити взаєморозуміння у важких умовах, при обмеженому доступі до засобів спілкування.

За допомогою арт-терапії, учасники мали змогу проаналізувати свій емоційний стан, усвідомити приховані емоції, усунути емоційну напруженість, продіагностувати наявність або відсутність у себе ознак емоційного вигорання, знайти внутрішні ресурси для подолання стресових ситуацій, а також розвинути в себе навички самоспостереження та рефлексії.


   
Останні новини
18 Лютого18:27 м. Дніпро: обігрівайте житло безпечно!
18 Лютого18:03 Апостолівський район: проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»!
18 Лютого17:52 м. Кам’янське: рятувальники спілкувались з городянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті
18 Лютого17:07 Відбулась колегія начальницького складу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за підсумками роботи у 2018 році
18 Лютого16:45 м. Новомосковськ: вогнеборці навчали дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Лютого15:33 У Дніпропетровській області підведені підсумки роботи системи цивільного захисту за 2018 рік та визначені пріоритетні напрямки (ФОТО, ВІДЕО)
18 Лютого15:30 м. Жовті Води: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Лютого14:20 м. Дніпро: фахівці ДСНС познайомили дошкільнят з правилами пожежної безпеки
18 Лютого12:04 м. Павлоград: інспекторський склад провів профілактичні бесіди з працюючим персоналом дитячого садочку
18 Лютого11:55 м. Марганець: рятувальники завітали до школи
17 Лютого15:13 Дніпро: рятувальники взяли участь в акції «День доброти» (ФОТО. ВІДЕО)
15 Лютого21:39 Васильківські рятувальники розповіли громадянам про особливості безпеки життєдіяльності взимку
15 Лютого21:00 м. Синельникове: мешканцям нагадали правила пожежної безпеки у побуті
15 Лютого20:46 м. Кам’янське: проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками учбових закладів міста
15 Лютого20:30 Криничанський район: надзвичайники спілкувались з малюками щодо правил безпечної поведінки
Останні новини