Головна Останні новини15 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Криничанський район: мешканцям розповіли про правила безпечного використання пічного опалення

Опубліковано: 15.11.2018, 20:29

34.jpg15 листопада головний інспектор Криничанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітав до помешкань громадян селища міського типу Кринички.

Метою профілактичного заходу стало інформування населення щодо небезпеки виникнення займань у житловому секторі у період опалювального сезону.

Як свідчить статистика, з настанням холодної пори року різко зростає кількість виникнення пожеж, а також кількість травмованих та загиблих внаслідок цього людей.

Причиною виникнення займань нерідко стає нехтування громадян правилами пожежної безпеки при експлуатації печей, камінів, опалювальних приладів на твердому паливі тощо.

Тож, відвідуючи приватні помешкання, представник ДСНС оглядав опалювальні прилади та, спілкуючись з господарями, розповідав про правила їхнього використання. А у разі виявлення порушень вимог пожежної безпеки, надавав необхідну консультацію та корисні поради.

35.jpgЗавдяки наведеним прикладам пожеж, що трапились саме через порушення правил використання пічного опалення, співробітнику Служби порятунку «101» вдалося досягнути реального розуміння проблеми з боку господарів помешкань.

Останні з цікавістю та насторогою слухали та запам’ятовували, здавалося б, усім відомі застереження та рекомендації щодо заходів безпеки.

І хоча сьогодні не вдалося охопити велику кількість людей, які безумовно, потребують отримання цієї корисної інформації, проте вже є відчуття того, що у тих оселях, куди завітали рятувальники, значно зменшиться ризик виникнення пожеж.

І цей факт надихає співробітників Служби порятунку «101» продовжувати цю важливу роботу.


   
Останні новини
22 Лютого18:59 Широківський район: вогнеборці разом з представниками поліції навчали правилам безпеки співробітників суду
22 Лютого17:43 м. Дніпро: знання правила пожежної безпеки вбереже Ваше життя від трагедії
22 Лютого16:48 м. Дніпро: проведено профілактичні інструктажі серед жителів приватного сектору
22 Лютого15:21 м. Синельникове: рятувальники провели для школярів урок безпечної життєдіяльності
22 Лютого15:01 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу щодо запобігання виникнення пожеж у побуті
22 Лютого14:33 м. Тернівка: рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони провели змагання з футзалу
22 Лютого14:24 м. Покров: рятувальники провели профорієнтаційну роботу
22 Лютого14:01 Межівський район: фахівці Служби порятунку “101” здійснили рейд у житловому секторі
22 Лютого13:35 м. Апостолове: проведено тактико-спеціальні навчання по реагуванню на надзвичайні ситуації під час виборів
22 Лютого12:37 м. Дніпро: проведено планове заняття з антикорупційної тематики
22 Лютого11:29 Покровський район: спільно з поліцією проведено роз’яснювальну роботу серед мешканців селища щодо пожежної безпеки в побуті
22 Лютого11:14 Апостолівський район: проведено тактико-спеціальні навчання у загальноосвітній школі
22 Лютого10:09 Царичанський район: рятувальники завітали до учнів старших класів загальноосвітніх шкіл
21 Лютого20:10 м.Вільногірськ: сівробітники ДСНС продовжують проводити роз’яснювальну роботу спільно з соціальними службами
21 Лютого20:05 Петриківські та Павлоградські вогнеборці разом із національною поліцією проводять рейдові заходи у житловому секторі
Останні новини