Головна Останні новини15 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Криничанський район: мешканцям розповіли про правила безпечного використання пічного опалення

Опубліковано: 15.11.2018, 20:29

34.jpg15 листопада головний інспектор Криничанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітав до помешкань громадян селища міського типу Кринички.

Метою профілактичного заходу стало інформування населення щодо небезпеки виникнення займань у житловому секторі у період опалювального сезону.

Як свідчить статистика, з настанням холодної пори року різко зростає кількість виникнення пожеж, а також кількість травмованих та загиблих внаслідок цього людей.

Причиною виникнення займань нерідко стає нехтування громадян правилами пожежної безпеки при експлуатації печей, камінів, опалювальних приладів на твердому паливі тощо.

Тож, відвідуючи приватні помешкання, представник ДСНС оглядав опалювальні прилади та, спілкуючись з господарями, розповідав про правила їхнього використання. А у разі виявлення порушень вимог пожежної безпеки, надавав необхідну консультацію та корисні поради.

35.jpgЗавдяки наведеним прикладам пожеж, що трапились саме через порушення правил використання пічного опалення, співробітнику Служби порятунку «101» вдалося досягнути реального розуміння проблеми з боку господарів помешкань.

Останні з цікавістю та насторогою слухали та запам’ятовували, здавалося б, усім відомі застереження та рекомендації щодо заходів безпеки.

І хоча сьогодні не вдалося охопити велику кількість людей, які безумовно, потребують отримання цієї корисної інформації, проте вже є відчуття того, що у тих оселях, куди завітали рятувальники, значно зменшиться ризик виникнення пожеж.

І цей факт надихає співробітників Служби порятунку «101» продовжувати цю важливу роботу.


   
Останні новини
15 Грудня15:08 У Дніпрі пожежний Дід Мороз вітав дітей та перевіряв їх знання з безпеки
14 Грудня20:17 м. Дніпро: серед силових та рятувальних служб відбувся турнір з настільного тенісу
14 Грудня19:50 м. Новомосковськ: у гості до рятувальників завітали діти
14 Грудня17:55 м. Вільногірськ: вогнеборці прийняли участь у проведенні уроку в школі (ФОТО, ВІДЕО)
14 Грудня17:31 м. Кам’янське: фахівці ДСНС та соціальної служби провели профілактичну роботу
14 Грудня17:23 м. Дніпро: пізнавальна екскурсія в пожежній частині для школярів
14 Грудня17:14 м. Дніпро: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
14 Грудня17:09 П’ятихатський район: співробітники Служби порятунку разом з правоохоронцями застерегли громадян від небезпечних знахідок
14 Грудня16:59 м. Покров: вогнеборці спільно з представниками поліції провели профілактичний рейд в приватному житловому секторі
14 Грудня16:55 Павлоградський район: фахівці ДСНС навчали школярів, як поводитися з вибухонебезпечними предметами
14 Грудня16:48 м. Дніпро: рятувальники нагадали мешканцям не залишати дітей без нагляду
14 Грудня15:58 Тетяна Дубяга: «Усі свої проблеми, негаразди й поганий настрій залишаємо вдома. Посміхаємося і працюємо з бажанням»
14 Грудня15:36 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку навчають дітей правилам пожежної безпеки у побуті
14 Грудня15:09 У Дніпрі проведено практичну частину навчально-методичних зборів з керівниками пожежно-рятувальних частин та загонів (ФОТО, ВІДЕО)
14 Грудня15:07 Юр’ївський район: вогнеборці провели профілактичний рейд
Останні новини