Головна Останні новини15 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

м. Першотравенськ: у ліцеї відбувся День цивільного захисту

Опубліковано: 15.11.2018, 18:05

Сьогодні, 15 листопада, за участю особового складу Першотравенського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Першотравенський гірничий ліцей» відбувся День цивільного захисту.

На початку заходу, аби навчити дітей діяти зібрано та рішуче, було проведено показове практично-тренувальне заняття з евакуацією учнів навчального закладу.

Під час тренування, учні та педагоги відпрацювали практичні дії на випадок виникнення терористичного акту.

Почувши сигнал «Тривога», діти та викладачі швидко покинули навчальний заклад та сховалися у тимчасовому укритті – підвальному приміщенні ліцею.

Потім учасники тренувань зібралися на стадіоні, де рятувальники 47 Державної пожежно-рятувальної частини продемонстрували дії особового складу під час гасіння умовної пожежі.

Також, вогнеборці показали присутнім можливості пожежної техніки та пожежно-рятувального обладнання, що є на озброєнні підрозділу.

Усі глядачі отримали неймовірне задоволення від побаченого.

Наступною частиною заходу стало проведення серед учнів вікторини, з метою перевірки їхніх знань з питань пожежної та техногенної безпеки.

Ліцеїсти були поділені на команди, кожна з яких мала свою емблему.

В ході вікторини учні демонстрували свої знання та творчі здібності, які відображалися у виготовленні газет з відповідної тематики.

Також, до вікторини був включений конкурс «Медична підготовка», під час якого діти показали своє вміння надавати першу медичну допомогу потерпілим.

Увійшовши до складу журі, керівний склад Першотравенського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області особисто мав можливість оцінити вміння дітлахів.

Рятувальники відмітили, що День цивільного захисту у ліцеї пройшов дійсно цікаво та повчально. Всі учасники заходу отримали не лише позитивні враження, а й дуже важливі та потрібні у повсякденному житті нові знання.

20.jpg19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.jpg18.jpg


   
Останні новини
22 Лютого18:59 Широківський район: вогнеборці разом з представниками поліції навчали правилам безпеки співробітників суду
22 Лютого17:43 м. Дніпро: знання правила пожежної безпеки вбереже Ваше життя від трагедії
22 Лютого16:48 м. Дніпро: проведено профілактичні інструктажі серед жителів приватного сектору
22 Лютого15:21 м. Синельникове: рятувальники провели для школярів урок безпечної життєдіяльності
22 Лютого15:01 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу щодо запобігання виникнення пожеж у побуті
22 Лютого14:33 м. Тернівка: рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони провели змагання з футзалу
22 Лютого14:24 м. Покров: рятувальники провели профорієнтаційну роботу
22 Лютого14:01 Межівський район: фахівці Служби порятунку “101” здійснили рейд у житловому секторі
22 Лютого13:35 м. Апостолове: проведено тактико-спеціальні навчання по реагуванню на надзвичайні ситуації під час виборів
22 Лютого12:37 м. Дніпро: проведено планове заняття з антикорупційної тематики
22 Лютого11:29 Покровський район: спільно з поліцією проведено роз’яснювальну роботу серед мешканців селища щодо пожежної безпеки в побуті
22 Лютого11:14 Апостолівський район: проведено тактико-спеціальні навчання у загальноосвітній школі
22 Лютого10:09 Царичанський район: рятувальники завітали до учнів старших класів загальноосвітніх шкіл
21 Лютого20:10 м.Вільногірськ: сівробітники ДСНС продовжують проводити роз’яснювальну роботу спільно з соціальними службами
21 Лютого20:05 Петриківські та Павлоградські вогнеборці разом із національною поліцією проводять рейдові заходи у житловому секторі
Останні новини