Головна Останні новини15 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Петриківський район: фахівці ДСНС провели екскурсію для малечі

Опубліковано: 15.11.2018, 14:49

15 листопада, у рамках проведення Всеукраїнського тижня права, співробітники 53 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області влаштували у підрозділі «День відкритих дверей».

В гості до рятувальників завітали вихованці дошкільного навчального закладу селища Іванівка Петриківського району.

У формі гри фахівці ДСНС пояснювали дітлахам важливі правила пожежної та особистої безпеки.

Рятувальники розповіли маленьким гостям, як безпечно відпочивати влітку біля водойм або у лісі, як поводитись під час грози та при сильному вітрі, а також попередили щодо небезпеки прогулянок по кризі.

Співробітники Служби порятунку «101» пояснили дітям, як діяти при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, що необхідно робити та куди звертатись при виявленні підозрілих предметів.

Аби малеча не розгубилась у разі виникнення різних екстремальних ситуацій, що можуть трапитись у повсякденному житті, їм нагадали номери телефонів, за якими слід дзвонити у разі лиха.

Вогнеборці ознайомили малечу з історією пожежної охорони, розповіли про специфіку своєї роботи та продемонстрували можливості техніки та аварійно-рятувального обладнання, що є на озброєнні частини. Дітлахам навіть дозволили приміряти на себе справжній бойовий одяг пожежного.

У кінці зустрічі маленьким гостям були вручені навчальні листівки за темами: «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв», «Рекомендації у разі виявлення підозрілого предмету», «Дії при аваріях з вибухами і пожежами», «Правила поведінки у лісі», «Правила поведінки біля водойм» тощо.

Екскурсія дуже сподобалась дітлахам, вони  пообіцяли співробітникам ДСНС, що обов’язково будуть дотримуватись правил безпеки.

Дуже важливо, щоб кожен маленький мешканець знав ці прості правила.

Тож, рятувальники сподіваються, що подібні заходи допоможуть малечі зберегти своє життя та здоров’я та не розгубитись у екстремальних ситуаціях.

8.jpg9.jpg


   
Останні новини
22 Лютого18:59 Широківський район: вогнеборці разом з представниками поліції навчали правилам безпеки співробітників суду
22 Лютого17:43 м. Дніпро: знання правила пожежної безпеки вбереже Ваше життя від трагедії
22 Лютого16:48 м. Дніпро: проведено профілактичні інструктажі серед жителів приватного сектору
22 Лютого15:21 м. Синельникове: рятувальники провели для школярів урок безпечної життєдіяльності
22 Лютого15:01 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу щодо запобігання виникнення пожеж у побуті
22 Лютого14:33 м. Тернівка: рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони провели змагання з футзалу
22 Лютого14:24 м. Покров: рятувальники провели профорієнтаційну роботу
22 Лютого14:01 Межівський район: фахівці Служби порятунку “101” здійснили рейд у житловому секторі
22 Лютого13:35 м. Апостолове: проведено тактико-спеціальні навчання по реагуванню на надзвичайні ситуації під час виборів
22 Лютого12:37 м. Дніпро: проведено планове заняття з антикорупційної тематики
22 Лютого11:29 Покровський район: спільно з поліцією проведено роз’яснювальну роботу серед мешканців селища щодо пожежної безпеки в побуті
22 Лютого11:14 Апостолівський район: проведено тактико-спеціальні навчання у загальноосвітній школі
22 Лютого10:09 Царичанський район: рятувальники завітали до учнів старших класів загальноосвітніх шкіл
21 Лютого20:10 м.Вільногірськ: сівробітники ДСНС продовжують проводити роз’яснювальну роботу спільно з соціальними службами
21 Лютого20:05 Петриківські та Павлоградські вогнеборці разом із національною поліцією проводять рейдові заходи у житловому секторі
Останні новини