Головна Останні новини12 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

м. Покров: рятувальники завітали на зустріч з школярами

Опубліковано: 12.11.2018, 15:10

З метою навчання підростаючого покоління основним вимогам безпеки життєдіяльності та попередження нещасних випадків в осінньо-зимовий період співробітники Покровського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області продовжують проводити роз’яснювальні лекції з учнями закладів освіти міста Покров.

Основна мета – навчити підростаюче покоління цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, а в разі небезпеки діяти вірно та грамотно.

12-го листопада рятувальники завітали до учнів середньої загальноосвітньої школи №4 та провили інформаційно-роз’яснювальну бесіду на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період», а також нагадали правила користування вогнегасником.

Під час бесіди особливу увагу дітей акцентували на пожежі, які останнім часом траплялися на території міста, навели приклади цих пожеж та розповіли про причини їх виникнення. Більшість пожеж виникає саме в житловому секторі, зазначили рятувальники, тож необхідно постійно дотримуватися правил пожежної безпеки та вміти правильно діяти у разі небезпеки. Також школярам нагадали, що не можна користуватися сірниками, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих та попередили як необхідно поводитися з підозрілими чи вибухонебезпечними предметами.

На останок зустрічі фахівці ДСНС відповіли на питання дітей та перевірили їх знання з основ безпеки життєдіяльності. Ще раз нагадали телефон Служби порятунку «101» та в яких випадках необхідно за ним телефонувати та для кращого засвоєння вручили пам’ятки та листівки.

Такі зустрічі вони проводять постійно, адже безпека дітей в них завжди стоїть на першому місці.

P81112-134413.jpgP81112-134200.jpg


   
Останні новини
15 Грудня15:08 У Дніпрі пожежний Дід Мороз вітав дітей та перевіряв їх знання з безпеки
14 Грудня20:17 м. Дніпро: серед силових та рятувальних служб відбувся турнір з настільного тенісу
14 Грудня19:50 м. Новомосковськ: у гості до рятувальників завітали діти
14 Грудня17:55 м. Вільногірськ: вогнеборці прийняли участь у проведенні уроку в школі (ФОТО, ВІДЕО)
14 Грудня17:31 м. Кам’янське: фахівці ДСНС та соціальної служби провели профілактичну роботу
14 Грудня17:23 м. Дніпро: пізнавальна екскурсія в пожежній частині для школярів
14 Грудня17:14 м. Дніпро: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
14 Грудня17:09 П’ятихатський район: співробітники Служби порятунку разом з правоохоронцями застерегли громадян від небезпечних знахідок
14 Грудня16:59 м. Покров: вогнеборці спільно з представниками поліції провели профілактичний рейд в приватному житловому секторі
14 Грудня16:55 Павлоградський район: фахівці ДСНС навчали школярів, як поводитися з вибухонебезпечними предметами
14 Грудня16:48 м. Дніпро: рятувальники нагадали мешканцям не залишати дітей без нагляду
14 Грудня15:58 Тетяна Дубяга: «Усі свої проблеми, негаразди й поганий настрій залишаємо вдома. Посміхаємося і працюємо з бажанням»
14 Грудня15:36 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку навчають дітей правилам пожежної безпеки у побуті
14 Грудня15:09 У Дніпрі проведено практичну частину навчально-методичних зборів з керівниками пожежно-рятувальних частин та загонів (ФОТО, ВІДЕО)
14 Грудня15:07 Юр’ївський район: вогнеборці провели профілактичний рейд
Останні новини