Головна Останні новини24 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

м. Новомосковськ: рятувальники продовжують нагадувати населенню правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 24.09.2018, 17:05

24 вересня, з метою попередження виникнення пожеж у побуті та загибелі на них людей, рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Новомосковськ по вулиці Луговій.

Під час бесід фахівці ДСНС довели до відома населення статистику пожеж, що виникли по місту та вказали на основні причини, що призвели до займань у оселях громадян.

Також співробітники Служби порятунку «101» вказали населенню на діючу заборону розведення багатть у природних екосистемах.

Дорослих вогнеборці попереджали, аби ті уважно наглядати за своїми дітьми та надійно ховали від них сірники, адже дитячі пустощі з вогнем дуже часто призводять до непоправних наслідків.

Не забули рятувальники нагадати мешканцям і правила безпеки, яких необхідно дотримуватись при виявленні вибухонебезпечних предметів.

А для якісного засвоєння застережень, співробітники Служби порятунку «101» вручили населенню профілактичні листівки з корисною інформацією.

Шановні громадяни! Не зневажайте на застереження рятувальників! Виявляйте обережність при поводженні із відкритим вогнем, перебуваючи у природних екосистемах. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті.  Та будьте вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101» - зауважили фахівці ДСНС.

23.jpg24.jpg


   
Останні новини
22 Лютого18:59 Широківський район: вогнеборці разом з представниками поліції навчали правилам безпеки співробітників суду
22 Лютого17:43 м. Дніпро: знання правила пожежної безпеки вбереже Ваше життя від трагедії
22 Лютого16:48 м. Дніпро: проведено профілактичні інструктажі серед жителів приватного сектору
22 Лютого15:21 м. Синельникове: рятувальники провели для школярів урок безпечної життєдіяльності
22 Лютого15:01 Верхньодніпровський район: проведено профілактичну роботу щодо запобігання виникнення пожеж у побуті
22 Лютого14:33 м. Тернівка: рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони провели змагання з футзалу
22 Лютого14:24 м. Покров: рятувальники провели профорієнтаційну роботу
22 Лютого14:01 Межівський район: фахівці Служби порятунку “101” здійснили рейд у житловому секторі
22 Лютого13:35 м. Апостолове: проведено тактико-спеціальні навчання по реагуванню на надзвичайні ситуації під час виборів
22 Лютого12:37 м. Дніпро: проведено планове заняття з антикорупційної тематики
22 Лютого11:29 Покровський район: спільно з поліцією проведено роз’яснювальну роботу серед мешканців селища щодо пожежної безпеки в побуті
22 Лютого11:14 Апостолівський район: проведено тактико-спеціальні навчання у загальноосвітній школі
22 Лютого10:09 Царичанський район: рятувальники завітали до учнів старших класів загальноосвітніх шкіл
21 Лютого20:10 м.Вільногірськ: сівробітники ДСНС продовжують проводити роз’яснювальну роботу спільно з соціальними службами
21 Лютого20:05 Петриківські та Павлоградські вогнеборці разом із національною поліцією проводять рейдові заходи у житловому секторі
Останні новини