Головна Останні новини15 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

м. Марганець: проведено профілактичні бесіди з населенням щодо безпечної поведінки на воді

Опубліковано: 15.08.2018, 13:24

Співробітники Марганецького міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області дуже занепокоєні тим, що останнім часом значно зросла кількість нещасних випадків з людьми на воді.

Саме тому, 15 серпня рятувальники провели з мешканцями вулиць Палацова та Соборна профілактичні бесіди щодо безпечної поведінки на водних об’єктах.

По перше, фахівці ДСНС навели громадянам статистику щодо потонулих та врятованих людей по території області.

Далі, співробітники Служби порятунку «101» нагадали мешканцям про правила безпечної поведінки на воді та розповіли їм про порядок надання першої медичної допомоги потерпілим.

Рятувальники  пояснили, що відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених для цього місцевими органами влади місцях.

Фахівці ДСНС особливо наголосили на забороні купання дітей без супроводу дорослих та на небезпеці перебування у воді в нетверезому стані.

Мешканцям міста, під час зустрічей, рятувальники вручали профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо безпечного відпочинку біля водойм.

Та, аби сповістити якомога більшу кількість населення, попереджувальні листівки також наклеювали на дошки для оголошень та залишали у поштових скриньках мешканців міста.

4.jpg5.jpg


   
Останні новини
20 Листопада17:55 м. Дніпро: відбувся турнір з шахів серед оперативних зон
20 Листопада17:32 У Дніпропетровській облраді відбулась нарада на тему: «Вимоги інспекції – європейські підходи»
20 Листопада17:06 м. Синельникове: співробітниками Головного управління проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності
20 Листопада16:45 м. Нікополь: психологом проведено професійно-психологічний відбір
20 Листопада16:15 м. Новомосковськ: рятувальники продовжують нагадувати мешканцям міста правила пожежної безпеки у побуті
20 Листопада15:56 Апостолівський район: співробітники Служби порятунку та Національної поліції продовжують підвищувати рівень знань місцевих мешканців
20 Листопада15:34 Верхньодніпровський район: фахівці ДСНС спільно з волотерами провели інструктажі з пожежної безпеки
20 Листопада15:19 м. Дніпро: вогнеборці проводять бесіди з жителями висотних будинків
20 Листопада15:10 Софіївський район: рятувальники провели профілактичний рейд щодо безпечного збирання грибів
20 Листопада14:39 На Дніпропетровщині проведено навчання з відпрацюванням дій у разі ускладнення руху на автошляхах (ФОТО, ВІДЕО)
20 Листопада14:26 Петропавлівський район: вогнеборці провели профілактичні відпрацювання
20 Листопада14:18 м. Нікополь: фахівці Служби «101» провели профілактичний рейд серед мешканців багатоповерхових житлових будинків міста.
20 Листопада12:28 м. Дніпро: проведено прес-конференцію щодо погіршення погодних умов
20 Листопада12:21 Петриківський район: представники Служби порятунку "101" проводять тиждень знань по навчальним закладам району
20 Листопада12:19 м. Марганець: співробітники ДСНС та співробітники Національної поліції провели спільний рейд у житловому секторі
Останні новини