Головна Останні новини24 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Петриківщини привітали з 70-річним ювілеєм колишнього керівника підрозділу - Миколу Денисенко

Опубліковано: 24.06.2018, 15:06

6.jpgЧимало справжніх професіоналів своєї справи перебуває у лавах ДСНС України, але не слід забувати і про тих, хто стояв біля джерел формування пожежної служби.

Так, 24 червня святкує свій ювілей один із засновників пожежно-рятувального підрозділу Петриківщини - Денисенко Микола Денисович.

Цей справжній чоловік із гострим поглядом та чистим серцем не один рік займав відповідальні посади пожежної служби.

Проте остаточним та найважливішим його вибором став шлях начальника самостійної державної пожежної частини № 53 селища Петриківка.

За роки служби Микола Денисенко проявив у найкращих якостях свій багатий досвід та наполегливість, натомість отримавши повагу й щире визнання від колег, а також заслуживши серед них глибокий авторитет й пошану.

5.jpgЯк керівник, він завжди проявляв високу порядність та чуйність по відношенню до колег. Завжди мав енергійність та виявляв творчий підхід до справи.

Тож, з нагоди свята, керівний склад Петриківського районного сектору та 53 держарвої пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України  у Дніпропетровській області завітав до ювіляра аби виказати йому свою глибоку пошану та привітати з нагоди 70-річчя.

Проте найціннішим подарунком, зі слів іменинника, став для нього вітальний лист від начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Кульбача Андрія Анатолійовича, який йому передали працівники ДСНС Петриківщини.

Денисенко Микола Денисович щиро вдячний, перш за все керівництву Головного управління та начальнику Головного управління особисто, за те, що протягом багатьох років по відношенню до нього не згасла справжня дружба, справжнє пожежне братерство та пам'ять про нього, як про відданого фахівця своєї справи!


   
Останні новини
19 Вересня17:50 м. Синельникове: співробітники Служби порятунку закликають громадян міста до уважності та обережності
19 Вересня17:18 м. Новомосковськ: рятувальники проводять перевірки навчальних закладів
19 Вересня16:49 м. Дніпро: рятувальники нагадали мешканцям Центрального району про виявлення вибухонебезпечних предметів
19 Вересня16:29 Царичанський район: фахівці ДСНС провели профілактичний рейд приватного житлового сектору
19 Вересня16:18 м. Дніпро: співробітники ДСНС провели профілактичну бесіду з мешканцями щодо безпеки на воді
19 Вересня16:04 м. Кривий Ріг: вогнеборці прийняли участь у спеціальних об’єктових навчаннях
19 Вересня15:03 м. Кривий Ріг: проведено заняття з підвищення оперативної майстерності (ФОТО. ВІДЕО)
19 Вересня10:19 м. Покров: рятувальники запобігають пожежам у житловому секторі
18 Вересня17:11 м. Новомосковськ: рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
18 Вересня17:01 м. Павлоград: співробітниками Головного управління проведено заняття школи підвищення оперативної майстерності та заняття з диспетчерським складом Західно-Донбаської оперативної зони
18 Вересня15:55 м. Кривий Ріг: рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті
18 Вересня15:41 м. Вільногірськ: рятувальники провели спеціальне об’єктове тренування на території Філії Вільногірського ГМК ПАТ «ОГХК»
18 Вересня15:23 м. Дніпро: пожежна безпека у закладах освіти
18 Вересня14:51 м. Дніпро: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
18 Вересня14:40 м. Кривий Ріг: рятувальники провели рейд щодо підвищення рівня пожежної безпеки в житловому секторі та на підприємстві
Останні новини