Головна Останні новини24 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Петриківщини привітали з 70-річним ювілеєм колишнього керівника підрозділу - Миколу Денисенко

Опубліковано: 24.06.2018, 15:06

6.jpgЧимало справжніх професіоналів своєї справи перебуває у лавах ДСНС України, але не слід забувати і про тих, хто стояв біля джерел формування пожежної служби.

Так, 24 червня святкує свій ювілей один із засновників пожежно-рятувального підрозділу Петриківщини - Денисенко Микола Денисович.

Цей справжній чоловік із гострим поглядом та чистим серцем не один рік займав відповідальні посади пожежної служби.

Проте остаточним та найважливішим його вибором став шлях начальника самостійної державної пожежної частини № 53 селища Петриківка.

За роки служби Микола Денисенко проявив у найкращих якостях свій багатий досвід та наполегливість, натомість отримавши повагу й щире визнання від колег, а також заслуживши серед них глибокий авторитет й пошану.

5.jpgЯк керівник, він завжди проявляв високу порядність та чуйність по відношенню до колег. Завжди мав енергійність та виявляв творчий підхід до справи.

Тож, з нагоди свята, керівний склад Петриківського районного сектору та 53 держарвої пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України  у Дніпропетровській області завітав до ювіляра аби виказати йому свою глибоку пошану та привітати з нагоди 70-річчя.

Проте найціннішим подарунком, зі слів іменинника, став для нього вітальний лист від начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Кульбача Андрія Анатолійовича, який йому передали працівники ДСНС Петриківщини.

Денисенко Микола Денисович щиро вдячний, перш за все керівництву Головного управління та начальнику Головного управління особисто, за те, що протягом багатьох років по відношенню до нього не згасла справжня дружба, справжнє пожежне братерство та пам'ять про нього, як про відданого фахівця своєї справи!


   
Останні новини
21 Лютого12:30 смт. Петропалівка: рятувальники взяли участь у тестуванні та ознайомилися з правилами надання психологічної допомоги
21 Лютого12:01 Межівський район: вогнеборці попереджають про небезпеку небажаного вогню
21 Лютого11:51 Криничанський район: рятувальники провели профорієнтаційний захід серед старшокласників
21 Лютого11:45 м. Кривий Ріг: психолог надав консультацію керівникові
20 Лютого17:33 м. Новомосковськ: рятувальники запобігають виникненню пожеж та інших надзвичайних ситуацій на потенційно-небезпечних об’єктах
20 Лютого17:25 Апостолівський район: проведено заняття з вихованцями дошкільного навчального закладу
20 Лютого17:19 м. Дніпро: проведена узгоджувальна нарада в рамках ініціативи «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України»
20 Лютого16:12 м. Дніпро: співробітники Служби порятунку провели заняття з безпеки для школярів
20 Лютого15:43 м. Нікополь: проведено міський етап конкурсу малюнків «Кращий пожежний - це ти обережний»
20 Лютого14:52 м. Кам’янське: психолог провів профорієнтаційну роботу з кандидатами до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України
20 Лютого14:02 м. Кривий Ріг: фахівці ДСНС взяли участь у тренінговому занятті
20 Лютого13:55 м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичну бесіду з працівниками підприємства
20 Лютого13:47 м. Нікополь: проведено перевірку оперативного реагування рятувальників за сигналом «Збір-Аварія»
20 Лютого13:32 м. Марганець: фахівці ДСНС завітали до загальноосвітньої школи з пізнавальною екскурсією
20 Лютого13:18 м. Кривий Ріг: рятувальники поспілкувалися з пенсіонерами в територіальному центрі соціального обслуговування
Останні новини