Головна Останні новини22 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Павлоград: проведено тактико-спеціальні навчання в торгівельно-розважальному комплексі

Опубліковано: 22.06.2018, 12:48

 pavl1.jpg22 червня у місті Павлоград рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в торгівельно-розважальному комплексі «Олімпія». 

 За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки,  в першому кінозалі виникла пожежа.  Існувала загроза поширення вогню на сусідні торговельні зали. 

Умовне займання виявила адміністрація торгівельного комплексу,  про що одразу сповістила  пожежно-рятувальну службу та негайно розпочала першочергові заходи по евакуації відвідувачів,  первинні дії по гасінню пожежі та зустрічі рятувальників. 

До місця надзвичайної події оперативно прибуло три відділення вогнеборців на пожежних автоцистернах і одне відділення на автодрабині. При проведенні розвідки в задимленій зоні кінозалу, рятувальниками  було знайдено двоє постраждалих у непритомному стані.  Двома ланками газодимозахисної служби, за допомогою саморятівників, на медичних ношах людей винесено на свіже повітря.  До прибуття карети швидкої медичної допомоги, рятувальники провели легенево-серцеву реанімацію обом постраждалим.

 На гасіння пожежі трьома ланками газодимозахисної служби подано три ствола «Б», а на захист даху будівлі подано  один ствол «Б» по автодрабині. Загальна площа пожежі склала близько 70 метрів квадратних. 

 В тому числі, згідно тактичного задуму, під час ліквідації умовної пожежі  один із рятувальників втратив свідомість.  Його було винесено на вулицю та передано працівникам «швидкої».  На місце події прибули працівники поліції,  представники газової служби та енергослужби.

Пожежу  локалізовано за 12 хвилин та повністю ліквідовано через 38 хвилин. 

Всього до тренувань було залучено 32 чоловіка особового складу і 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки. 

pavl2.jpgpavl5.jpg

pavl3.jpgpavl5.jpg

pavl5.jpgpavl6.jpg

 


   
Останні новини
21 Лютого12:30 смт. Петропалівка: рятувальники взяли участь у тестуванні та ознайомилися з правилами надання психологічної допомоги
21 Лютого12:01 Межівський район: вогнеборці попереджають про небезпеку небажаного вогню
21 Лютого11:51 Криничанський район: рятувальники провели профорієнтаційний захід серед старшокласників
21 Лютого11:45 м. Кривий Ріг: психолог надав консультацію керівникові
20 Лютого17:33 м. Новомосковськ: рятувальники запобігають виникненню пожеж та інших надзвичайних ситуацій на потенційно-небезпечних об’єктах
20 Лютого17:25 Апостолівський район: проведено заняття з вихованцями дошкільного навчального закладу
20 Лютого17:19 м. Дніпро: проведена узгоджувальна нарада в рамках ініціативи «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України»
20 Лютого16:12 м. Дніпро: співробітники Служби порятунку провели заняття з безпеки для школярів
20 Лютого15:43 м. Нікополь: проведено міський етап конкурсу малюнків «Кращий пожежний - це ти обережний»
20 Лютого14:52 м. Кам’янське: психолог провів профорієнтаційну роботу з кандидатами до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України
20 Лютого14:02 м. Кривий Ріг: фахівці ДСНС взяли участь у тренінговому занятті
20 Лютого13:55 м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичну бесіду з працівниками підприємства
20 Лютого13:47 м. Нікополь: проведено перевірку оперативного реагування рятувальників за сигналом «Збір-Аварія»
20 Лютого13:32 м. Марганець: фахівці ДСНС завітали до загальноосвітньої школи з пізнавальною екскурсією
20 Лютого13:18 м. Кривий Ріг: рятувальники поспілкувалися з пенсіонерами в територіальному центрі соціального обслуговування
Останні новини