Головна Останні новини14 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Кам’янське: представники Служби порятунку "101" провели профілактичну роботу з населенням

Опубліковано: 14.06.2018, 18:46

України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу із населенням міста Кам’янського з питань пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку в лісі та на водоймах.

Рятувальники наголошували громадянам на необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті, проінструктували про небезпеку необережного поводження із відкритим вогнем та під час користування несертифікованими побутовими й електричними приладами.

Під час спілкування вогнеборці особливу увагу приділяли правилам поведінки у лісах, адже у спекотну літню пору року зростає ймовірність виникнення пожеж у екосистемах.

«Розведене вогнище не можна залишати без нагляду. Місце відпочинку після себе необхідно прибирати, адже залишені на сонячній галявині пляшки чи уламки скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи», - наголошували пожежні.

Крім того, купальний сезон вже в розпалі, проте під час літньої спеки відпочивальники часто забувають про елементарні правила безпеки на воді. Громадянам було роз’яснено вимоги правил безпеки під час купання та користування плавзасобами, а також наголошено про небезпеку купання в необладнаних місцях.

Аби громадяни не забували важливі правила безпеки, рятувальники надали їм застережливі листівки та пам’ятки з відповідною інформацією та номером телефону Служби порятунку «101».

 DSCN2107.JPGDSCN2103.JPG


   
Останні новини
18 Грудня17:24 м. Кривий Ріг: напередодні Дня святого Миколая рятувальники завітали в гості до дітлахів з подарунками (ФОТО, ВІДЕО)
18 Грудня17:09 Апостолівський район: напередодні Новорічних свят рятувальники поспілкувалися з вихованцями дошкільного навчального закладу
18 Грудня16:23 м. Покров: фахівці ДСНС навчають дітей безпечному поводженню з піротехнічними виробами
18 Грудня16:15 Верхньодніпровський район: вогнеборці розповіли про небезпеку вибухонебезпечних предметів
18 Грудня16:04 П’ятихатський район: співробітники Служби порятунку провели попереджувальні бесіди з учнями щодо безпечного поводження на льоду
18 Грудня15:39 Покровський район: рятувальники проводять масово роз’яснювальну роботу на підприємствах та установах району
18 Грудня14:20 У Дніпрі відбулась мотиваційна зустріч з рятувальниками та поліцейськими
17 Грудня19:39 м. Жовті Води: рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки у побуті
17 Грудня19:20 Дніпровський район: фахівці ДСНС закликали школярів дотримуватись правил безпеки на Новорічні та Різдвяні свята
17 Грудня18:52 м. Марганець: населенню розповіли про небезпеку використання піротехнічних засобів
17 Грудня18:03 м. Кам'янське: вогнеборці завітали у гості до малюків
17 Грудня17:29 Покровський район: мешканців закликали до безпечного використання піротехнічних виробів
17 Грудня16:35 м. Павлоград: рятувальники разом з волонтерами провели профілактичні бесіди з мешканцями міста
17 Грудня15:54 м. Павлоград: психолог надав консультації фахівцям Служби порятунку «101»
17 Грудня15:10 м. Дніпро: мешканців висотних будинків закликали обігрівати власне житло безпечно
Останні новини