Головна Останні новини12 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: відбулась семінар-нарада із головними державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки

Опубліковано: 12.06.2018, 15:24

12 червня у Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області  проведено семінар-нараду з головними державними інспекторами за напрямками службової діяльності.

Перед присутніми виступив головний фахівець сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Олександр Новохатній, а також представник військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону південного регіону України.

Метою їх виступу стало доведення порядку дотримання вимог антикорупційного законодавства у діяльності інспекторів з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Під час наради з державними інспекторами було обговорено і ряд інших питань.

Так, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Олег Миджин доповів про виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, Законів України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» при проведенні позапланових перевірок.

Також були обговорені питання дотримання вимог порядку обліку пожеж та їх наслідків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 року №2030 «Про затвердження порядку обліку пожеж та їх наслідків».

Під час семінару було проаналізовано стан дотримання вимог законодавства з питань техногенної безпеки суб'єктами господарювання.

Предметом обговорення на нараді стали й питання стосовно дотримання вимог чинного законодавства під час здійснення державного нагляду (контролю) з урахуванням аналізу судових рішень про застосування заходів реагування.

За результатами доповідей керівництвом Головного управління було підбито підсумки та визначені основні завдання роботи.

1.jpg4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.jpg2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.jpg6.jpg


   
Останні новини
18 Грудня17:24 м. Кривий Ріг: напередодні Дня святого Миколая рятувальники завітали в гості до дітлахів з подарунками (ФОТО, ВІДЕО)
18 Грудня17:09 Апостолівський район: напередодні Новорічних свят рятувальники поспілкувалися з вихованцями дошкільного навчального закладу
18 Грудня16:23 м. Покров: фахівці ДСНС навчають дітей безпечному поводженню з піротехнічними виробами
18 Грудня16:15 Верхньодніпровський район: вогнеборці розповіли про небезпеку вибухонебезпечних предметів
18 Грудня16:04 П’ятихатський район: співробітники Служби порятунку провели попереджувальні бесіди з учнями щодо безпечного поводження на льоду
18 Грудня15:39 Покровський район: рятувальники проводять масово роз’яснювальну роботу на підприємствах та установах району
18 Грудня14:20 У Дніпрі відбулась мотиваційна зустріч з рятувальниками та поліцейськими
17 Грудня19:39 м. Жовті Води: рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки у побуті
17 Грудня19:20 Дніпровський район: фахівці ДСНС закликали школярів дотримуватись правил безпеки на Новорічні та Різдвяні свята
17 Грудня18:52 м. Марганець: населенню розповіли про небезпеку використання піротехнічних засобів
17 Грудня18:03 м. Кам'янське: вогнеборці завітали у гості до малюків
17 Грудня17:29 Покровський район: мешканців закликали до безпечного використання піротехнічних виробів
17 Грудня16:35 м. Павлоград: рятувальники разом з волонтерами провели профілактичні бесіди з мешканцями міста
17 Грудня15:54 м. Павлоград: психолог надав консультації фахівцям Служби порятунку «101»
17 Грудня15:10 м. Дніпро: мешканців висотних будинків закликали обігрівати власне житло безпечно
Останні новини