Головна Останні новини15 Травня, 2018р.
 Версія для друку

м. Кривий Ріг: психолог провів заняття щодо профілактики суїцидів та девіантної поведінки

Опубліковано: 15.05.2018, 17:11

42.jpgЕкстремальний характер професійної діяльності рятувальників, постійний вплив стресогенних факторів може призвести до девіантної поведінки серед працівників пожежно-рятувальних підрозділів.

Тому, з метою профілактики девіантної поведінки, психологом Криворізької оперативної зони проведено заняття з особовим складом 11 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області на тему: «Ознаки і характерні риси тоталітарних сект».

Під час проведення заняття, психолог розповів рятувальникам що таке тоталітарні секти, як до них вербують людей, ознайомив присутніх з ознаками тоталітарних сект та пояснив які можуть бути наслідки вступу до них.

Також психолог зазначив, що раптові та різкі зміни середовища а також виконання завдань в екстремальних умовах характеризуються негативним впливом на психіку людини.

Це призводить до несподіваних та глибоких змін у світовідчуванні, системі цінностей людини та її вірі. За таких умов вона стає особливо схильною до чужого впливу.

Психолог застеріг присутніх: «При виявленні негативних проявів або відхилень у поведінці співробітників, при виникненні стресових та конфліктних ситуацій, звертайтесь до зонально закріплених психологів, номера телефонів яких ви зможете знайти на стенді «Центр психологічного забезпечення інформує» у своєму підрозділі».


   
Останні новини
17 Жовтня19:48 В Солонянському районі та місті Павлоград відбулись навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій в особливий період (ФОТО, ВІДЕО)
17 Жовтня15:04 м. Жовті Води: рятувальники нагадали населенню про безпеку у побуті
17 Жовтня14:05 Широківський район: співробітники ДСНС піклуються про стан пожежної безпеки домівок мешканців району
17 Жовтня13:43 Магдалинівський район: рятувальники провели профілактичну роботу серед населення
16 Жовтня18:09 Томаківський район: рятувальники разом з акторами навчали дітей правилам безпечної життєдіяльності
16 Жовтня16:57 м. Кривий Ріг: рятувальники разом з іншими екстреними службами міста провели тактичне навчання в торгівельно-розважальному комплексі
16 Жовтня16:54 м. Марганець: фахівці Служби порятунку «101» провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти!"
16 Жовтня16:50 м. Кам’янське: вогнеборці нагадали про пожежну безпеку в побуті
16 Жовтня16:45 м. Синельникове: рятувальники прийняли участь у нараді з квартальними головами
16 Жовтня15:49 На території Дніпропетровської області розпочалися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту
16 Жовтня14:09 м. Новомосковськ: психолог провів заняття з особовим складом
16 Жовтня11:08 м. Кривий Ріг: психолог надав консультацію керівникові підрозділу
14 Жовтня14:06 Рятувальники взяли участь в урочистих заходах до Дня захисника України (ВІДЕО)
14 Жовтня09:02 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрія Кульбача з Днем захисника України
13 Жовтня11:26 м. Дніпро: рятувальники вшанували пам'ять жертв Мандриківської трагедії (ВІДЕО)
Останні новини