Головна Останні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

м. Першотравенськ: проведено позапланову перевірку торгівельно-розважального центру

Опубліковано: 13.04.2018, 19:39

Тривають позапланові перевірки торгівельно-розважальних комплексів на території Дніпропетровської області. У місті Першотравенськ знаходиться один з таких комплексів - торгівельно-розважальний центр «ТЕРИКОН».

Тож, 13 квітня особовим складом Першотравенського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області  проведено позапланову перевірку даного об’єкту з масовим перебуванням людей на предмет дотримання ним чинних вимог законодавства щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Під час проведення заходу основну увагу рятувальники приділили перевірці наявності евакуаційних шляхів та виходів з будівлі торгівельно-розважального центру та стану їх утримання.

Також співробітники ДСНС перевірили рівень забезпечення об’єкта первинними засобами пожежогасіння, стан наявних у будівлі систем протипожежного захисту та інженерного обладнання.

Інспекторським складом пожежно-рятувального підрозділу було проінструктовано працівників торгівельно-розважального центру щодо дій у разі виникнення пожежі. Також було перевірено наявну розпорядчу документацію з питань пожежної безпеки.

Даний захід проводився під пильним наглядом представників місцевої газети «Першотравенські новини» та телеканалу «Імпульс».

Та на цьому профілактичні заходи не закінчені.

Рятувальники зауважили, що вже наступного тижня на базі торгівельно-розважального центру «ТЕРИКОН» заплановано проведення тактико-спеціальних навчань за участю особового складу пожежно-рятувального підрозділу та персоналу даного об’єкту.

Під час навчань будуть відпрацьовані практичні дії рятувальників під час гасіння умовної пожежі та проведення рятувальних та евакуаційних робіт.

ТЕРИКОН 007.jpgТЕРИКОН 009.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕРИКОН 015.jpgТЕРИКОН 019.jpg


   
Останні новини
19 Грудня14:18 Юр’ївський район: фахівці Служби порятунку провели рейд, щодо дотримання правил пожежної безпеки
19 Грудня12:28 м. Павлоград: психолог провів тренінгове заняття з рятувальниками
19 Грудня11:44 Рятувальники долучилися до акції «Кращий подарунок – життя!»
18 Грудня17:24 м. Кривий Ріг: напередодні Дня святого Миколая рятувальники завітали в гості до дітлахів з подарунками (ФОТО, ВІДЕО)
18 Грудня17:09 Апостолівський район: напередодні Новорічних свят рятувальники поспілкувалися з вихованцями дошкільного навчального закладу
18 Грудня16:23 м. Покров: фахівці ДСНС навчають дітей безпечному поводженню з піротехнічними виробами
18 Грудня16:15 Верхньодніпровський район: вогнеборці розповіли про небезпеку вибухонебезпечних предметів
18 Грудня16:04 П’ятихатський район: співробітники Служби порятунку провели попереджувальні бесіди з учнями щодо безпечного поводження на льоду
18 Грудня15:39 Покровський район: рятувальники проводять масово роз’яснювальну роботу на підприємствах та установах району
18 Грудня14:20 У Дніпрі відбулась мотиваційна зустріч з рятувальниками та поліцейськими
17 Грудня19:39 м. Жовті Води: рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки у побуті
17 Грудня19:20 Дніпровський район: фахівці ДСНС закликали школярів дотримуватись правил безпеки на Новорічні та Різдвяні свята
17 Грудня18:52 м. Марганець: населенню розповіли про небезпеку використання піротехнічних засобів
17 Грудня18:03 м. Кам'янське: вогнеборці завітали у гості до малюків
17 Грудня17:29 Покровський район: мешканців закликали до безпечного використання піротехнічних виробів
Останні новини