Головна Останні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Магдалинівський район: проведено районний етап фестивалю «Дружин юних пожежних»

Опубліковано: 13.04.2018, 15:56

Щороку серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів України проводиться фестиваль «Дружин юних пожежних». Метою проведення змагань є формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника а також популяризація серед дітей та молоді здорового способу життя.

Так, 13 квітня співробітниками Магдалинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Магдалинівської районної державної адміністрації було проведено районний етап XXІV Всеукраїнського фестивалю «Дружин юних пожежних».

У конкурсі брали участь команди з чотирьох загальноосвітніх шкіл району: команда «Вогнесвіт» з Оленівської загальноосвітньої школи, команда «Хоробрі серця» з Магдалинівської загальноосвітньої школи, команда «Вогник» з Мар’ївської загальноосвітньої школи та команда «Палаючі душі» з Котівської  загальноосвітньої школи.

Змагання відбулися під девізом: «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй».

Учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли співробітники Магдалинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, представники районного відділу освіти та районного будинку дитячої творчості.

Всі команди показали глибокі знання та достойно виступили. По закінченню конкурсів були підведені підсумки та визначені переможці. Перше місце посіла команда Магдалинівської загальноосвітньої школи, друге місце – команда Котівської загальноосвітньої школи, а третє – команда Оленівської загальноосвітньої школи.

Представники служби порятунку «101» подякували школам за організацію та проведення даного заходу. Побажали всім учасникам здоров’я, успіхів та натхнення, а також закликали школярів ділитися з друзями отриманими знаннями та завжди пам’ятати  про правила пожежної безпеки.

 

20180413_095345.jpg20180413_100721.jpg


   
Останні новини
16 Липня17:11 м. Синельникове: працівниками Служби порятунку проводиться профілактична робота з метою зменшення надзвичайних подій на водних об'єктах
16 Липня15:53 Магдалинівський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні відпрацювання житлового сектору
16 Липня14:53 м. Покров: вогнеборці продовжують проводити роз’яснювальні заходи із запобігання пожеж у житловому секторі
16 Липня14:42 м. Кам’янське : рятувальники провели профілактичну бесіду з трудовим колективом підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС»
16 Липня13:55 м. Дніпро: рятувальники взяли участь у прес-конференції «Підсумки тижня від поліції та рятувальників»
15 Липня18:51 м. Марганець: cпівробітники ДСНС провели профілактичні бесіди з населенням
14 Липня19:35 Україна та Airbus helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб ДСНС, Національної поліції, Нацгвардії та Прикордонної служби (ВІДЕО)
13 Липня19:55 Софієвський район: фахівці ДСНС провели рейд на водоймах
13 Липня19:38 Новомосковський район: рятувальники закликають населення відпочивати на природі безпечно
13 Липня16:10 м. Дніпро: з начальницьким складом проведені практичні заняття
13 Липня16:09 Новомосковський район: вогнеборці проводять профілактичну роботу з працівниками сільгосппідприємств
13 Липня15:45 м. Покров: вогнеборці закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті
13 Липня15:38 Магдалинівський район: фахівці Служби порятунку відвідали місця масового відпочинку на воді
13 Липня15:35 П’ятихатський район: вогнеборці проводять з громадянами профілактичні бесіди
13 Липня15:31 м. Вільногірськ: рятувальниками проведення тактико спеціального навчання
Останні новини