Головна Останні новини20 Січня, 2018р.
 Версія для друку

“Досягнуто головного результату - не допущено виникнення масштабних надзвичайних ситуацій та загибелі людей”, - Микола Чечоткін

Опубліковано: 20.01.2018, 15:01

20 січня в ДСНС під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) щодо ситуації, яка склалась у декількох регіонах України у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Під час наради голови обласних адміністрацій, де спостерігається складна ситуація на автошляхах та з енерго- і водопостачанням через погіршення погодних умов, доповіли про заходи, що вживаються для нормалізації роботи систем життєзабезпечення і ліквідації наслідків негоди на дорогах.

В свою чергу, Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко оцінив ефективність роботи обласних служб і вкотре зауважив, що керівникам на місцях в умовах надзвичайних ситуацій, необхідно пам'ятати про три головні речі: забезпечення безпеки людей, чітка координація дій і мобілізація ресурсів, а також персональна відповідальність.

“Співпраця та координація ДСНС, Нацполіції, місцевої влади і енергетиків дає достатню реакцію, якщо всі перші особи в області, безпосередньо в координації з центральним управлінням, займаються вирішенням проблемних питань”, - додав Геннадій Зубко.

Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що в цілому, органи влади справились із завданнями, що визначалися на попередньому засіданні Державної Комісії з питань ТЕБ та НС.

Вважаю, що досягнуто головного результату - не допущено виникнення масштабних надзвичайних ситуацій та загибелі людей” наголосив Голова ДСНС.

Як і прогнозувалось, з 17 по 19 січня складна ситуація відмічалась у Вінницькій, Кіровоградській, Київській, Одеській, Черкаській та Чернігівській областях. В цей період був організований постійний моніторинг ситуації та своєчасне інформування про ускладнення погодних умов, а також здійснювалося очищення доріг і реагування на всі звернення громадян щодо надання допомоги у буксируванні. Зокрема, вивільнено близько 1 тисячі автомобілів у яких перебували понад 1 тисяча 800 чоловік”, - повідомив Микола Чечоткін.

Водночас, Голова Служби відмітив слабку роботу із забезпечення транспортного сполучення в Черкаській області, де 18 січня на трасі Київ - Одеса в районі села Ладижинка виникло ускладнення руху транспорту.

Микола Чечоткін звернув особливу увагу на несвоєчасне залучення достатньої кількості снігоочисної техніки, рішення про яке було прийняте лише вночі 19 січня. Адже саме незадовільне очищення дороги на цій ділянці призвело до повної зупинки руху транспорту на декілька годин.

“Лише втручання керівництва Укравтодору та Голови облдержадміністрації активізувало роботу залучених служб. Стабілізувати ситуацію вдалося завдяки застосуванню важкої інженерної техніки ДСНС з інших регіонів та надання допомоги у буксируванні транспорту”, - наголосив Голова ДСНС.

Микола Чечоткін також повідомив, що рух на зазначеній ділянці хоч і відновлено, але у зв’язку з великим скупченням великогабаритного транспорту уповільнено. Тому необхідно якнайшвидше вжити всіх заходів для його відновлення у повному обсязі.

Також під час засідання учасникам нагадали про те, що з 21 по 23 січня у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській областях очікується суттєве погіршення погодних умов.

“Якщо ми хочемо з мінімальними наслідками пройти наступне ускладнення погоди прошу вас, забезпечити виконання трьох основних принципів: по-перше - організувати цілодобову роботу штабів усіх рівнів для координації дій залучених сил та чіткої взаємодії органів влади. По-друге - забезпечити посилений моніторинг ситуації. І по-третє - на початковому етапі реагувати на загрози, що можуть бути викликані складними погодними умовами”, - підсумував Голова ДСНС.

 

Прес-служба ДСНС України

 

 

 

 

 

DSC_0803.JPG

DSC_0797.JPG

DSC_0801.JPG


   
Останні новини
16 Жовтня18:09 Томаківський район: рятувальники разом з акторами навчали дітей правилам безпечної життєдіяльності
16 Жовтня16:57 м. Кривий Ріг: рятувальники разом з іншими екстреними службами міста провели тактичне навчання в торгівельно-розважальному комплексі
16 Жовтня16:54 м. Марганець: фахівці Служби порятунку «101» провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти!"
16 Жовтня16:50 м. Кам’янське: вогнеборці нагадали про пожежну безпеку в побуті
16 Жовтня16:45 м. Синельникове: рятувальники прийняли участь у нараді з квартальними головами
16 Жовтня15:49 На території Дніпропетровської області розпочалися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту
16 Жовтня14:09 м. Новомосковськ: психолог провів заняття з особовим складом
16 Жовтня11:08 м. Кривий Ріг: психолог надав консультацію керівникові підрозділу
14 Жовтня14:06 Рятувальники взяли участь в урочистих заходах до Дня захисника України (ВІДЕО)
14 Жовтня09:02 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрія Кульбача з Днем захисника України
13 Жовтня11:26 м. Дніпро: рятувальники вшанували пам'ять жертв Мандриківської трагедії (ВІДЕО)
12 Жовтня15:48 Царичанський район: рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті
12 Жовтня14:42 В ДСНС обговорили питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня12:43 На Дніпропетровщині пройшли змагання за звання Кращий водій зі швидкісного маневрування пожежним автомобілем (ВІДЕО,ФОТО)
12 Жовтня10:46 м. Кривий Ріг: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності в підрозділі
Останні новини