Головна Останні новини20 Січня, 2018р.
 Версія для друку

“Досягнуто головного результату - не допущено виникнення масштабних надзвичайних ситуацій та загибелі людей”, - Микола Чечоткін

Опубліковано: 20.01.2018, 15:01

20 січня в ДСНС під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) щодо ситуації, яка склалась у декількох регіонах України у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Під час наради голови обласних адміністрацій, де спостерігається складна ситуація на автошляхах та з енерго- і водопостачанням через погіршення погодних умов, доповіли про заходи, що вживаються для нормалізації роботи систем життєзабезпечення і ліквідації наслідків негоди на дорогах.

В свою чергу, Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко оцінив ефективність роботи обласних служб і вкотре зауважив, що керівникам на місцях в умовах надзвичайних ситуацій, необхідно пам'ятати про три головні речі: забезпечення безпеки людей, чітка координація дій і мобілізація ресурсів, а також персональна відповідальність.

“Співпраця та координація ДСНС, Нацполіції, місцевої влади і енергетиків дає достатню реакцію, якщо всі перші особи в області, безпосередньо в координації з центральним управлінням, займаються вирішенням проблемних питань”, - додав Геннадій Зубко.

Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що в цілому, органи влади справились із завданнями, що визначалися на попередньому засіданні Державної Комісії з питань ТЕБ та НС.

Вважаю, що досягнуто головного результату - не допущено виникнення масштабних надзвичайних ситуацій та загибелі людей” наголосив Голова ДСНС.

Як і прогнозувалось, з 17 по 19 січня складна ситуація відмічалась у Вінницькій, Кіровоградській, Київській, Одеській, Черкаській та Чернігівській областях. В цей період був організований постійний моніторинг ситуації та своєчасне інформування про ускладнення погодних умов, а також здійснювалося очищення доріг і реагування на всі звернення громадян щодо надання допомоги у буксируванні. Зокрема, вивільнено близько 1 тисячі автомобілів у яких перебували понад 1 тисяча 800 чоловік”, - повідомив Микола Чечоткін.

Водночас, Голова Служби відмітив слабку роботу із забезпечення транспортного сполучення в Черкаській області, де 18 січня на трасі Київ - Одеса в районі села Ладижинка виникло ускладнення руху транспорту.

Микола Чечоткін звернув особливу увагу на несвоєчасне залучення достатньої кількості снігоочисної техніки, рішення про яке було прийняте лише вночі 19 січня. Адже саме незадовільне очищення дороги на цій ділянці призвело до повної зупинки руху транспорту на декілька годин.

“Лише втручання керівництва Укравтодору та Голови облдержадміністрації активізувало роботу залучених служб. Стабілізувати ситуацію вдалося завдяки застосуванню важкої інженерної техніки ДСНС з інших регіонів та надання допомоги у буксируванні транспорту”, - наголосив Голова ДСНС.

Микола Чечоткін також повідомив, що рух на зазначеній ділянці хоч і відновлено, але у зв’язку з великим скупченням великогабаритного транспорту уповільнено. Тому необхідно якнайшвидше вжити всіх заходів для його відновлення у повному обсязі.

Також під час засідання учасникам нагадали про те, що з 21 по 23 січня у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській областях очікується суттєве погіршення погодних умов.

“Якщо ми хочемо з мінімальними наслідками пройти наступне ускладнення погоди прошу вас, забезпечити виконання трьох основних принципів: по-перше - організувати цілодобову роботу штабів усіх рівнів для координації дій залучених сил та чіткої взаємодії органів влади. По-друге - забезпечити посилений моніторинг ситуації. І по-третє - на початковому етапі реагувати на загрози, що можуть бути викликані складними погодними умовами”, - підсумував Голова ДСНС.

 

Прес-служба ДСНС України

 

 

 

 

 

DSC_0803.JPG

DSC_0797.JPG

DSC_0801.JPG


   
Останні новини
17 Лютого11:11 м. Дніпро: інспектори 5 ДПРЧ проінформували городян, як уберегтися від пожеж
17 Лютого11:06 м. Жовті Води: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті
17 Лютого10:59 м. Дніпро: рятувальники закликали городян Центрального району міста у побуті контролювати навіть дрібниці
16 Лютого17:17 м. Покров: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності
16 Лютого16:35 Дніпропетровська область: влада області та рятувальники підбили підсумки роботи системи цивільного захисту за 2017 рік (ФОТО, ВІДЕО)
16 Лютого16:34 Дніпропетровська область: на Колегії Головного управління підсумували результати роботи за 2017 рік
16 Лютого16:28 м. Павлоград: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням
16 Лютого16:24 м. Дніпро: проведено заходи з організації проходження виробничої практики курсантів
16 Лютого16:20 м. Кривий Ріг: представники рятувальників взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з профільної психології
16 Лютого16:19 м. Кам’янське: рятувальники провели додаткове заняття з питань пожежної безпеки на охороняємому об’єкті ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»
16 Лютого16:15 П’ятихатський район: рятувальники продовжують профілактичну роботу у приватному секторі
16 Лютого15:43 м. Покров: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з недопущення пожеж у побуті
16 Лютого15:41 Магдалинівський район: рятувальники навчили малечу правилам безпеки
16 Лютого15:02 Апостолівський район: рятувальники розповіли до чого призводять порушення правил пожежної безпеки у побуті
16 Лютого11:58 м. Дніпро: рятувальники провели лекцію з педагогами області, щодо невідкладних дій під час виникнення різного виду надзвичайних ситуацій (ВІДЕО)
Останні новини