Головна Останні новини18 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: рятувальники готові до забезпечення святкування Водохреща

Опубліковано: 18.01.2018, 12:12

brif_dnp2.JPG18-го січня напередодні святкування Водохреща в адміністративній будівлі Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області відбулась прес-конференція з журналістами щодо готовності до забезпечення святкування Водохреща на території Дніпропетровської області. Для обговорення проведення заходів спілкувались з журналістами представники від рятувальників та національної поліції.

Так, фахівцями ДСНС повідомлено, що для забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації у період проведення заходів із святкування Хрещення Господнього Головним управлінням з 8-ої ранку 19-го січня  будуть приведені у підвищену оперативну готовність рятувальні підрозділи.

Спільно з місцевими органами влади всього по області передбачається залучити 366 чоловік та 28 одиниць техніки, з яких від ДСНС - 261 чоловік особового складу та 20 одиниць техніки.

До складу рятувальних постів залучено співробітники пожежно-рятувальних та водолазно-рятувальних підрозділів, а також комунальних спеціалізованих водолазних аварійно-рятувальних служб. Налагоджено взаємодію з медичними закладами щодо надання, у разі потреби, невідкладної допомоги постраждалим.

У період святкування Хрещення Господнього, цілодобово на чергуванні в місцях постійної дислокації підрозділів Головного управління буде задіяно понад 100 одиниць техніки та 430 чоловік особового складу.

Спільно з місцевими органами влади визначено 85 місць проведення масових заходів на водоймах області з найбільшим перебуванням громадян.

brif_dnp1.JPGРятувальники ДСНС та медичні працівники нагадують, що зимове плавання протипоказане людям при гострих і хронічних захворюваннях органів дихання, серцево-судинної, а також органів зору.

Для того, аби купання було комфортним, з собою необхідно мати купальник або плавки, рушник і махровий халат, а також комплект сухого одягу. Бажано також взяти із собою взуття не на гумовій підошві, аби дійти до ополонки.

Після купання потрібно зігрітися – розтертися рушником, швидко перевдягнутися в суху білизну і випити гарячого чаю. Купання в крижаній воді під впливом алкоголю категорично забороняється.


   
Останні новини
16 Серпня05:40 м. Дніпро: з метою профілатики пожеж у висотних будинках, рятувальниками проведено рейд на території Чечелівського району
16 Серпня04:44 Апостолівський район: рятувальники закликали громадян дотримуватись правил безпеки під час купання
16 Серпня03:13 м. Дніпро: проведено профілактичні інструктажі на тему «Безпека на воді»
15 Серпня22:29 Новомосковський район: рятувальники нагадали дітям правила безпечної поведінки на воді
15 Серпня21:37 м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичний рейд сред населення
15 Серпня21:15 м. Жовті Води: рятувальники нагадали відпочиваючим правила безпеки на воді
15 Серпня20:34 Царичанський район: проведено профілактичні бесіди з мешканцями житлового сектору
15 Серпня19:35 м. Синельникове: проведено профілактичну роботу з метою зменшення кількості виникнення надзвичайних подій на воді
15 Серпня18:53 П’ятихатський район: рятувальники посилюють роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпечного поводження у побуті та екосистемах
15 Серпня15:35 Софіївський район: фахівці Служби порятунку «101» нагадали громадянам правила безпечної поведінки на воді
15 Серпня14:52 м. Покров: рятувальники за безпечний відпочинок на воді
15 Серпня13:24 м. Марганець: проведено профілактичні бесіди з населенням щодо безпечної поведінки на воді
15 Серпня11:58 м. Верхньодніпровськ: фахівці Служби порятунку «101» нагадали мешканцям про безпечне поводження під час відпочинку на воді
15 Серпня11:07 м. Дніпро: рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями на тему: «Правила пожежної безпеки в побуті»
14 Серпня17:42 м. Дніпро: фахівці Служби порятунку нагадали правила поведінки в культових спорудах
Останні новини