Головна Останні новини17 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Петриківський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання на зимових водоймах

Опубліковано: 17.01.2018, 12:49

1pet.jpgЗ настанням зимового періоду багато громадян та дітей виходять на зимові водойми з метою відпочинку, дітлахи з батьками катаються на ковзанах, а дехто полюбляє зимову риболовлю. Але температурні зміни можуть становити велику небезпеку для відпочиваючих на зимових водоймах.

Так 17 січня співробітники Петриківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою навчання населення безпечного відпочинку на водоймах, провели профілактичне відпрацювання Петриківського ставка, що знаходиться в центральній частині смт. Петриківка.

Під час відпрацювання працівники ДСНС пояснювали основні правила безпечної поведінки на водоймах, правильності дій у разі того, коли людина провалилася під кригу та надання першої медичної допомоги постраждалим, послідовність і правильність дій та нагадали телефони екстрених служб.

Також фахівці служби цивільного захисту розмістили в небезпечних місцях водойм попереджувальні знаки безпеки, щодо заборони проходу по кризі.

За результатами проведеного профілактичного відпрацювання кожній особі було вручено відповідні пам’ятки на теми: «Заходи безпеки на зимових водоймах», «Якщо ви провалилися під кригу».


   
Останні новини
17 Лютого11:11 м. Дніпро: інспектори 5 ДПРЧ проінформували городян, як уберегтися від пожеж
17 Лютого11:06 м. Жовті Води: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті
17 Лютого10:59 м. Дніпро: рятувальники закликали городян Центрального району міста у побуті контролювати навіть дрібниці
16 Лютого17:17 м. Покров: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності
16 Лютого16:35 Дніпропетровська область: влада області та рятувальники підбили підсумки роботи системи цивільного захисту за 2017 рік (ФОТО, ВІДЕО)
16 Лютого16:34 Дніпропетровська область: на Колегії Головного управління підсумували результати роботи за 2017 рік
16 Лютого16:28 м. Павлоград: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням
16 Лютого16:24 м. Дніпро: проведено заходи з організації проходження виробничої практики курсантів
16 Лютого16:20 м. Кривий Ріг: представники рятувальників взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з профільної психології
16 Лютого16:19 м. Кам’янське: рятувальники провели додаткове заняття з питань пожежної безпеки на охороняємому об’єкті ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»
16 Лютого16:15 П’ятихатський район: рятувальники продовжують профілактичну роботу у приватному секторі
16 Лютого15:43 м. Покров: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з недопущення пожеж у побуті
16 Лютого15:41 Магдалинівський район: рятувальники навчили малечу правилам безпеки
16 Лютого15:02 Апостолівський район: рятувальники розповіли до чого призводять порушення правил пожежної безпеки у побуті
16 Лютого11:58 м. Дніпро: рятувальники провели лекцію з педагогами області, щодо невідкладних дій під час виникнення різного виду надзвичайних ситуацій (ВІДЕО)
Останні новини