Головна Останні новини11 Січня, 2018р.
 Версія для друку

м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичну роботу з працівниками охороняємого об’єкта ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» на випадок виявлення небезпечних знахідок

Опубліковано: 11.01.2018, 16:56

DSC_0145.JPGВибухонебезпечні предмети можуть знаходитись в лісах та парках, річках та ставках, будівлях та підвалах. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять  звичайні громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках.

Саме тому, інспекторський склад 15 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Дніпропетровській області з охорони об’єктів 11 січня 2018 року вкотре нагадав працівникам  публічного акціонерного товариства «ДНІПРОАЗОТ»: дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. У ході бесіди рятувальники закликали усіх присутніх розповідати своїм дітям про ту небезпеку, яку приховують у собі вибухові пристрої та навчати правилам поведінки у разі виявлення небезпечної знахідки. Рятувальники наголосили, що під час виявлення підозрілого предмету, категорично забороняється торкатися і пересувати його, заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Під час профілактичної роботи   рятувальники проводять заняття з перевірки дій працівників підприємства у разі виникнення пожежі, або іншої надзвичайної ситуації та навчають правилам пожежної безпеки.


   
Останні новини
7 Грудня20:39 Синельниківський район: надзвичайники спільно з волонтерами нагадали людям правила пожежної безпеки в побуті
7 Грудня20:33 Психологами проведено групову роботу з керівниками управлінь, відділів та секторів
7 Грудня20:30 м. Першотравенськ: рятувальники навчають населення як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету
7 Грудня20:25 м. Дніпро: інформаційно-профілактична робота серед жителів міста на теми: «Безпека у побуті та вибухонебезпечні предмети!»
7 Грудня20:17 м.Дніпро: співробітники ДСНС навчали школярів основам життєдіяльності
7 Грудня20:12 Дніпро: фахівці Служби порятунку провели з дошкільнятами урок безпеки
7 Грудня20:06 м. Кам’янське: проведено спільний профілактичний рейд в висотному житловому будинку Лівобережної частини міста
7 Грудня20:04 м. Кривий Ріг: рятувальники продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу
7 Грудня19:21 Верхньодніпровський район: рятувальники провели захід з безпеки життєдіяльності в дитячому садку
7 Грудня17:16 У Дніпропетровській області на базі навчального пункту розпочались навчально-методичні збори (ФОТО.ВІДЕО)
7 Грудня15:52 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
7 Грудня11:50 м. Нікополь: фахівці Служби порятунку "101" провели профілактичний рейд у школі
7 Грудня11:43 м. Кам’янське : рятувальники провели профілактичну бесіду з трудовим колективом підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС»
7 Грудня11:19 м. Павлоград: надзвичайники нагадали людям похилого віку про дотримання правил пожежної безпеки в побуті
7 Грудня11:11 смт. Кринички: рятувальники провели практичне тренування з рятувальних робіт на водних об’єктах
Останні новини