Головна Останні новини10 Січня, 2018р.
 Версія для друку

м. Дніпро: рятувальники нагадали школярам бути обережними під час канікул, а батькам – пильними

Опубліковано: 10.01.2018, 16:47

dnepr2.jpg10-го січня фахівці Служби порятунку «101» 2-ої та 18-ої державних пожежно-рятувальних частин 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській  області здійснили інформаційно-профілактичну роботу серед жителів висотних будинків та будинків підвищеної поверховості на території Центрального та Індустріального районів міста Дніпро з питань попередження травмування та загибелі дітей.

Під час інформаційно-профілактичної роботи інспектори провели інструктажі серед дорослих з застереженнями щоб ті виховували у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, пильнували, щоб до рук дитини не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети. Нагадали, щоб батьки обов’язково проводили із малечою бесіди про правила безпечної поведінки вдома, роз’яснювали  їм елементарні правила пожежної безпеки, та не залишали молодше покоління без нагляду під час прогулянок. Зустрічаючи школярів запитували, яких правил безпеки вони дотримуються та доповнювали їхні знання своїми розповідями.

Шановні дорослі! Пам`ятайте, що залишені без нагляду дітлахи часто потрапляють в небезпеку. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя та будьте пильними.  А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

dnepr1.jpgdnepr3.jpg


   
Останні новини
18 Січня17:23 м. Покров: рятувальники здійснили перевірку стаціонарних пунктів обігріву
18 Січня17:12 м. Кам’янське: рятувальники 15 ДПРЧ 2 ДПРЗ взяли участь у робочій нараді щодо підведення підсумків роботи за 2017 рік на охороняємому об’єкті ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»
18 Січня17:07 м. Вільногірськ: попередження людей у зв’язку з ускладненням погодних умов
18 Січня17:01 м. Синельникове: проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з мешканцями міста
18 Січня16:42 Магдалинівський район: продовжується робота щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі
18 Січня14:28 Апостолівський район: рятувальники спільно з представниками поліції та органів влади закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті
18 Січня14:25 м. Марганець: профілактична робота у житловому секторі
18 Січня14:21 м. Кам’янське : до рятувальників завітали школярі на екскурсію
18 Січня12:12 Дніпропетровська область: рятувальники готові до забезпечення святкування Водохреща
17 Січня15:51 Синельниківський район: рятувальники нагадали рибалкам правила поведінки на кризі
17 Січня12:58 м. Покров: рятувальники зустрілися з учнями старших класів Загальноосвітнього ліцею
17 Січня12:49 Петриківський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання на зимових водоймах
17 Січня12:46 м. Кам’янське : рятувальники провели профілактичну бесіду з трудовим колективом
17 Січня11:43 Оксана Легкоступ: «Я пишаюсь, що належу до когорти рятувальників»
17 Січня11:41 м. Павлоград: рятувальники провели заняття в реабілітаційному центрі щодо небезпеки перебування на зимових водоймищах
Останні новини