Головна Останні новини15 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

м. Нікополь: психолог провів тренінги з працівниками державних установ та волонтерами

Опубліковано: 15.12.2017, 11:27

psiholog.jpgОстаннім часом все більш гостро постає проблема попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Поряд з цим, не менш гострою є проблема людського фактору, тобто життя та здоров’я людей, що стають заручниками надзвичайних ситуацій. Зростає занепокоєння про психічний стан населення після перебування у надзвичайній ситуації та все більш актуальним стає надання психологічної допомоги населенню, що постраждало внаслідок надзвичайних ситуацій.

З метою навчання основним правилам та принципам надання першої психологічної допомоги, психологом Нікопольської оперативної зони, за сприянням Міжнародного Медичного Корпусу в Україні та у рамках проекту «Налагодження психосоціальної підтримки та забезпечення психічного здоров’я в Україні» згідно вимог міжнародних стандартів, проведено тренінгові заняття в яких взяли участь співробітники ДСНС, працівники державних установ та волонтерських організацій.

В ході занять учасників ознайомлено з факторами, які впливають на реагування на кризові події, принципами першої психологічної допомоги. Метою проведення було навчання методам первинної оцінки стану людей які пережили стресову ситуацію, навичкам ефективної комунікації під час надання допомоги та підвищення стресостійкості серед співробітників установ.

Тренінгові заняття пройшли успішно, учасники отримали нові знання та навички, які у подальшому зможуть застосовувати у власній роботі.


   
Останні новини
18 Жовтня19:19 Широківський район: рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями району
18 Жовтня18:45 Юр’ївський район: проведено спеціальні об’єктові тренування на промисловому майданчику АТ «Укртрансгаз»
18 Жовтня18:15 Дніпропетровська область: проведено перевірку готовності регіональної мобільної групи реагування (ВІДЕО)
18 Жовтня17:23 м. Тернівка: психологом проведено вивчення соціально-психологічного клімату в підрозділі ДСНС
18 Жовтня16:57 м. Кривий Ріг: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми
18 Жовтня16:56 м. Кам’янське: в рамках проведення командно-штабних навчань рятувальники ліквідували умовний витік хлору на дільниці очисних споруд «Міськводоканалу» (ФОТО, ВІДЕО)
18 Жовтня16:28 м. Покров: співробітники ДСНС попередили мешканців про заборону спалювання сухої рослинності
18 Жовтня12:15 м. Кривий Ріг: з рятувальниками проведено заняття щодо особливостей надання першої психологічної допомоги населенню
18 Жовтня11:26 Нікопольський район: проведено профілактичний рейд у житловому секторі
17 Жовтня19:48 В Солонянському районі та місті Павлоград відбулись навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій в особливий період (ФОТО, ВІДЕО)
17 Жовтня15:04 м. Жовті Води: рятувальники нагадали населенню про безпеку у побуті
17 Жовтня14:05 Широківський район: співробітники ДСНС піклуються про стан пожежної безпеки домівок мешканців району
17 Жовтня13:43 Магдалинівський район: рятувальники провели профілактичну роботу серед населення
16 Жовтня18:09 Томаківський район: рятувальники разом з акторами навчали дітей правилам безпечної життєдіяльності
16 Жовтня16:57 м. Кривий Ріг: рятувальники разом з іншими екстреними службами міста провели тактичне навчання в торгівельно-розважальному комплексі
Останні новини