Головна Останні новини12 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Петриківський район: рятувальники та правоохоронці продовжують рейдові відпрацювання в лісових масивах та місць відпочинку на воді

Опубліковано: 12.08.2017, 21:49

В Петриківському районі рятувальниками та працівниками національної поліції спільно з представниками Держлісгоспу постійно проводиться роз’яснювальна робота під час рейдових профілактичних відпрацювань, але з тривалою спекою та вихідними днями в Петриківському районі не виключається ризик щодо збільшення пожеж в природних екосистемах та лісових масивах. У вихідні дні переважна більшість громадян виїжджають до лісових масивів та природних екосистем, котрі розташовані поруч з водоймами аби відпочити та провести своє дозвілля.

Тож, аби запобігти виникненню пожеж в природних екосистемах та лісових насадженнях, 12 серпня рейдовою групою Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з сектором превенції Петриківського відділення поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та працівниками Держлісгоспу продовжуються проведення рейдових профілактичних відпрацювань, цього разу рейдова група завітала до лісового масиву Курилівського лісництва ДП «Дніпродзержинський лісгосп».

Під час проведення рейдового відпрацювання відвідувачам лісових зон було роз’яснено про можливу небезпеку внаслідок порушень правил пожежної безпеки та надано усні рекомендації не розводити багаття поблизу із сухою рослинністю й нагадали про заборону самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Також під час проведення заходу рейдовою групою було встановлено факт наявності мінералізованих та захисних смуг, наявність заборонних та попереджувальних знаків щодо заборони в'їзду в лісові масиви.

Також рейдовою групою було здійснено виїзд до стихійних місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, а саме на кар’єр з видобутку піску в с. Єлизаветівка, яке в народі йменується «Голубе озеро». З початку 2017 року на зазначеній водоймі загинуло двоє осіб одна з яких дитина, і навіть на сьогоднішній день рейдова група встановила факт наявності великої кількості громадян, що відпочивають на зазначеній штучній водоймі.

Тож аби донести до свідомості громадян усю небезпеку котра може їх спіткати та не допустити випадків загибелі та травмування людей на стихійній водоймі, рейдовою групою було розповсюджено знаки безпеки, щодо заборони купання та інформаційні листівки, щодо правил безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги постраждалим.

В ході рейдових профілактичних відпрацювань відпочиваючим та відвідувачам було вручено тематичні пам’ятки та листівки на теми: «На воді відпочивай з розумом» та «Бережіть ліс від вогню».

            Рятувальники та працівники національної поліції сподіваються, що до доведеної інформації громадяни поставляться з відповідальністю та усвідомлять всі можливі наслідки нехтування правилами пожежної безпеки та правилами безпечної поведінки на водних об’єктах, що у свою чергу допоможе запобігти пожежам в природних екосистемах та запобігти травмуванню й загибелі людей під час  відпочинку на воді.

IMG_101615.jpgIMG_102915.jpgIMG_103018.jpgIMG_131651.jpg


   
Останні новини
23 Березня19:09 м. Марганець: рятувальники завітали до дітей
23 Березня17:08 П’ятихатський район: проведення районного етапу ДЮП-2018
23 Березня15:44 Синельниківський район: співробітники ДСНС провели просвітницький захід, щодо дій у разі виявлення підозрілих предметів
23 Березня15:42 м. Дніпро: проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності Дніпровської оперативної зони
23 Березня15:11 В Головному управлінні пройшов І-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Рятувальник - професія героїчна»
23 Березня13:19 м. Дніпро: вчителі 134 школи навчились надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях (ВІДЕО ГУ)
23 Березня11:56 Томаківський район: проведення профілактичного рейд у в організаціях селища
23 Березня10:59 м. Покров: рятувальники з’ясовували обізнаність громадян в питаннях пожежної безпеки
22 Березня16:24 м. Жовті Води: рятувальники попереджають населення про виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загибеллю людей
22 Березня15:45 м. Кривий Ріг: рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної безпеки у житловому секторі
22 Березня15:34 м. Новомосковськ: Рятувальники продовжують нагадувати мешканцями міста основи безпеки життєдіяльності
22 Березня14:52 м. Павлоград: проведено заняття з диспетчерським складом Західно-Донбаської оперативної зони
22 Березня14:08 м. Покров: рятувальники спільно з волонтерами навчали як уникнути пожеж в побуті та нагадували про небезпеку бурульок
22 Березня11:51 Першотравенськ: інспекторський склад провів роз’яснювальну роботу з парафіянами та працівниками культових споруд міста
22 Березня10:41 Петриківський район: Рятувальниками проведено комплекс профілактичних заходів у житловому секторі
Останні новини