Головна Останні новини12 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Петриківський район: рятувальники та правоохоронці продовжують рейдові відпрацювання в лісових масивах та місць відпочинку на воді

Опубліковано: 12.08.2017, 21:49

В Петриківському районі рятувальниками та працівниками національної поліції спільно з представниками Держлісгоспу постійно проводиться роз’яснювальна робота під час рейдових профілактичних відпрацювань, але з тривалою спекою та вихідними днями в Петриківському районі не виключається ризик щодо збільшення пожеж в природних екосистемах та лісових масивах. У вихідні дні переважна більшість громадян виїжджають до лісових масивів та природних екосистем, котрі розташовані поруч з водоймами аби відпочити та провести своє дозвілля.

Тож, аби запобігти виникненню пожеж в природних екосистемах та лісових насадженнях, 12 серпня рейдовою групою Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з сектором превенції Петриківського відділення поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та працівниками Держлісгоспу продовжуються проведення рейдових профілактичних відпрацювань, цього разу рейдова група завітала до лісового масиву Курилівського лісництва ДП «Дніпродзержинський лісгосп».

Під час проведення рейдового відпрацювання відвідувачам лісових зон було роз’яснено про можливу небезпеку внаслідок порушень правил пожежної безпеки та надано усні рекомендації не розводити багаття поблизу із сухою рослинністю й нагадали про заборону самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Також під час проведення заходу рейдовою групою було встановлено факт наявності мінералізованих та захисних смуг, наявність заборонних та попереджувальних знаків щодо заборони в'їзду в лісові масиви.

Також рейдовою групою було здійснено виїзд до стихійних місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, а саме на кар’єр з видобутку піску в с. Єлизаветівка, яке в народі йменується «Голубе озеро». З початку 2017 року на зазначеній водоймі загинуло двоє осіб одна з яких дитина, і навіть на сьогоднішній день рейдова група встановила факт наявності великої кількості громадян, що відпочивають на зазначеній штучній водоймі.

Тож аби донести до свідомості громадян усю небезпеку котра може їх спіткати та не допустити випадків загибелі та травмування людей на стихійній водоймі, рейдовою групою було розповсюджено знаки безпеки, щодо заборони купання та інформаційні листівки, щодо правил безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги постраждалим.

В ході рейдових профілактичних відпрацювань відпочиваючим та відвідувачам було вручено тематичні пам’ятки та листівки на теми: «На воді відпочивай з розумом» та «Бережіть ліс від вогню».

            Рятувальники та працівники національної поліції сподіваються, що до доведеної інформації громадяни поставляться з відповідальністю та усвідомлять всі можливі наслідки нехтування правилами пожежної безпеки та правилами безпечної поведінки на водних об’єктах, що у свою чергу допоможе запобігти пожежам в природних екосистемах та запобігти травмуванню й загибелі людей під час  відпочинку на воді.

IMG_101615.jpgIMG_102915.jpgIMG_103018.jpgIMG_131651.jpg


   
Останні новини
15 Грудня16:44 Рятувальники Нікопольської оперативної допомоги пройшли навчання з першої допомоги
15 Грудня15:51 м. Нікополь: рятувальники провели інструктаж з мешканцями модульного містечка
15 Грудня15:02 м. Дніпро: відбувся турнір з настільного тенісу серед оперативних зон
15 Грудня13:13 Рятувальники посіли друге загальнокомандне місце за програмою змагань «Динаміада-2017»
15 Грудня11:27 м. Нікополь: психолог провів тренінги з працівниками державних установ та волонтерами
14 Грудня16:03 На Дніпропетровщині рятувальники області вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня15:42 Апостолівський район: проведення тактичних навчань в Зеленодольському центрі позашкільної роботи
14 Грудня15:13 м. Покров: рятувальники застерігають громадян не допускати пожеж
14 Грудня14:48 м. Павлоград: рятувальники прийняли участь у заході до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
14 Грудня14:44 Царичанський район: вогнеборці проведено зустріч з працівниками державних установ
14 Грудня14:06 м. Нікополь: проводяться заняття з надання домедичної підготовки
13 Грудня17:29 П’ятихатський район: практичні заняття рятувальників з працівниками державної установи
13 Грудня17:20 Апостолівський район: триває профілактична робота щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті
13 Грудня17:12 Дніпропетровська область: рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО, ВІДЕО)
13 Грудня17:11 м. Дніпро: рятувальники Індустріального району провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» серед школярів
Останні новини