Головна Останні новини12 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Петриківський район: рятувальники та правоохоронці продовжують рейдові відпрацювання в лісових масивах та місць відпочинку на воді

Опубліковано: 12.08.2017, 21:49

В Петриківському районі рятувальниками та працівниками національної поліції спільно з представниками Держлісгоспу постійно проводиться роз’яснювальна робота під час рейдових профілактичних відпрацювань, але з тривалою спекою та вихідними днями в Петриківському районі не виключається ризик щодо збільшення пожеж в природних екосистемах та лісових масивах. У вихідні дні переважна більшість громадян виїжджають до лісових масивів та природних екосистем, котрі розташовані поруч з водоймами аби відпочити та провести своє дозвілля.

Тож, аби запобігти виникненню пожеж в природних екосистемах та лісових насадженнях, 12 серпня рейдовою групою Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з сектором превенції Петриківського відділення поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та працівниками Держлісгоспу продовжуються проведення рейдових профілактичних відпрацювань, цього разу рейдова група завітала до лісового масиву Курилівського лісництва ДП «Дніпродзержинський лісгосп».

Під час проведення рейдового відпрацювання відвідувачам лісових зон було роз’яснено про можливу небезпеку внаслідок порушень правил пожежної безпеки та надано усні рекомендації не розводити багаття поблизу із сухою рослинністю й нагадали про заборону самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Також під час проведення заходу рейдовою групою було встановлено факт наявності мінералізованих та захисних смуг, наявність заборонних та попереджувальних знаків щодо заборони в'їзду в лісові масиви.

Також рейдовою групою було здійснено виїзд до стихійних місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, а саме на кар’єр з видобутку піску в с. Єлизаветівка, яке в народі йменується «Голубе озеро». З початку 2017 року на зазначеній водоймі загинуло двоє осіб одна з яких дитина, і навіть на сьогоднішній день рейдова група встановила факт наявності великої кількості громадян, що відпочивають на зазначеній штучній водоймі.

Тож аби донести до свідомості громадян усю небезпеку котра може їх спіткати та не допустити випадків загибелі та травмування людей на стихійній водоймі, рейдовою групою було розповсюджено знаки безпеки, щодо заборони купання та інформаційні листівки, щодо правил безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги постраждалим.

В ході рейдових профілактичних відпрацювань відпочиваючим та відвідувачам було вручено тематичні пам’ятки та листівки на теми: «На воді відпочивай з розумом» та «Бережіть ліс від вогню».

            Рятувальники та працівники національної поліції сподіваються, що до доведеної інформації громадяни поставляться з відповідальністю та усвідомлять всі можливі наслідки нехтування правилами пожежної безпеки та правилами безпечної поведінки на водних об’єктах, що у свою чергу допоможе запобігти пожежам в природних екосистемах та запобігти травмуванню й загибелі людей під час  відпочинку на воді.

IMG_101615.jpgIMG_102915.jpgIMG_103018.jpgIMG_131651.jpg


   
Останні новини
20 Жовтня16:40 м. Кам’янське: рятувальники провели екскурсію пожежно-рятувальним підрозділом для учениць ліцею та середньої загальноосвітньої школи
20 Жовтня16:35 Синельниківський район: працівники Служби Порятунку нагадали людям правила пожежної безпеки в побуті
20 Жовтня16:06 м. Павлоград: рятувальники провели профілактичні бесіди в школі та вулицями міста
20 Жовтня15:32 м.Верхньодніпровськ: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з мешканцями села Дніпровокам’янка
20 Жовтня15:16 м. Кам’янське: рятувальники взяли участь у Дні пожежної безпеки в дошкільному навчальному закладі
20 Жовтня15:00 м. Дніпро: інформаційно-роз’яснювальна робота з працівниками Дніпропетровського обласного лабораторного центру
20 Жовтня14:58 м. Дніпро: інспекторський склад провів профілактичну роз’яснювальну роботу з дошкільнятами
20 Жовтня14:54 Дніпровський район: проведені показові практично-тренувальні заняття евакуації учнів
20 Жовтня14:39 м. Кам’янське: вогнеборці провели екскурсію для школярів підрозділом ДСНС міста
20 Жовтня14:32 м. Кам’янське: рятувальники познайомили дошкільнят із пожежно- рятувальною справою
20 Жовтня12:52 м.Жовті Води: рятувальники провели практичні заняття у навчальному закладі
20 Жовтня12:31 Томаківський район: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Жовтня10:55 м. Новомосковськ: в дошкільному навчальному закладі рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 Жовтня10:45 м. Першотравенськ: учні ліцею відпрацювали дії при виникненні терористичного акту
19 Жовтня17:34 Царичанський район: проведено навчальну евакуацію дітей в загальноосвітній школі та дитячому садочку
Останні новини