Головна Останні новини12 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Петриківський район: рятувальники та правоохоронці продовжують рейдові відпрацювання в лісових масивах та місць відпочинку на воді

Опубліковано: 12.08.2017, 21:49

В Петриківському районі рятувальниками та працівниками національної поліції спільно з представниками Держлісгоспу постійно проводиться роз’яснювальна робота під час рейдових профілактичних відпрацювань, але з тривалою спекою та вихідними днями в Петриківському районі не виключається ризик щодо збільшення пожеж в природних екосистемах та лісових масивах. У вихідні дні переважна більшість громадян виїжджають до лісових масивів та природних екосистем, котрі розташовані поруч з водоймами аби відпочити та провести своє дозвілля.

Тож, аби запобігти виникненню пожеж в природних екосистемах та лісових насадженнях, 12 серпня рейдовою групою Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з сектором превенції Петриківського відділення поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та працівниками Держлісгоспу продовжуються проведення рейдових профілактичних відпрацювань, цього разу рейдова група завітала до лісового масиву Курилівського лісництва ДП «Дніпродзержинський лісгосп».

Під час проведення рейдового відпрацювання відвідувачам лісових зон було роз’яснено про можливу небезпеку внаслідок порушень правил пожежної безпеки та надано усні рекомендації не розводити багаття поблизу із сухою рослинністю й нагадали про заборону самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Також під час проведення заходу рейдовою групою було встановлено факт наявності мінералізованих та захисних смуг, наявність заборонних та попереджувальних знаків щодо заборони в'їзду в лісові масиви.

Також рейдовою групою було здійснено виїзд до стихійних місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, а саме на кар’єр з видобутку піску в с. Єлизаветівка, яке в народі йменується «Голубе озеро». З початку 2017 року на зазначеній водоймі загинуло двоє осіб одна з яких дитина, і навіть на сьогоднішній день рейдова група встановила факт наявності великої кількості громадян, що відпочивають на зазначеній штучній водоймі.

Тож аби донести до свідомості громадян усю небезпеку котра може їх спіткати та не допустити випадків загибелі та травмування людей на стихійній водоймі, рейдовою групою було розповсюджено знаки безпеки, щодо заборони купання та інформаційні листівки, щодо правил безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги постраждалим.

В ході рейдових профілактичних відпрацювань відпочиваючим та відвідувачам було вручено тематичні пам’ятки та листівки на теми: «На воді відпочивай з розумом» та «Бережіть ліс від вогню».

            Рятувальники та працівники національної поліції сподіваються, що до доведеної інформації громадяни поставляться з відповідальністю та усвідомлять всі можливі наслідки нехтування правилами пожежної безпеки та правилами безпечної поведінки на водних об’єктах, що у свою чергу допоможе запобігти пожежам в природних екосистемах та запобігти травмуванню й загибелі людей під час  відпочинку на воді.

IMG_101615.jpgIMG_102915.jpgIMG_103018.jpgIMG_131651.jpg


   
Останні новини
21 Серпня15:32 м. Нікополь: рятувальники провели рейд щодо дотримання пожежної безпеки в екосистемах міста
21 Серпня15:25 Широківський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи біля водойм
19 Серпня17:50 Петриківський район: рятувальники та національна поліція продовжують рейдові профілактичні відпрацювання
19 Серпня17:47 м. Покров: рятувальники проводять заходи з попередження пожеж в житловому секторі та природних екосистемах
19 Серпня17:44 Криворізький район: службами району проведено спільний рейд в екосистемах
19 Серпня17:39 Синельниківський район: проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота
18 Серпня14:25 м. Покров: рятувальники здійснили профілактичне патрулювання місць відпочинку на воді
17 Серпня16:02 м. Покров: рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням по недопущенню пожеж в екосистемах
17 Серпня15:11 м. Дніпро: розпочато навчально-методичний збір з випускниками вищих навчальних закладів 2017 року
17 Серпня14:54 Дніпропетровська область: з початку літа в області потонуло 29 осіб
16 Серпня17:57 Синельниківський район: проводиться профілактична робота з метою зменшення надзвичайних подій на водних об'єктах
16 Серпня17:47 Дніпровський район: проведені навчання на сміттєзвалищі
16 Серпня17:40 м. Дніпро: рятувальники Новокодацького району попереджають
16 Серпня14:17 м. Вільногірськ: рятувальники попереджають пожежі в побуті та природних екосистемах
16 Серпня14:14 м. Покров: рятувальники запобігають пожежам в екосистемах
Останні новини