Головна Останні новини12 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Петриківський район: рятувальники та правоохоронці продовжують рейдові відпрацювання в лісових масивах та місць відпочинку на воді

Опубліковано: 12.08.2017, 21:49

В Петриківському районі рятувальниками та працівниками національної поліції спільно з представниками Держлісгоспу постійно проводиться роз’яснювальна робота під час рейдових профілактичних відпрацювань, але з тривалою спекою та вихідними днями в Петриківському районі не виключається ризик щодо збільшення пожеж в природних екосистемах та лісових масивах. У вихідні дні переважна більшість громадян виїжджають до лісових масивів та природних екосистем, котрі розташовані поруч з водоймами аби відпочити та провести своє дозвілля.

Тож, аби запобігти виникненню пожеж в природних екосистемах та лісових насадженнях, 12 серпня рейдовою групою Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з сектором превенції Петриківського відділення поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та працівниками Держлісгоспу продовжуються проведення рейдових профілактичних відпрацювань, цього разу рейдова група завітала до лісового масиву Курилівського лісництва ДП «Дніпродзержинський лісгосп».

Під час проведення рейдового відпрацювання відвідувачам лісових зон було роз’яснено про можливу небезпеку внаслідок порушень правил пожежної безпеки та надано усні рекомендації не розводити багаття поблизу із сухою рослинністю й нагадали про заборону самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Також під час проведення заходу рейдовою групою було встановлено факт наявності мінералізованих та захисних смуг, наявність заборонних та попереджувальних знаків щодо заборони в'їзду в лісові масиви.

Також рейдовою групою було здійснено виїзд до стихійних місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, а саме на кар’єр з видобутку піску в с. Єлизаветівка, яке в народі йменується «Голубе озеро». З початку 2017 року на зазначеній водоймі загинуло двоє осіб одна з яких дитина, і навіть на сьогоднішній день рейдова група встановила факт наявності великої кількості громадян, що відпочивають на зазначеній штучній водоймі.

Тож аби донести до свідомості громадян усю небезпеку котра може їх спіткати та не допустити випадків загибелі та травмування людей на стихійній водоймі, рейдовою групою було розповсюджено знаки безпеки, щодо заборони купання та інформаційні листівки, щодо правил безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги постраждалим.

В ході рейдових профілактичних відпрацювань відпочиваючим та відвідувачам було вручено тематичні пам’ятки та листівки на теми: «На воді відпочивай з розумом» та «Бережіть ліс від вогню».

            Рятувальники та працівники національної поліції сподіваються, що до доведеної інформації громадяни поставляться з відповідальністю та усвідомлять всі можливі наслідки нехтування правилами пожежної безпеки та правилами безпечної поведінки на водних об’єктах, що у свою чергу допоможе запобігти пожежам в природних екосистемах та запобігти травмуванню й загибелі людей під час  відпочинку на воді.

IMG_101615.jpgIMG_102915.jpgIMG_103018.jpgIMG_131651.jpg


   
Останні новини
20 Липня17:52 У Головному управлінні за підтримки «ООН Жінки»обговорили гендерну політику в інформаційній діяльності Служби порятунку
20 Липня15:44 Верхньодніпровський район: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил поведінки в екосистемах
20 Липня15:36 м. Покров: рятувальники доносили до свідомості громадян правила пожежної безпеки в побуті
20 Липня12:03 Апостолівський район: фахівці Служби порятунку провели рейд на пляжі
20 Липня11:37 м. Кам’янське : рятувальники провели профілактичну бесіду з трудовим колективом ПрАТ «ЮЖКОКС»
19 Липня17:04 м. Дніпро: відбулась нарада з питань забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти області
19 Липня15:53 м. Першотравенськ: психологом проведено вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення у підрозділах
19 Липня10:49 м. Дніпро: інспекторський склад провів інформаційно-роз’яснювальну роботу
18 Липня17:07 Інформація для кандидатів на службу цивільного захисту
18 Липня14:05 Дніпро: рятувальники провели спеціальну підготовку з працівниками Місцевої пожежної команди
18 Липня13:59 м. Тернівка: рятувальники продовжують проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням
18 Липня13:56 м. Дніпро: сумісний рейд інспекторів Служби порятунку та представників Національної поліції на пляжі міста
18 Липня13:52 м. Покров: рятувальники систематично проводять агітаційну роботу в житловому секторі
17 Липня18:12 Криворізький район: рятувальники закликають не провокувати пожежі в екосистемах
17 Липня16:59 Синельниківський район: фахівці ДСНС нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
Останні новини