Головна Останні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Криворізький район: рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочиваючими

Опубліковано: 11.08.2017, 14:52

krr1.jpg«Відпочиваючи влітку на природі та біля водоймищ, не забувайте про правила безпечної поведінки» - розповідали сьогодні, 11 серпня, рятувальники Криворізького районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, відпочиваючим на Карачунівському водосховищі.

Уміння триматися на воді – запорука безпеки.  Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та задоволення, але й джерелом небезпеки для життя людини. Зазвичай гинуть тi, хто порушує правила безпеки на воді. Пам’ятайте, що на рiчцi є течія. Дно річки може бути замуленим. Вода у ставках стояча, тобто більш забруднена, ніж у річках, i це може спричинити зараження при купанні. Рятувальники  роз’яснили  як діяти, щоб допомогти потопаючому, основи надання першої медичної допомоги потерпілому.   Також фахівці нагадали правила безпечного поводження поблизу води. Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не купайтеся напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана. На рівнинних річках є багато ям і вирів, вони підступно чатують біля піщаних кіс, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти. Дно і береги водойм можуть бути кам’янисті, тому при пірнанні чи падінні можна отримати травми.

krr2.jpgСпівробітники «служби порятунку» дуже часто зустрічаються з проблемою недотримання правил пожежної безпеки під час відвідування людьми екосистем (лісові масиви, лісопосадки, сади, парки, сквери).

Під час зустрічей з населенням рятувальники розповіли громадянам про прості правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися під час перебування на природі, та як діяти при виявленні перших ознак загоряння.

Шановні відпочиваючі! Будьте обережні та у випадку небезпеки телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!


   
Останні новини
15 Грудня16:44 Рятувальники Нікопольської оперативної допомоги пройшли навчання з першої допомоги
15 Грудня15:51 м. Нікополь: рятувальники провели інструктаж з мешканцями модульного містечка
15 Грудня15:02 м. Дніпро: відбувся турнір з настільного тенісу серед оперативних зон
15 Грудня13:13 Рятувальники посіли друге загальнокомандне місце за програмою змагань «Динаміада-2017»
15 Грудня11:27 м. Нікополь: психолог провів тренінги з працівниками державних установ та волонтерами
14 Грудня16:03 На Дніпропетровщині рятувальники області вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня15:42 Апостолівський район: проведення тактичних навчань в Зеленодольському центрі позашкільної роботи
14 Грудня15:13 м. Покров: рятувальники застерігають громадян не допускати пожеж
14 Грудня14:48 м. Павлоград: рятувальники прийняли участь у заході до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
14 Грудня14:44 Царичанський район: вогнеборці проведено зустріч з працівниками державних установ
14 Грудня14:06 м. Нікополь: проводяться заняття з надання домедичної підготовки
13 Грудня17:29 П’ятихатський район: практичні заняття рятувальників з працівниками державної установи
13 Грудня17:20 Апостолівський район: триває профілактична робота щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті
13 Грудня17:12 Дніпропетровська область: рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО, ВІДЕО)
13 Грудня17:11 м. Дніпро: рятувальники Індустріального району провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» серед школярів
Останні новини