Головна Останні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: рятувальники розповіли про ситуацію з пожежами в природних екосистемах на території області

Опубліковано: 19.06.2017, 17:13

19 червня в інформаційDSC_0521.JPGному агентстві “Мост-Дніпро” відбулась прес-конференція, у якій прийняв участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Кудрявцев. Тема прес-конференції: «У Дніпропетровській області оголошено найвищий клас пожежної небезпеки. Ситуація з лісовими пожежами в регіоні. Прогноз погоди на найближчий тиждень».

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак повідомив, що 21-23 червня на території Дніпропетровської області очікуються короткочасні дощі з грозами.

"12-18 червня на території Дніпропетровської області пройшли дощі з грозами, але не в усіх районах. Тому і рівень пожежної небезпеки на різних територіях різний. В основному - 2-й і 3-й, але є і 5-й рівень, найвищий”.

“В усіх підрозділах відомства ще раз перевірено готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, узгоджено поміж виконавцями комплексні оперативною-мобілізаційні плани ліквідації можливих загорянь, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів”, - зазначив начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області Дмитро Кудрявцев повідомив, що з початку поточного року на сьогоднішній день в області сталося 4294 пожежі.

“Станом за аналогічний період минулого року зареєстровано 2443 пожежі. Це зростання майже на 75 відсотків. Збільшилась і кількість загиблих на пожежах. Цього року загинуло 92 людини, у минулому - 83. З початку пожежонебезпечного періоду на території області вже виникло 2338 пожеж в екосистемах, з них: 82 лісові пожежі, 2556 пожеж на відкритих ділянках місцевості, смітниках та сміттєзвалищах, загальна площа цих пожеж склала 791,8 га. Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах залишаються випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки, перебуваючи в лісових масивах та порушення правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт", - сказав він.

Дмитро Кудрявцев нагадав, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі категорично забороняється! За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо у хвойному лісі. Забороняється розпалювати багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи. Пожежну небезпеку становлять і старі пні та сушняк. Також, слід дуже пильно наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

 


   
Останні новини
19 Серпня17:50 Петриківський район: рятувальники та національна поліція продовжують рейдові профілактичні відпрацювання
19 Серпня17:47 м. Покров: рятувальники проводять заходи з попередження пожеж в житловому секторі та природних екосистемах
19 Серпня17:44 Криворізький район: службами району проведено спільний рейд в екосистемах
19 Серпня17:39 Синельниківський район: проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота
18 Серпня14:25 м. Покров: рятувальники здійснили профілактичне патрулювання місць відпочинку на воді
17 Серпня16:02 м. Покров: рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням по недопущенню пожеж в екосистемах
17 Серпня15:11 м. Дніпро: розпочато навчально-методичний збір з випускниками вищих навчальних закладів 2017 року
17 Серпня14:54 Дніпропетровська область: з початку літа в області потонуло 29 осіб
16 Серпня17:57 Синельниківський район: проводиться профілактична робота з метою зменшення надзвичайних подій на водних об'єктах
16 Серпня17:47 Дніпровський район: проведені навчання на сміттєзвалищі
16 Серпня17:40 м. Дніпро: рятувальники Новокодацького району попереджають
16 Серпня14:17 м. Вільногірськ: рятувальники попереджають пожежі в побуті та природних екосистемах
16 Серпня14:14 м. Покров: рятувальники запобігають пожежам в екосистемах
15 Серпня17:48 ​м. Кам’янське: рятувальники провели профілактичний рейд щодо упередження виникнення пожеж у природних екосистемах
15 Серпня17:25 Томаківський район: керівний склад районного сектору взяв участь у позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС
Останні новини