Головна Останні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: рятувальники розповіли про ситуацію з пожежами в природних екосистемах на території області

Опубліковано: 19.06.2017, 17:13

19 червня в інформаційDSC_0521.JPGному агентстві “Мост-Дніпро” відбулась прес-конференція, у якій прийняв участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Кудрявцев. Тема прес-конференції: «У Дніпропетровській області оголошено найвищий клас пожежної небезпеки. Ситуація з лісовими пожежами в регіоні. Прогноз погоди на найближчий тиждень».

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак повідомив, що 21-23 червня на території Дніпропетровської області очікуються короткочасні дощі з грозами.

"12-18 червня на території Дніпропетровської області пройшли дощі з грозами, але не в усіх районах. Тому і рівень пожежної небезпеки на різних територіях різний. В основному - 2-й і 3-й, але є і 5-й рівень, найвищий”.

“В усіх підрозділах відомства ще раз перевірено готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, узгоджено поміж виконавцями комплексні оперативною-мобілізаційні плани ліквідації можливих загорянь, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів”, - зазначив начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області Дмитро Кудрявцев повідомив, що з початку поточного року на сьогоднішній день в області сталося 4294 пожежі.

“Станом за аналогічний період минулого року зареєстровано 2443 пожежі. Це зростання майже на 75 відсотків. Збільшилась і кількість загиблих на пожежах. Цього року загинуло 92 людини, у минулому - 83. З початку пожежонебезпечного періоду на території області вже виникло 2338 пожеж в екосистемах, з них: 82 лісові пожежі, 2556 пожеж на відкритих ділянках місцевості, смітниках та сміттєзвалищах, загальна площа цих пожеж склала 791,8 га. Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах залишаються випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки, перебуваючи в лісових масивах та порушення правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт", - сказав він.

Дмитро Кудрявцев нагадав, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі категорично забороняється! За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо у хвойному лісі. Забороняється розпалювати багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи. Пожежну небезпеку становлять і старі пні та сушняк. Також, слід дуже пильно наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

 


   
Останні новини
27 Червня11:23 Рятувальники Дніпра отримали новий бойовий одяг від міського голови
27 Червня11:05 Широківський район: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу з населенням
27 Червня10:55 м. Дніпро: офіцерський склад провів профілактично-роз’яснювальну роботу
27 Червня10:50 м. Покров: рятувальники попереджали місцевих мешканців про небезпеку на воді
26 Червня18:03 м. Дніпро: відбувся міський етап змагань з пожежно-прикладного спорту
26 Червня16:21 м. Дніпро: в Головному управлінні відбулася зустріч з курсантами 3-х курсів
26 Червня14:58 Апостолівський район: відбулися тактико-спеціальні навчання на об’єкті зберігання та переробки сільсько-господарської продукції
26 Червня14:41 м. Зеленодольськ: рятувальники провели рейд у місцях відпочинку
26 Червня10:17 В Україні розпочалась підготовка до безпечних жнив
23 Червня17:44 м. Синельникове: проведено тактико-спеціальне навчання на хлібоприймальному підприємстві
23 Червня17:06 м. Покров: рятувальники та співробітники Національної поліції застерігають громадян
23 Червня16:55 м. Дніпро: у рамках програми «Безпечний район» пожежно-рятувальна частина отримала нове пожежно-рятувальне обладнання
23 Червня16:21 Софіївський район: рятувальники роз’яснюють громадянам правила безпеки під час відпочинку на воді
23 Червня16:00 м. Дніпро: рятувальники вживають заходів для того щоб літо пройшло безпечно для кожного
23 Червня14:52 Дніпропетровська область: відбулися змагання серед підрозділів Головного управління з стрільби кульової
Останні новини