Головна Останні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: рятувальники розповіли про ситуацію з пожежами в природних екосистемах на території області

Опубліковано: 19.06.2017, 17:13

19 червня в інформаційDSC_0521.JPGному агентстві “Мост-Дніпро” відбулась прес-конференція, у якій прийняв участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Кудрявцев. Тема прес-конференції: «У Дніпропетровській області оголошено найвищий клас пожежної небезпеки. Ситуація з лісовими пожежами в регіоні. Прогноз погоди на найближчий тиждень».

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак повідомив, що 21-23 червня на території Дніпропетровської області очікуються короткочасні дощі з грозами.

"12-18 червня на території Дніпропетровської області пройшли дощі з грозами, але не в усіх районах. Тому і рівень пожежної небезпеки на різних територіях різний. В основному - 2-й і 3-й, але є і 5-й рівень, найвищий”.

“В усіх підрозділах відомства ще раз перевірено готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, узгоджено поміж виконавцями комплексні оперативною-мобілізаційні плани ліквідації можливих загорянь, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів”, - зазначив начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області Дмитро Кудрявцев повідомив, що з початку поточного року на сьогоднішній день в області сталося 4294 пожежі.

“Станом за аналогічний період минулого року зареєстровано 2443 пожежі. Це зростання майже на 75 відсотків. Збільшилась і кількість загиблих на пожежах. Цього року загинуло 92 людини, у минулому - 83. З початку пожежонебезпечного періоду на території області вже виникло 2338 пожеж в екосистемах, з них: 82 лісові пожежі, 2556 пожеж на відкритих ділянках місцевості, смітниках та сміттєзвалищах, загальна площа цих пожеж склала 791,8 га. Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах залишаються випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки, перебуваючи в лісових масивах та порушення правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт", - сказав він.

Дмитро Кудрявцев нагадав, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі категорично забороняється! За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо у хвойному лісі. Забороняється розпалювати багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи. Пожежну небезпеку становлять і старі пні та сушняк. Також, слід дуже пильно наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

 


   
Останні новини
20 Квітня14:46 м. Новомосковськ: рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 Квітня14:33 м. Дніпро: рятувальники провели практичне тренування з евакуації учнів
20 Квітня14:26 Солонянський район: рятувальники навчали лікарів діям у разі виникнення пожежі
20 Квітня13:36 м. Нікополь: проведено практично-тренувальні заняття з евакуації учнів в загальноосвітньому закладі
20 Квітня13:00 м. Покров: рятувальники провели попереджувальні заходи із запобігання пожежам в екосистемах
19 Квітня21:35 м. Першотравенськ: проведено тактико-спеціальні навчання в торгівельно-розважальному центрі
19 Квітня21:30 м. Кам’янське: рятувальники провели заняття для новоприйнятого персоналу ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»
19 Квітня21:09 П’ятихатський район: сумісно з органами виконавчої влади перевірено об’єкти інфраструктури району
19 Квітня18:07 м. Павлоград: рятувальники провели інструктивно-профілактичні бесіди в центрі соціального обслуговування населення
19 Квітня18:00 Царичанський район: проведено фестиваль Дружин юних пожежних
19 Квітня17:47 м. Кривий Ріг: відбулися змагання відбулись змагання газодимозахисної служби
19 Квітня16:20 м. Дніпро: відбулись змагання на кращу ланку газодимозахисної служби
19 Квітня14:20 м. Дніпро: рятувальники провели практичне відпрацювання евакуаційних заходів(ВІДЕО)
19 Квітня14:04 м. Нікополь: рятувальниками проведено рейд щодо дотримання пожежної безпеки в екосистемах міста
19 Квітня12:18 Апостолівський район: проведено заняття з вихованцями ДНЗ «Тополька»
Останні новини