Головна Останні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: рятувальники розповіли про ситуацію з пожежами в природних екосистемах на території області

Опубліковано: 19.06.2017, 17:13

19 червня в інформаційDSC_0521.JPGному агентстві “Мост-Дніпро” відбулась прес-конференція, у якій прийняв участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Кудрявцев. Тема прес-конференції: «У Дніпропетровській області оголошено найвищий клас пожежної небезпеки. Ситуація з лісовими пожежами в регіоні. Прогноз погоди на найближчий тиждень».

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак повідомив, що 21-23 червня на території Дніпропетровської області очікуються короткочасні дощі з грозами.

"12-18 червня на території Дніпропетровської області пройшли дощі з грозами, але не в усіх районах. Тому і рівень пожежної небезпеки на різних територіях різний. В основному - 2-й і 3-й, але є і 5-й рівень, найвищий”.

“В усіх підрозділах відомства ще раз перевірено готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, узгоджено поміж виконавцями комплексні оперативною-мобілізаційні плани ліквідації можливих загорянь, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів”, - зазначив начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області Дмитро Кудрявцев повідомив, що з початку поточного року на сьогоднішній день в області сталося 4294 пожежі.

“Станом за аналогічний період минулого року зареєстровано 2443 пожежі. Це зростання майже на 75 відсотків. Збільшилась і кількість загиблих на пожежах. Цього року загинуло 92 людини, у минулому - 83. З початку пожежонебезпечного періоду на території області вже виникло 2338 пожеж в екосистемах, з них: 82 лісові пожежі, 2556 пожеж на відкритих ділянках місцевості, смітниках та сміттєзвалищах, загальна площа цих пожеж склала 791,8 га. Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах залишаються випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки, перебуваючи в лісових масивах та порушення правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт", - сказав він.

Дмитро Кудрявцев нагадав, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі категорично забороняється! За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо у хвойному лісі. Забороняється розпалювати багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи. Пожежну небезпеку становлять і старі пні та сушняк. Також, слід дуже пильно наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

 


   
Останні новини
19 Січня17:34 На Дніпропетровщині рятувальники слідкували за безпекою Водохреща
19 Січня14:37 м. Синельникове: фахівці Служби порятунку провели перевірку стаціонарного пункту обігріву
19 Січня14:28 м. Дніпро: 8 ДПРЗ провів роботу з відбору вступників до вищих навчальних закладів цивільного захисту
19 Січня14:22 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
19 Січня12:52 Криничанський район: проведено відпрацювання приватного житлового сектору
19 Січня12:39 м. Нікополь: психолог провів вивчення соціально-психологічного клімату
19 Січня11:56 м.Дніпро: Служба порятунку нагадала жителям Самарського району міста про правил безпеки вдома
19 Січня10:57 Петриківський район: рятувальники продовжують відпрацювання житлового сектору
18 Січня17:23 м. Покров: рятувальники здійснили перевірку стаціонарних пунктів обігріву
18 Січня17:12 м. Кам’янське: рятувальники 15 ДПРЧ 2 ДПРЗ взяли участь у робочій нараді щодо підведення підсумків роботи за 2017 рік на охороняємому об’єкті ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»
18 Січня17:07 м. Вільногірськ: попередження людей у зв’язку з ускладненням погодних умов
18 Січня17:01 м. Синельникове: проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з мешканцями міста
18 Січня16:42 Магдалинівський район: продовжується робота щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі
18 Січня14:28 Апостолівський район: рятувальники спільно з представниками поліції та органів влади закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті
18 Січня14:25 м. Марганець: профілактична робота у житловому секторі
Останні новини