Головна Останні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: рятувальники розповіли про ситуацію з пожежами в природних екосистемах на території області

Опубліковано: 19.06.2017, 17:13

19 червня в інформаційDSC_0521.JPGному агентстві “Мост-Дніпро” відбулась прес-конференція, у якій прийняв участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Кудрявцев. Тема прес-конференції: «У Дніпропетровській області оголошено найвищий клас пожежної небезпеки. Ситуація з лісовими пожежами в регіоні. Прогноз погоди на найближчий тиждень».

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак повідомив, що 21-23 червня на території Дніпропетровської області очікуються короткочасні дощі з грозами.

"12-18 червня на території Дніпропетровської області пройшли дощі з грозами, але не в усіх районах. Тому і рівень пожежної небезпеки на різних територіях різний. В основному - 2-й і 3-й, але є і 5-й рівень, найвищий”.

“В усіх підрозділах відомства ще раз перевірено готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, узгоджено поміж виконавцями комплексні оперативною-мобілізаційні плани ліквідації можливих загорянь, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів”, - зазначив начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Дніпропетровській області Дмитро Кудрявцев повідомив, що з початку поточного року на сьогоднішній день в області сталося 4294 пожежі.

“Станом за аналогічний період минулого року зареєстровано 2443 пожежі. Це зростання майже на 75 відсотків. Збільшилась і кількість загиблих на пожежах. Цього року загинуло 92 людини, у минулому - 83. З початку пожежонебезпечного періоду на території області вже виникло 2338 пожеж в екосистемах, з них: 82 лісові пожежі, 2556 пожеж на відкритих ділянках місцевості, смітниках та сміттєзвалищах, загальна площа цих пожеж склала 791,8 га. Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах залишаються випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки, перебуваючи в лісових масивах та порушення правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт", - сказав він.

Дмитро Кудрявцев нагадав, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі категорично забороняється! За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо у хвойному лісі. Забороняється розпалювати багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи. Пожежну небезпеку становлять і старі пні та сушняк. Також, слід дуже пильно наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

 


   
Останні новини
23 Жовтня11:02 м. Жовті Води: проведено практично-тренувальні заняття у закладі з масовим перебуванням дітей
20 Жовтня16:40 м. Кам’янське: рятувальники провели екскурсію пожежно-рятувальним підрозділом для учениць ліцею та середньої загальноосвітньої школи
20 Жовтня16:35 Синельниківський район: працівники Служби Порятунку нагадали людям правила пожежної безпеки в побуті
20 Жовтня16:06 м. Павлоград: рятувальники провели профілактичні бесіди в школі та вулицями міста
20 Жовтня15:32 м.Верхньодніпровськ: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з мешканцями села Дніпровокам’янка
20 Жовтня15:16 м. Кам’янське: рятувальники взяли участь у Дні пожежної безпеки в дошкільному навчальному закладі
20 Жовтня15:00 м. Дніпро: інформаційно-роз’яснювальна робота з працівниками Дніпропетровського обласного лабораторного центру
20 Жовтня14:58 м. Дніпро: інспекторський склад провів профілактичну роз’яснювальну роботу з дошкільнятами
20 Жовтня14:54 Дніпровський район: проведені показові практично-тренувальні заняття евакуації учнів
20 Жовтня14:39 м. Кам’янське: вогнеборці провели екскурсію для школярів підрозділом ДСНС міста
20 Жовтня14:32 м. Кам’янське: рятувальники познайомили дошкільнят із пожежно- рятувальною справою
20 Жовтня12:52 м.Жовті Води: рятувальники провели практичні заняття у навчальному закладі
20 Жовтня12:31 Томаківський район: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Жовтня10:55 м. Новомосковськ: в дошкільному навчальному закладі рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації дітей
20 Жовтня10:45 м. Першотравенськ: учні ліцею відпрацювали дії при виникненні терористичного акту
Останні новини